Již potřetí je zde pychopatický zabiják, který touží po dokonalé rodině. Pokud však jeho nová žena selže, nastane teror. Třetí a zároveň poslední díl úspěšného thrilleru. (matestlust)

Duoscop

Tohle si víc jak 2* opravdu nezaslouží. Místo Terry O'Quinn (ztracení), který hrál v obou dílech, přichází o poznání mladší herec (Jerry Blake postoupil plastickou operaci ) který už nemá takové kvality. No a tu jeho smrt úplně podělali. ()

folklorman

Stepfather dochází ke zjištění, že se svým obličejem už není v bezpečí a rozhodne si změnit tvář od neautorizovaného chirurga. S novým obličejem hodlá začít nový život, který tradičně upadne do původního stereotypu. Na rozdíl od původních dílů je zde méně vražd, atmosféry a jeden počítačový fakan, kterého bych nejraději zabil i já. Za hlavní úpadek kvality viním neúčast původního herce (Terry O'Quinn), jenž dodával nadstandardní kvalitu. Robert Wightman sice dělal, co mohl, ale původní charakter nedokázal dosti uvěřitelně napodobit. Za tyto nedostatky musím snížit hodnocení na lehký podprůměr. ()

bozka10 odpad!

Tomuto sa je treba oblukom vyhnut ak ste videli prve dva diely,lebo to je uplna katastrofa.Terry tam neni,ale to neni ani zďaleka jediný problém.vyhodit do koša. ()

Rathalos

Tak aj tento treti diel je viac-menej to iste dokola,sialenec,rodina,nejake tie vrazdy,neprichadza s nicim novym,aspon ten zaver bol aspon trosku akcny...:-) ()

Psycho.R

Musím říct, že mě překvapilo, že i když nejde o kino film, tak je zručné natočený. Scénář několikrát ukáže, že by se mohl vydat zajímavým směrem, např. v jednu chvíli to vypadá, že sám otčím bude pronásledovaný. Problém je v tom, že vás podobné linky napadnou, ale ihned se vyřeší a pak se jede ve starých kolejích. Tentokrát tu máme, ale dvě rodiny a náhradního herce. Obojí je špatně, druhá rodina jen zdržuje a prodlužuje film a sám otčím, tomu nejde uvěřit ty jeho proměny. ()

chlebo

Keď je Lájem v Takene "najsmrtonosnejší daddy" tento nímand s túžbou po patria potestas je minimálne pokus o najsmrtonosnejšieho náhradného daddyho. Tretí diel, hluchší než fanúšikovia Džastina Bé ponúka akurát nóvum v podobe druhej stupídnej krávy očarenej nežným záhradníkom. Dve jebky, predčasná demencia, slizký záhradník a krpatý premúdrelý inteligent postihnutý marikogombitózou takmer po koniec ma nechali úplne chladným. Jediné, za čo udeľujem podľa mňa krásny a decentný bodík je úplný záver celej tejto otčimománie. ()

Sir Ludvig

Tredí diel podľa mňa trpí najmä kvôli podpriemernej réžii (malému rozpočtu?) a výmene herca v hlavnej úlohe. Robert Wightman je bohužiaľ často viac smiešny než desivý, čomu napomáha i jeho buranský hlas. Ináč je príbeh zaujímavo rozohratý, herci vo vedľajších úlohách prekvapivo dobrí a úmrtia ešte krvavejšie. Hoci kvalita opäť klesla, pre tých čo videli prvé dve časti, je tento diel bohužial povinnosťou. Od začiatku som si želal smrť otčima a vyslovene ma štval, čo je z istého uhlu pohľadu i dobre - pre každý film je prínosom ak vyvolá nečakané emócie. I have to confess, father. I parked my car twice in handycap zone. ()

magu

Bez Terryho to bolo o stupeň horšie, ale ten koniec to napravil. Dúfam, že tretí krát sa mu už z cvokárne utiecť nepodarí. ::-) 3 krát stačilo. A dosť. Bohužiaľ pre niekoho nie a potrebuje ešte remake.... ()