Spisovatelka Helen a herečka Madeline se dlouhá léta nenávidí. Madeline totiž přebrala Helen snoubence Ernesta. Teď všichni tři překročili padesátku a místo toho, aby jejich životy a kariéry nabíraly na obrátkách, padají strmě ke dnu. Z Ernesta, který byl kdysi špičkový plastický chirurg, se stal alkoholik a skončil jako maskér mrtvol. Helen přepadne osobní krize a má tendenci nesnesitelně přibírat na váze. Sedm let poté co se Ernest a Madeline vzali, skončí k nepoznání ztloustlá v blázinci, kde jí sice psycholožka dokáže pomoci, ovšem zcela jinak než čekala. Omylem totiž Helen přivede na myšlenku Madeline zavraždit. Také Madeline si uvědomuje, že doba, kdy se všichni muži kořili jejím půvabům a leželi jí u nohou, je dávno pryč. Ale všechno se dá změnit. Zvláště pokud jim do života vstoupí záhadná čarodějka Lisa disponující elixírem věčného mládí. (TV Nova)

Hopkins

Tak na tenhle film jsem zapoměl jako na smrt :o) Tato komedie prostě nemá chybu :o) Já do tebe vidím :o) a jiné milionové hlášky. Trio Streep Willis a Hawn nemaj chybu. Vřele jen mohu doporučit. 5 hvězdiček ()

helloween93

Mám rád černé komedie a tahle rozhodně patří mezi ty lepší. Jen první polovina mohla mít svižnější tempo. To druhá půlka už je mnohem lepší. Oscar za vizuální efekty je tu zcela namístě. ()

Hapretor

Vtipné, nechutné i blbé. Tento snímek splňuje všechny aspekty hororu i komedie. Ústřední trio pak vše podpoří dobrými hereckými výkony. ()

Joey(1)

Parádní zábava s perfektně fungujícím ústředním triem a podnětným poselstvím, místním hloubavým "intelektuálům" rozhodně nepodoručuji, na ně málo existenciální. Jen je mi záhadou, jak mohl Zemeckis na dílo sršící černým humorem a chytře rýpavou nadsázkou navázat tou limonádou pro masy. ()

merigieren

první půlka je o tom jak dvě ženský soutěží o jednoho chlapa, není to nijak vtipné ani příliš pozoruhodné. Druhá půlka obsahuje odpovědí na to, co dělat se zdevastovaným mrtvým tělem které stále žije. Vtip by se dal čerpat z podivných situací, ale ani tak sem se nesmál. Je to jen hodně podivuhodný příběh... ()

Rathalos

Smrt jej pristane je vyborna fantasy komedia so skvelym hereckym obsadenim a nametom,ktora urcite cloveka pobavi,nenudi a zanecha dobry pocit...:-) ()

GOREGASM

Černá komedie, která má supr obsazení, kdy hlavně Bruce Willis jako otloukánek mezi Meryl a Goldie působí přesně typově protichůdně jak mistr Zemeckis vyžadoval. První seznamovací půlhodina je hodně silná a zábavná, nejen díky hlavnímu hereckému triumvirátu, ale postupně hlavně v druhé polovině filmu dojde dech i humor. Podrží ho herci a pár efektních vizuálních nápadů, ale potenciál tady byl jistě větší. Zemeckis opravdu umí lépe, ale i tak jde o slušnou taškařici, kterou už by dnes nikdo nenatočil, protože se Hollywood a jeho smysl pro humor se za ta léta velmi posunul :-(. 68% ()

plagjoklas

Veľmi zábavná čierna komédia. vidno že Zemeckis je zručný režisér. Veľmi solídne herecké výkony, najmä Bruce Willis ktorý je tu zmenený takmer na nepoznanie. Solídna zábavka za 4 * ()

asentra

Naprosto šílená komedie, která nemusí sednout naprosté většině lidí. Ale pokud máte rádi černý a trochu zvrácený humor tak se pobavíte. V hlavních rolích tři holyvůdské star, dokazující, že umí opravdu hrát. Mě osobně se nejvíc líbil Bruce Willis v roli alkoholického slabocha s vystrašeným pohledem, knírem, a jak jinak, s úžasnýma hláškama. ,,Kde je moje žena? V márnici. V márnici?!? Tak to bude strašně naštvaná!,, ()

cure

Atmosférou a humorom mi tento film pripomínal Čarodejnice z Eastwicku. Bruce Wilis ale nieje Nicholson (hoci tu hrá dobre). Rád si ho pozriem aj druhý krát, ale za Čarodejnicami tých 10% zaostáva. Diera v žalúdku a vytočený krk sú nezabudnúteľné. Dávam štyri hviezdy s odretými ušami. 70%. ()

Hpatrik

Od Zemeckise by jeden čekal o trochu lepší podívanou, to ale neznamená že se na to nedá dívat. I když se u toho člověk nepopadá za břicho, zábavné to určitě je, důvod pro shlédnutí je ale bezpochyby výborné herecké obsazení a dobře napsaný zábavný scénář. Pro mě určitě klasika. ()

Čertova švígrmutr

Čertova švígrmutr