V jediném momentě se život Dannyho Parkera alias Toma van Allena otočil o 180 stupňů. Dnes je z něho troska, zmítající se v nekonečném kolotoči drog, násilí a udávání policii. A přitom mohlo být všechno úplně jinak. Jen kdyby tehdy se ženou nezůstávali na pláži. Večer pak se stavili v motelu v Salton Sea, kde se tajně vyráběly drogy. Během jejich přítomnosti místo napadli ozbrojení zabijáci, Danny byl postřelen, manželka zemřela a on se z toho všeho zhroutil. Nyní mu však svítá naděje. Pravděpodobně narazil na stopu vrahů. A jediné, co ho ještě drží při smyslech, je touha po krvavé pomstě nesmyslně utraceného života jeho životní lásky... (oficiální text distributora)

petikacka

Tak tohle je fuck pecka...Troufám si tvrdit, že je to nejlepší film Vala Kilmera...Drsný film...brutální prostředí feťáků...A Val jako neustále sjetý mstitel své životní lásky...Jen pro tvrdé nátury...Za mě 100% ()

Tomislav

Rozhodně zajímavý snímek, který trochu kazí kostrbatě vyvedený závěr a pocity jakési neustálé rozervanosti a přerušovaného plynutí, jež jsou zvlášť umocněny psychologií Kilmerovy postavy. ()

Petrus1

Pravdou je, že sem se na tento film dívala vlastně jen kvůli Vincentovi ;-) A na to, že je v titulcích jako druhej v pořadí, se objevuje poměrně pozdě a ještě s prapodivným vzezřením...napřed s nosem umělým, pak dokonce bez nosu úplně...nebojím se tvrdit, že je tím nejškaredším chlapem, který v tomto filmu hraje...a já se ptám: Proč mi to, u všech rohatejch, děláte? A kam se podělo tvoje charisma, Vinci? :-D Mno, jestěže se alespoň na Kilmera dalo dívat (tsss, je to docela hezkej chlap ;-)) - dala bych mu ovšem přednost jako drsňákovi v černým, se zelenýma vlasama, prstýnkama a hlavně pořádnou kérkou (především na zádech) a nakonec i s tou zbraní v ruce...mno a že "trochu" bere...to se mu dá i odpustit ;-) On tady každej bere jen tak trochu..."Bobby je jenom trochu sjetej." Fakt jen trochu. :P Méďa Pů (krásná přezdívka pro Vincenta) o ten nos taky nepřišel náhodou. A ten Kilmerův kamarád, ten mozek nemá asi taky docela v pořádku, když neví, kdo to byl JFK a myslí si, že královna Alžběta taky šňupe...mno a "Kolik asi může být 10% ze čvrt milionu?" :P...ale co už, vždyť nějaká smažka se snad našla i v Bílým domě :D Vůbec mne nepřekvapilo, že si v takovým filmíku zahrál i Trejo jako Malej Billy, s kterým si tak trochu zalaškoval jezevec. ;-) Co říci závěrem - bylo to dobrý, D'Onofrio (byť sem čekala, že si tam zahraje trochu víc) mne opět svým výkonem nezklamal a Kilmer, myslím, taky odvedl dobrou práci...takže "Čau, děvko, co tady, do píče, děláš?" :-D ()

Saur.us

Začátek navnadí na stylovou feťáckou jízdu ala Trainspotting, po hodině bohužel film začne upadat do obyčejného thrilleru a moje nadšení se mění spíše ve zklamání. Škoda tak vysokého potenciálu. ()

Frgy

drogy,deprese a hlavně skvělý Val Kilmer jako smažka toužící po pomstě a Vincent D'Onofrio jako medvídek Pú. ()

ink flo

Crystal meth gangsta detektivka s pár příjemnýma překvapeníma a povedenýma charakterama (psychopatickej vařič s umělohmotným nosem nejvíc). Má to takovou kýčovitou "over the top" melodramatickou patinu, kterou si buď oblíbíte nebo ne... ()

Trešlson

Film, ktery se mi libi a dokaze me prekvapit, je u me nadprumer. Na pet hvezd to neni ale zaslouzeny ctyri to teda jo... A velka poklona Valu Kilmerovi. ()

merigieren

Je to takový klidný, hlas bez emocí vám vysvětlí výrobu drok a pak oou. Taky mi to připadalo, že tam vlastně s nima sem a můžu se na to koukat z odstupu, přitom sem si hlavního hrdinu oblíbil, ale i šílenýho chrochtíka bez nosu. závěrečn odpočítávání kulek tak nebylo špatný, 8 nebo 9 pěkně velkej rozdíl :-) ()

Adm.Nelson

Veľmi slušne zvládnuté remeslo, natočené je to skutočne zaujímavo, práve vďaka kvalitnej réžii sa na to dobre pozerá. Ďalšou vecou, ktorá tomuto filmu dvíha jeho úroveň, sú herecké výkony, predovšetkým vedľajšie roly. Ten, kto si ale tento film ukradol pre seba, je Vincent D´Onofrio, schválne si to treba pozrieť, takého magora by ste na ulici určite nechceli stretnúť. A aj pointa sa mi celkom pozdávala. 8/10 ()

Bohnice05

Tenhle film měl hodně much. Celková myšlenka je v podstatě zajímavá. To že opravdové přátelství navážete až s těmi, kdo jsou stejně na dně jako vy. Ale opravdu nechápu toliko vychvalovanou režii. Střihy mi přišli zmatené, některé scény nedomyšlené a dokonce jakoby nedotočené. Podle mě nezajímavý, nemastný a neslaný opus, který zklamal moje očekávání vytvořené komentáři ostatních uživatelů CSFD. Jen se potvrzuje, že ne vždy se tomu dá věřit. ()

alambert

Naštěstí jsem nečetl předem obsah filmu a tak byl můj první dojem, že to bude jen takový nějaký praštěný film, kde půjde jen o to drogové prostředí. Docela překvapení. ()

mala_kea

Val už neví, co na sebe naplácat, aby alespon jeho ego trochu vzrostlo. ohnivým tetováním na pažích působí děsně vtipným dojmem a to tu měl být prosím za drsnáka. Kde se stala chyba ? To pan Caruso měl zase vidiny, že natočí takovou pecku, na kterou se budou všichni dívat 2x a pokaždé najdou jiné porozumění. Jenže když člověk vidí ty bezduše se válející smažky, tak přemýšlí, jestli si má dojít na cigárko, nebo jen tupě hledět do bedny a doufat, že konečně přijde to očekávané zauzlení. Já si vybral možnost druhou a ještě ted toho lituju. Rádoby "závěr příběhu" je tak jednoduchý a prostý, že čekat na něho 103 minut zvládnou jen silné povahy. ()

DHDV

Vali Kilmer předvedl vynikající počin. Režisér předvedl dobrý vkus. Naprostý „bonbónek“ mezi filmy o drogách a o lidském zklamání. Dávám nejvyšší hodnocení už je kvůli té úchvatné stylizaci Vala Kilmera, to tetování je nádherné! Opravdu dobrý syrový film! ()

GOREGASM

Osobitá kombinace žánrů krimi a thrilleru pod vlivem téměř Lynchova oparu (Lynch samozřejmě toto umí bezkonkurenčně a lépe). D.J. Caruso svým debutem dosáhl zároveň vlastního vrcholu, což je na jednu stranu politováníhodné, na stranu druhou si The Salton Sea zaslouží přívěsek filmu, který sice není dokonalý, ale zapamatujete si jej hned pro několik důvodů. Za prvé, vizuální nápaditost dodává všudypřítomné snaze o silnou atmosféru potřebnou váhu, a přestože párkrát sklouzneme k samoúčelnému obrazu, jedinečný feeling The Salton Sea odpárat nejde. Story hraje také na efekt, což je už samozřejmě obtížněji přehlédnutelné, ovšem právě proto přicházejí herci v čele s velmi dobrým Valem Kilmerem a bezkonkurenčně znepokojivým Vincem D´Onofriem (pokolikáté už???), jehož drogový dealer stojí přesně na hraně děsivé reality a karikatury. Opravdu působivý výkon. 78% ()

Hapretor

Myslel jsem, že to bude větší nářez. Nebylo to tak akční, ani chytlavé dějově. Spíš to bylo nejasné a dost to do sebe nezapadalo. Je tam pro mě dost otazníků - Spoiler: kontaktuje FBI, ale ta se pak vůbec neukáže, konec je jen na něm. Divné. Postavy jsou zahrnuty do děje a pak nemají vůbec další význam. To ve filmu nemám rád. Zvlášť v thrilleru. ()

dokktor

překombinované a povrchní. začíná to jako americký trainspotting o perníku nečež se to zvrhává do jakési pseudodetektivky, kdy je velmi obtížné si představit, že by vyjetý pikař dokázal ve svém devastovaném mozku vykouzlit tak dokonalý plán. kýčovitý konec jenom podtrhává nanicovatost celého filmu. dvě hvězdy za opravdu neuvěřitelné dějové zvraty, které sem nečekal ani já. ale říkám, v tomto případě úplně platí: všeho moc škodí. ()

Ygnor

Nejvíce mne dostala postava medvídka Pú ( V. D'Onofrio) v sekvenci regrese do jeho dětství na houpacím koníku. Tady si vyloženě pan režisér vyhrál. Ostatně film obsahuje spousty dalších kvalitnich studií rozpadu osobnosti vlivem zabřednutí do světa (nesvěta) narkotik. Hudební produkce skvělá, ale nevím jestli mám věřit, že Val Kilmer na trubku opravdu hraje. Solitér, uzamčený mezi neúprosnými ozubenými koly prostředí, času a lidských kreatur. Námět a scénář možná silnější, než celková produkce. Jsem asi přísnější v hodnocení, ale k dokonalosti moc neschází. Nestandardní krimithriller , který stojí i za vícenásobné shlédnutí. (Po dalším shlédnutí přidávám na plný počet. Některé filmy zrají jako víno. "Člověk je měřítkem všeho".) ()

Barak

Překvapivě dobrý Val Kilmer, slušná kamera a komplikovaná zápletka, skýtající spoustu překvapení, která až časem začne dávat úplný smysl.... 7/10 (Méďa Pú = opravdový feťák :) ) ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf