Kocour v botách

• Japonsko Nagagucu o haita neko (více)

Kocour Pero je pěkně vychytralý a v každé situaci si ví rady. Právě díky tomu se mu podaří dát dohromady chudého chlapce Pierra s krásnou princeznou. Jenže s princeznou by se rád oženil sám Lucifer. Pierre by si s pánem pekel těžko poradil, ale má po boku věrného přítele Pera a ten vymyslí jak problém vyřešit. Nenechte si ujít dobrodružný příběh Kocoura Pera! (oficiální text distributora)

agassi68

Leimon, Leimon, Daniel, Daniel,...Pier. Toto som si pamätal z pred 30 rokov ako malé decko. Teraz som si to pozrel znova a rozprávka nič nestratila zo svojho čara. Samozrejme z nezameniteľným dabingom Labudu a spol. ()

rhobos

Poutavý humorný animák ze kterého si minimálně odnesete úvodní znělku, kterou nejde ani po pár letech zapomenout a při matné vzpomínce se mi to začne okamžitě přehrávat v hlavě :D ()

HonzaMag

Znovu jsem se vrátil do dětských let, kdy jsem napjatě sledoval Perova dobrodružství na filmovém plátně (stejně jako pozdější snímek Kocour v botách na cestě kolem světa). Kvalitní pohádka, kterou ani zub času příliš neohlodal. Pro mne jedna ze srdcových záležitostí z dětství.... ()

Bobšule

Tak, jako to nedopadá příliš šťastně, když se západní kinematografie pustí do typicky asijských témat, nedopadá to o nic lépe, když se Asie vrhne na ryze evropskou záležitost. Poetika původní pohádky je totálně v háji a zdlouhavý nastavovaný konec s čekáním na vysvitnutí slunce je navíc pro dětského diváka neúnosně protahovaný. Staří pohádkáři měli nepochybně z dobrých důvodů vychytáno, proč se zlý kouzelník prostě nechal vyprovokovat, proměnil se v myš, kterou kocour slupnul a byla tolik kýžená a očekávaná svatba. ()

Scraffy

Trilógiu tohto Kocúra v čižmách som mal prekvapivo rád. Má to v rámci možností dobrý scenár a aj animácia nie je najhoršia. ()

CRYPT

Kdo neviděl nepochopí :) V mém ranném věku báječné dobrodružství, kde odměnou byla přízeň zachráněné krásné dívky z nesnází :-) ()

BlueNeon81

Všimol som si, že poniektorí tu hodnotili nie film samotný, ale skôr kartónové DVD, ktoré onehdá vyšlo a jeho pôvodné znenie nebolo použité. Len pre info, ja tento film mám v pôvodnom znení. Ale to som nechcel. Chcel som ohodnotiť tento film, ktorý sa stal súčasťou môjho detstva a ďakujem firme Davay, za uverejnenie tohoto filmu. Zapôsobil a pôsobí dodnes. ()

gulio

Určite jeden z najkrajšich animákov mojho detstva, a dokonca skvelý slovenský dabing v čele M.Labudom ako kocúrom Perom.A tie texty a hudba sú proste úžasné, plne súhlasim s Flegom!!! ()

JARDAHONDA

Upřímně mohu říci, že jsem ze začátku tomuto 1D animáku nemohl moc přijít na chut´. Po více zhlédnutí se karta obrátila, příběh má drive, napětí, vtipný a vkusný humor. Závěr = Velmi podařená japonská tvorba **** ()

Maza2222

Výborný film :). Dost jsem se zasmál. Hudba, animace, příběh dialogy- Perfekt. Zaporak- Výborný:) Postavy- skvělé. Dokonce i akce tu je- taje super. Hodnotím 90% ()

tein

Tak tomuto říkám pořádná slátanina. Nechápu to vysoké hodnocení. Rozhodně je to podprůměrná pohádka, zbytečně nastavovaná nudnými a dlouhými scénami, které tomu jedině škodí. Hlavně ta poslední akční scéna je dost hrozná. Písničky docela pěkné ale ani ty to nezachrání. A ten čaroděj nazván Luciferem pánem pekel je už úplně mimo. ()