Režie:
Ray McCareyScénář:
H. W. HanemannKamera:
Charles G. ClarkeHudba:
David ButtolphHrají:
Carole Landis, George Montgomery, Shepperd Strudwick, William Tracy, Janis Carter, Robert Lowery, Charles Tannen, Chick Chandler, Irving Bacon (více)Hrají
Carole Landis
USA
Nejlepší filmy:
Kobylkáři (1937)
Budím se s křikem (1941)
Broadway Melody of 1938 (1937)
George Montgomery
USA
Nejlepší filmy:
Bitva v Ardenách (1965)
Bomba v 10,10 (1967)
Battle of Rogue River (1954)
Shepperd Strudwick
USA
Nejlepší filmy:
Místo na výsluní (1951)
Všichni královi muži (1949)
Beyond a Reasonable Doubt (1956)
William Tracy
USA
Nejlepší filmy:
Obchod za rohem (1940)
Strike Up the Band (1940)
Hříšní andělé (1938)
Janis Carter
USA
Nejlepší filmy:
Stíhací eskadra divokých koček (1951)
Wild Gals of the Naked West (1962)
Robert Lowery
USA
Nejlepší filmy:
Zorro mstitel (1940)
Alexandrův ragtime band (1938)
Děvče z baru (1936)
Charles Tannen
USA
Nejlepší filmy:
Veřejný ženich (1937)
Country Girl (1954)
The Proud Ones (1956)
Chick Chandler
USA
Nejlepší filmy:
Věčná Eva (1941)
Konvoj do Murmanska (1943)
Alexandrův ragtime band (1938)
Irving Bacon
USA
Nejlepší filmy:
Edison (1940)
Jsem uprchlý galejník (1932)
Pan Verdoux (1947)
Charles Trowbridge
Mexiko
Nejlepší filmy:
Edison (1940)
After the Thin Man (1936)
Stateční kapitáni (1937)
Alan Ladd
USA
Nejlepší filmy:
Občan Kane (1941)
Pyšný rebel (1958)
The Black Cat (1941)
Dorothy Burgess
USA
Nejlepší filmy:
Muž, kterého si přeji (1933)
In Old Arizona (1928)
Ruth Clifford
USA
Nejlepší filmy:
Sunset Boulevard (1950)
The Keys of the Kingdom (1944)
Smrtelný hřích (1945)
Jack Chefe
Ruské impérium
Nejlepší filmy:
The Miracle of Our Lady of Fatima (1952)
Věčná Eva (1941)
Vše o Evě (1950)
Ralph Brooks
USA
Nejlepší filmy:
Love Crazy (1941)
Pan Verdoux (1947)
After the Thin Man (1936)
William 'Billy' Benedict
USA
Nejlepší filmy:
Podraz (1973)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Zabíjení (1956)
Heinie Conklin
USA
Nejlepší filmy:
Moderní doba (1936)
Nejlepší léta našeho života (1946)
Cirkus (1928)
Kay Linaker
USA
Nejlepší filmy:
Laura (1944)
Veselá tlačenice (1943)
Young Mr. Lincoln (1939)
Frank Fanning
USA
Nejlepší filmy:
After the Thin Man (1936)
King Kong (1933)
To je John Doe (1941)
Harold Goodwin
USA
Nejlepší filmy:
Na západní frontě klid (1930)
Kameraman (1928)
Spartakus (1960)