Climax (2018)

Tohle byl ten nejzlejsi film co jsem videl, delalo se az spatne z toho co lide dokazi udelat. Provedení film, famozni, bavil me a to ze je zly, neznamena ze je spatny. Jen je to brutalni psycho.

Teorie všeho (2014)

Tak to tlacilo na emocionalni pilu, az me to pomalu unudilo

Avengers: Infinity War (2018)

Je zazrak, ze se jim podarilo udrzet takovy slepenec charakteru relativne koherentni, a dokonce nektere charaktery hraji prim a maji fantastickou roli - Thor. Problem obcas nastava v replikach, kdy relativne funguje osodovost ale humor je omezen na skece. Jo a Thanos je skvely, fantasticka prace s vykreslenim charakterz.

Matky na tahu (2016)

V rámci žánru "blbých amerických komedií" je to jeden z těch lepších zářezů a nebál bych se ho řadit k Pařbě ve Vegas. Dostal jsem víc než jsem čekal a bavil se skoro celou délku - film by mohl být o 10 minut kratší.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Táhlá nuda. Byl to pro mě jeden z těch zážitků, kdy jsem si uvědomil, jak moc důležité je umět odvyprávět příběh. Potenciál na osudový sci-fi flák tu je, vše ale selhává na panu režísérovi, který příběh podává jako starý pan profesor ekonomie - bez zápali, bez snahy, jen ať to má hotovo.

Sebevražedný oddíl (2016)

Twn film proste bavi. Pribeh je pitomy, postavy vyborne. Svym zbusobem se dostane na vsechny, nektere postavy se vykresli vice a motivace do tri ctvrtin filmu funguje dobre. Pak se to oroci a nastava zakonceni plne logickych der a prvoplanovych zkratek. Harley celou dobu skvela, Deadshoot vykresleny, Diablo vnitrne motivovany. Vic se nedozvime, na to by bylo potreba vetsi stopaze a lepsi scenar.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

... aneb příběh o tom, jak utopit 250 milionů v neakčním patosu. Střihačské nůžky jsou vidět v každé druhé scéně a tlak studia je patrný s nelogičnosti scénáře. Cíl je jedíný, spojit B a S a otevřít universe pro Justic League, nelogičnosti a nesoudružnosti příběhu zdar! 3/10

Kmeny (2015) (seriál)

Skvělý nápad, ale moc kolísavé zpracování. Dokumenty, které často působily ploše, bez jasné vize. Ale i tak jde o ojedinělé dílo.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Vysoko oktanová akce, ze které čiší nadšení a šílenost tvůrců. Psychologický podtón dodává filmu prokreslení postav a vysvětluje v náznacích pravidla tohoto postapo svět. Šílené, ale vlastně proč taky ne?

Píseň moře (2014)

Tohle není pohádka pro děti, ale krásný magický příběh pro dospělé. Zahřál mě u srdce.