Vědec mocné společnosti HYBRA-TECH, Charles (Peter Coyote), se vydává do Černobylu, aby získal poslední barely nebezpečného toxinu, dělajícího z lidí zombie. Plyn je tajně testován na lidech a vše se zkomplikuje když chce Charles udělat pokusného králika ze Zekeho - nejlepšího kamaráda jeho synovce. Zekeho kamarádi se rozhodnou vydat se do sídla společnosti HYBRA-TECH na pomoc. (jonyyy)

jonyyy

Po výborném prvním a dobrém druhém díle, šla tahle série hodně k zemi. Už tu není tolik legrace a herecké výkony sou opravdu strašné. 30% ()

Astaroth12

Jeden zo solídne dojebaných zombie filmov. Okrem tej grilovanéj krysy, ktorá začala hrýzť tu už všetko bolo a masky zombie, niektoré boli dokonalé, ale väčšinou mi nepripadali ako hrôzostrašné, ale len ako ľudia prezlečení za zombie, tým pádom je atmosféra v ťahu. Ako som pozeral tento film tak rozmýšľam, kde sa stratila akcia,a ked som sa konečne dočkal, a to ale až po necelej hodine a to si myslím, že je dosť neskoro. V tomto filme je nielenže veľa dialógov, ale hlavne nepodstatných veci a zombie sú až druhoradí. Ani s príbehom tento film neoslnil. A tí hlavní bojovníci v radoch zombie, čakal som, že v ich podaní uvidím nejaký masakrýk, ale ako začali tak po chvíli, aj skončili.Fakt by som chcel zožrať tvoj skurvený mozog,tento film si s dialógmi veľkú hlavu nerobí. U toho kto robil tento film, musel chýbať mozog. ()

fcreading

Pokračovanie, ktoré sa snaží dosiahnúť kvality Wiederhornovej 2 a v niektorých momentoch sa mu to darí. Yuznova 3 sa premenila na čistokrvný horor s minimom Zombie, ale Elkayem to všetko pekne posúva niekam ďalej a pridáva nám niektoré zaujímavé vtipy, pretože vtipnosť zdobí túto výbornú sériu. V druhej polovice sa dočkáme zaujímavého nájazdu, plných akčných scén, práve keď dorazí SWAT a všetkých Zombí zlikviduje 80 percent. ()

Martin741

Slabe, strasne to klkuze po povrchu, dialogy otrasne, ani to nema cim zaujat ... pravom v podpriemere, ja dodam ze spravna kategoria je tazky podpriemer : 30 % ()

Jimmi

Tak po dlhom case sme sa dockali dalsieho pokracovania tejto,podla mna, celkom vydarenej serie.Musim povedat ze na kvalitu prvych dvoch dielov urcite nema ale nieje to az taky trapas aky by sa asi dal cakat.Velmi mi to pripomynalo resident evil a myslim ze si z neho tvorcovia "prevzali' zopar napadov.Celkovo sa to dalo v pohode dopozerat a nechybali ani telefonujuci zombici ako to bolo v prvych dvoch dieloch. Moc mi vsak nesedela inteligencia jedneho zombiho ktory uplne v pohode konverzoval.Podla mna by uplne stacilo keby zombici hovorili iba povestne slovo z tejto serie a to BRAINS,BRAINS. Ako fanusik tejto serie hodnotim toto dielo 3mi hviezdami.Pre nefanusikov.....moje hodnotenie -1(hviezda):) ()

Jino

Necropolis není sice tak dobrý jako první nebo druhý díl. Ale myslím, že se vyrovná a možná je i lepší než trojka, už jenom proto, že je tady více zombies. A tej komedie si tu moc taky neužijete i když se sem tam nějaká ta situace kde se zasmějete najde. Nejvíce mě potěšilo vykrádání scén z minulých dílů, je tam docela dost odkazů. Taky se mi líbil Peter Coyote. Béčko - 70% ()

Fallen_One

Bod za Janu Kramer a Aimee-Lynn Chadwick. Už dlouho jsem neviděl hrít takový kočeny v takový blbosti. Jen přítomnost těchhle dvou polobohyň mně donutila setrvat u filmu až do konce. ()

Sabrewulf odpad!

Trojkou měla série skončit. Tohle je ultrahloupý film, plný ultrahloupých hloupostí : bezdomovec se pomalu šourá k teenagerům a proto je jimi zastřelen ( ano, bezdomovec je sice zombie, ale to oni ještě nevědí) /// mocná společnost HYBRA-TECH je zabezpečena ještě hůř než benzínka /// boxující zombie..... a tak bych mohl pokračovat. Degradace a demence, co se bere vážně. Bliju. ()

kosta73

Čtvrtý díl série s nápaditým podtitulem Necropolis a režisérem vtipné a svižné hororové komedie PAVOUČÍ TEROR sliboval slušnou zábavu v nejlepší tradici předchozích dílů. A výsledek? Naprosto debilní záležitost s příšerným hereckým ansáblem a dějem a atmosférou na úrovni videohry. Ani nevím, proč tomu dávám hvězdičku, skoro se bojím si pustit pátý díl. ()

Kubaso odpad!

Jednička byla (a pořád je) skvělá, dvojka infantilní (ale pořád kvalitní), trojka byla alespoň lehce originální (a to je asi tak všechno). Co je ale TOHLE??? Takhle UBOHÝ film jsem dlouho neviděl, jestli vůbec někdy. Jeden příklad za všechny: Maník zkouší první zombii odrovnat střelbou do břicha, pak mu dojde, že do hlavy to bude lepší. Někdo nezapomene poznamenat, že je to jediný způsob, jak nemrtvé zastavit. Až sem je všechno v pořádku. Když ale později sledujeme (stále stejné) záběry na kulky vesele svištící těly mrtvol, je jasné, že tu něco nehraje. No a když to někdy zabere (zombie se skácí k zemi a už nevstane), začal jsem uvažovat, jestli jsou blbější postavy filmu, jeho tvůrci nebo já, že se na takovou kravinu vůbec koukám. Jestli nechcete zabřednout do podobných úvah, tomuhle filmu se zdaleka vyhněte. Měla to snad být parodie na nemocniční scénu z "The Beyond"? No... dost pochybuju, že tvůrci o něm vůbec někdy slyšeli. Není tu napětí, vtip, atmosféra, prostě vůbec NIC. Snad akorát Peter Coyote s jeho ksichtem a jednou dobrou hláškou. Většina filmu ale připomíná nějakou gore verzi Beverly Hills 90210 (ale ještě mnohem horší). Radši zapomeňte, že ten film vůbec existuje. Nebo jste opravdu blbější než člověk, co si myslel, že na tomhle shitu vydělá? ()

demented

Okatá vykrádčka Resident Evila vo všetkých možných smeroch. Nemám nič proti vykrádaniu, ale prečo si stanoviť takú nízku latku akou je RE? :) Máme tu nadnárodný koncern Hybra Tech, zaoberajúci sa širokou škalou činností od výroby syrov až po likvidáciu toxického odpadu, supervojakov akoby vypadnutých z oka Nemesis alebo zombíkov, ktorý sa až nebezpečne podobajú na svojich príbuzných z RE. Bohužial tvorcovia neobšľahli aj zápletku a naservírovali nám svoj vlastný príbeh.Ešte raz - bohužial. Zatiaľčo na RE sa aspoň dalo pozerať, toto je číre zúfalstvo. Preskočme teda trapný a smiešny dej (skôr ako ucelený dej to pripomína zlepenec rôznych scénok z viacerych teenagerských seriálov), ešte trápnejšich hercov a prejdime rovno k veci, ktorá tento film ešte mohla zachrániť a to je gore. Bohužial, ani tu sa žiadne zázraky nekonajú. V prvej hodine filmu nie je skutočne nič (až na pár krátkych štekov), trochu sa to rozbehne až v poslednej zhruba polhodinke. Bohužial je toho málo a neskoro. Na obranu ale musím povedať, že v ROTLD 4 si užijeme viac krvi ako v spomínanom RE. Je tu aj pár dobrých nápadov, ktoré ale buď zovšednia prílišným opakovaním (strela do hlavy a krv striekajúca z rany) alebo sú zadupané do zeme zbesilým tempom na konci filmu :) ()

TERRORDROME

Štvrtý diel je prináša ešte viac stupidity než tretí. Celý dej je znôška hovadín ktoré pravdepodobne vymysleli dáky rumuni čo sa do toho nasrali. Bubulescu, Bimbolescu, Hovnolescu a iný scu sa tu len tak hemžia. Od odpadu to zachraňujú nejaké tie detaily typu obživlá večera bezdomovcov ktorí si opekajú nejakého neidentifikovatelného černobylského tvora a samozrejme cyberzombíci s rotačákmi a inými zbraňami. Nejaká slušná zombie akcia spojená s vyžieraním ľudských mozgov sa tu taktiež nájde, ale tá všadeprítomná hustá debilnosť všetky klady spoľahlivo zabíja. ()

Johny M.

Solidní béčkovej zombie masakr. Po nic moc 'trojce' nečekaný překvápko, ikdyž už se mi nezdálo tak vtipný...3,5* ()

helraiser

Docela slušný zombie béčko, ale už to prostě není ono co bývalo, ale i přesto jsem se u toho docela bavil a závěrečná půlhodinka stojí rozhodně za to. ()

sarfian

Tak najprv pochválim. Konečne vážny film bez trápneho vtipkovania. Konečne akcia sice taká priemerná, ale je. No a teraz kritika. Zlé výkony zlých hercov to celé kazia. plno chýb, ako môžu zabiť zombíka strelami do hrude, keď dokážu oživit aj samostatnú ruku? Ale bolo to konečne trošku živšie ako v predchádzajúcich dieloch. VIDENÉ 1x ()

Daryl.Dixon

Tvůrci jako by se nemohli rozhodnout, zda to bude komedie nebo horor, kdy každé samo o sobě by bylo super, ale takhle to filmu ubírá na kvalitě. Navíc karate zombíci, kteří diskutují a řeší osobní problémy působí nevěrohodně, když to není čistě komediálně pojaté. Jo a až budete někdy házet granáty, tak to nedělejte jako ta culíkatá kikinka dva metry od sebe, protože pak by to vyšlo nastejno, místo zombíka by vás roztrhal ten granát. Také by mě zajímalo, kde pošahaný Charles alias Peter Coyote udělal chybu při sestrojování "nezničitelných" zombie vojáků, kteří nezvládli ani svou první misi proti culíkaté kiki. Ochranka budovy také za moc nestojí, když jejímu členovi není divné, kde se uprostřed střeženého objektu objeví instruktorka gymnastiky. ()