Sicario 2: Soldado (2018)

Nevím ,jestli je lepší první díl nebo pokračování ,každopádně oba sou to výborné kousky.Sice atmosféra je tu dobrá .Druhý díl je skoro jedno a to samé. Toro a Brolin zase rozjíždějí akci za akcí a na nájezd mexických kartelů a drog.Těším se na třetí a doufám že,už to bude zavěrečný díl.80%

Jurský svět: Zánik říše (2018)

A mám to za sebou i já ,ne ted vážně .První Jurský svět ,který šel do kin před třemi lety byl neuvěřitelný zážitek , i když první jurský park u mě patří jako zatím nejlepší ze, všech dílů co sem viděl.Nevím bud u prvního dílu ,který měl vše propracované ,tak tady asi něco chybělo .Akce tu a tam je sice u pár scén sem si říkal ,to snad nemyslí vážně.Prý jurský svět s hororovými prvky to sotva .Herci Owen bude furt sympaták co má smysl pro humor,Claire ta se tu ukázala jako drsná baba .Konečně se do filmu vrátil i starý známí Jeff sice jenom v malé roli ale ,vrátil.A sem zvědav jak budou chtít natočit třetí díl ,když dinosauři sou ted v tom našel světě .Jestli třetí díl natočí Colin Trevorrow tak, bude mít co dělat aby zase dostal třetí díl zase do perfektního zážitku o proti druhému dílu ,no panáček má co dělat.Tenhle díl se drží hodně při zemi.Za mě 70%

Plán útěku 2 (2018)

Tak,tohle se opravdu nepovedlo ,zlatý první díl.Tohle Sylvester Stalone posral ,to už vážně chce být jako Steven Seagal který,vleze do každého blbého filmu,tohle Sylvestre opravdu ne.Děj totálně na prd ,vězení to byl nějaký sklad s malýma robotama nebo co to vlastně bylo zač.No jestli ,bude třetí díl něco podobného jako tento ,tak to bude vrchol.Tenhle díl nechci už ani vidět.40% s odřenýma ušima.

Máš ji! (2018)

Další parádní komedie .Vtipné a svižné tempo ,originální.Renner hraje fakt skvěle ,místo avengers šel blbnout .Film natočený podle skutečcných událostí. Pokračování bych klidně bral ale asi nebude. 75%

Delirium (2018)

Tak tenhle horor s prvkama thrilleru opravdu povedl ,ze začátku sem si myslel že, to bude nuda a ono zdaleka ne.Film produkovám Leonardem DiCapriem a dalšíma .Genesis Rodriguez dobrá mladá herečka.No mohlo to být natočeno ještě desivější ale ,sem spokojen. 60%

Sherlock Koumes (2018)

Druhý díl ,čekaly jsme 7 let a docela povedený animák.Menší publikum si animák oblíbí a dospělý budou sem tam trpět.55%

Gnomeo & Julie (2011)

Zábavný film ,hudba dobrá ,povadené postavičky .60%

Debbie a její parťačky (2018)

Taková příjemná oddychovka ,jako dannyho partáci mají navrh .Tady máme sice ženské obsazení.Sem tam se zasmějete,ale na danyho partáky to zdaleka nemá.Ženské obsazení dobré nejvíc sem se těšil na Anne Hathaway .A herečka Cate Blanchet jako by kopírovala roli kterou ,měl Brad Pitt .Jedno shlédnutí v kině stačí ,další díly bych nechtěl .60%

Ten dvanáctý (2017)

Norský voják ,který přežil.Zázraky se asi opravdu dějí .Já bych na 100% nepřežil .Opravdu silný příběh .80%

Neznámý voják (2017)

Pěkně natočenej film.Bitva od začátku až po samej konec .Ve filmu se bojuje za každého počasí .Film viděn 180 minut.Za mě 80%