Police Story 3

• Hongkong Jing cha gu shi III: Chao ji jing cha (více)

Nejlepší hongkongský policajt je vyslán do Číny s úkolem zneškodnit drogového magnáta. Aby se dostal až k němu, musí pomoci jeho bratrovi uprchnout z pracovního tábora, získat si jeho důvěru a proniknout tak do organizace. V celé akci mu pomáhá půvabná čínská agentka. Nešťastnou náhodou je ale jejich utajení prozrazeno. Z už tak dost nebezpečného úkolu se stává boj o život. (Vapet Production)

Hapretor

V rámci filmů s Chanem velmi záživné. Vlastně to samé jako díl první + Michelle Yeoh navíc, která si v eskapádách a bitkách nijak nezadá s Chanem. Oba znám z jiných filmů již dávno, ale tady mě naprosto překvapili. To nejlepší akční od šikmáčů - žádnej Adidax nebo Nige. ()

helloween93

Podle mě nejlepší díl série, vydařilé akční scény, vtipné pošťuchování hlavních protagonistů a zajímavý děj. Nejsou zde jen klasické bojové scény, ale i dost přestřelek. Na ten rozpočet určitě zdařilý filmařský počin s J. Chanem. ()

tranquill

"Já jsem se ulejval. Nic pro mě. Jsem příliš citlivej!" Za ty akce hvězda navrch, ale jinak jsem si opět nebyl jistý, zda mělo jít o kriminálku nebo o komedii, což v ostatních Jackieho filmech je zřejmé. ()

Tamten

Někde na pomezí mezi Chanovými bláznivými komediemi a "vážnými" filmy, což filmu asi velmi prospívá. Lidé se tu nechovají úplně šíleně, ale stále je to vtipné a zábavné. Po bojové stránce klasický Jackie, navíc se sympatickou kopající parťačkou. ()

Sign

První díl byl výborný, druhý díl byl trošičku slabší ale i přesto také skvělý, ale musím přiznat že třetí díl je rozhodně nejlepší díl z celé série(tím myslím první tři díly, první rána je spíše takový bonus, ale výborný a New police story je už krimi, ale excelentní) a Michelle Yeoh skvěle sekunduje Chanovi to se musí nechat ()

vincchuppo

Ahoj všichni příznivci pravé AKCE!!!!! Třetí díly Police Story je rozhodně nejnákladnějším dílem. Oproti předchozím dílům tady Jackie lítá na helikoptéře a pere se na vlaku, utíká z čínského pracovního tábora, mastí policajty na vsi a vyhazuje do vzduchu vojenský tábor. Je pravda, že totálně odlišným nábojem děje, ale podle mě je to i rozdílnou režíjí, se tento film stává jiným, odlišným od jedničky a dvojky. Každopádně se ale stále jedná a nářezovou akční a zábavnou jízdu. Podle mě je tento díl nejnapínavější v celé sérii. Ubývá lehce atmosféry, ale opět se vrací ke komickým výjevům. K popukání! :-D Akce je skvělá. A Jackie s automatickou brokovnicí, nebo za kulometem ráže .50?! To si nemůžete nechat ujít! ()

Mik_e

Místy to sice malinko připomíná spíš Komando a Rambiče, ale jinak paráda. Většinu filmu je to veliká legrace, bitky jsou fajn a Jackie Chan tradičně dobrý. Tentokrát mu více než jen sekunduje i Michelle Yeoh, která celkový dojem zvedá ještě o trochu výš. ()

Likan7

Už dávno vyčpělá série, která nabízí potřetí totéž. K této značce si nemůžu najít cestu už od začátku a nudí mě to i potřetí. Chan si jede svoje, Yeoh je sice fajn osvěžení, ale rozhodně neutáhne film, který už tak nějak funguje na setrvačník. ()

Nix

Kočku s nudlema. Některý vtipy jsou dobrý a pobavili. Je to trochu jiný díl, ani mi tý akce nepřišlo tolik, ale konec to vynahradil a hrozně mne bavila Michelle, dokonce víc jak Jackie. Ale ten nezklamal a zase si střihl bláznovinu, bez toho by to nešlo. Příběh jednu chvíli hraje i na vážnou notu a má takový feeling, že občas jsem zapomněl, že to je film s Jackiem, je to podařený kousek a tu kočku půjdu vyzkoušet. ()

junxi91

Příliš akční, příliš rychlé a příliš uspěchané – to jsou esenciální charakteristiky většiny akčních komedií s Jackiem Chanem. Hongkongský „superpolicajt“ „Kevin“ Chan Ka-kui je vybrán vedením, aby se vydal do Číny a spolupracoval s elitní čínskou policistkou Jessicou Yang a zničil nebezpečný drogový kartel. Kevin je jediný policajt, který je schopen tuto misi zvládnout, a navíc je mistrem bojových umění. Je vyslán do čínského Guangzhou, kde se setká s ředitelkou čínského Interpolu, superintendantskou Jessicou Yang, která je neuvěřitelně krásná, inteligentní, schopná a ráda si procvičuje paměť. Jejich cílem je dostat se k Chaibatovi, drogovému bossovi v Hongkongu, a nejlepší cestou k němu je jeho stoupenec Panther. Panther je zavřen v čínském pracovním táboře, a tak se musí Kevin dostat do tábora a s lehkou dopomocí strážných společně s Pantherem utéct. To byla první velká akční scéna, ve které nechyběly vozíky na uhlí a lanovka. Kevin se dostane do Chaibatova gangu a Panther se za něj zaručí. Kevin se má vydávat za obyčejného vesničana jménem Lin Fu Sheng, který pracuje jako ředitel v továrně. Po cestě do Hongkongu projíždí Panter a Kevin přes jeho údajnou rodnou vesnici, a Panther trvá na tom, aby navštívili jeho rodinu. Kevin je zmatený a nikoho ve vesnici nezná, naštěstí jej přivítá tajná policie, vydávající se za jeho rodinu, a Jessica je jeho údajná sestra. Večer sedí Kevin a Panther v restauraci, a místní policie je chce zatknout, a tak následuje další akční scéna – rvačka v restauraci. Oběma se povede utéct a Pantherova důvěra je posílena. V Hongkongu jsou po počáteční nedůvěře přijati jak Kevin, tak Jessica a stanou se členy gangu. Následují další akce ve vojenském táboře v Thajsku a také v malajském Kuala Lumpur, kde je vězněna Chaibatova manželka Chen Wen-Shi. Je třeba zorganizovat její útěk, problém ovšem přijde z nečekané strany – Kevinova krásná snoubenka May pracuje jako průvodkyně v Kuala Lumpur, a všimne se svého snoubence s Jessicou, na kterou žárlí a ztropí pořádnou scénu u hotelového bazénu. Nejprve se to povede uhrát na to, že May je jen žárlivá vzteklá prostitutka, nicméně Pantherovi muži jsou všude…Jak jsem psal na začátku – spousta akce, při které se museli herci hodně zapotit a vytrpět obrovskou fyzickou námahu, vtipné momenty, u kterých jsem se hlasitě zasmál, dobře postavený příběh, a především spolupráce Číny a Hong Kongu ještě před rokem 1997, kdy se začal Hong Kong postupně vracet Číně se všemi neblahými důsledky. ()

Stanix

Z minulých nadupaných dílů zůstalo jen málo a především se vytratil humor, resp. je ho jen poskrovnu, což je myslím škoda. Mám pocit, že pokud se Jackie nepřesouvá i za kameru a zůstává jen na place, vždy je to na škodu. Přesto se ale jedná vcelku stále o dobrou podívanou. Z nepovedených scén: Srážka z helikoptérou vypadala docela vážně. ()

john.h

Neuvěřitelné kaskadérské kousky předvádí tentokrát nejen Chan, ale i jeho ženská partnerka. Celkově film drží laťku stejně vysoko jako předešlé díly. Záplatka mi dokonce přišla ze všech dílů nejzajímavější. Jen se z toho vytratila, logicky kvůli roku výroby, osmdesátková atmosféra. A nerozbíjelo se tu moc skla, nelítalo tu moc rachejtlí, což se ale zase dohánělo efektními výbuchy. Asi se zde dostalo vyššího rozpočtu, což bylo vidět. ()

Scraffy

Po dvoch dieloch prichádza tretí v ktorom je to už troška horšie, ale inak stále dobré. Ja si celú túto sériu užívam. ()

monty.cl

Asi nejakčnější díl z celé triologie.Humoru je sice míň, ale pořád dost-zkrátka Jackie Chan, tak, jak ho máme rádi. No a jako bonbonek scéna s vrtulníkem-Jackie je borec největší!!! 80% ()

Stranger77

7/10 - Nejlepší z této původní trilogie (Nová Police story je ještě lepší), která už není tolik o šílených až přehnaných gagových situacích, ale dává větší důraz na akci samotnou. Dost se v ní kope, ještě víc střílí. Trilogii jsem viděl poprvé až nyní a upřímně řečeno bych asi jen tento film chtěl někdy vidět znovu. A to říkám jako fanoušek Jackieho, který vyrůstal po revoluci na Božských relikviích či Dračích dvojčatech. ()

MaxForValue

Najlepší diel celej pentalógie, hoci ja to vnímam ako trilógiu. Chan konečne dostal dobrého parťáka v podobe príťažlivej Michelle Yeoh, ktorá svojho buddyho v akcii v niektorých scénach vyložene prehráva, režisérovi sa taktiež podaril konečne dobrý kasting na rolu záporáka a k tomu samotné akčné scény boli dovedené do ešte väčšej krajnosti, do ešte väčšej dokonalosti, vďaka čomu film rýchlo ubehne. ()

JosefTomas

Trojka je konečně to, co chybělo v předchozích dílech. Skvělá akce, lepší příběh, dobré hlášky, Jackie zpět ve formě a Michelle Yeoh. Nekompromisní nářez. ()