malylada

Zajímavý nápad na katastrofický film, který ale drhne od začátku. Po přistávání raketoplánu jsem kroutil hlavou a rozjezd byl velmi pomalý. Film doplácí na strašný vizuál a příliš velké nelogičnosti, které jsou k smíchu. Cestování v obřím "housenkovém vrtáku" byl dobrý úlet. Hodnocení zachránilo posledních čtyřicet minut, kde Jádro nabírá slušné tempo a především výborní herci.... 5/10 ()

Richie666

Jeden z mnoha a nic novýho... Apokalypsa na obzoru, tak žádnou paniku a honem rychle sestavte tým, ať nás může všechny zachránit, aniž bychom o tom věděli. Nyní se bude jezdit v tekutém železe. Dojemné. Ať žijí Američané, naši zachránci..! Ne že by mě tento film při jeho sledování štval, ale když se nad tím teď zpětně zamyslím, nechápu, proč jsem se na něj díval - kdybych si byl býval jenom přečetl zdejší popis, měl bych naprosto stejný zážitek. ()

JayZak

Tak takovouhle ptákovinu jsem už dlouho neviděl.. Když POMINU veškeré nesmysly, které se v tomhle filmu objeví, film jako takový je i tak hodně špatný, plný neuvěřitelných klišé.. Herci, které "normálně" považuji za dobré, tu hrají jak postižení (Eckhart, Swanková, Tucci), což jim stěžuje i mizerný scénář.. Fuj. ()

TeeAge

Háklivý námet - ťažká spolupráca s logikou a reálnosťou. Stretávame sa tu však s gardou príjemných hercov a slušným vizuálnym spracovaním, čo posúva túto napred odsúdenú sci-fi záležitosť nikema tesne nad priemer. Kľud - objavujúci sa v posledných scénach príjemne pohladí, a dáva dôvod k vypusteniu zmiešaných pocitov. ()

SOLOM.

Vážně jde spíše o takovou oddechovku, která na začátku navnadí, vprostřed uspává a na závěr „dojme“. Tedy hlavně tím, že už to konečně skončilo. Ničím překvapující scifi s průměrným hereckým obsazením i speciálními efekty, které jsou na stejné úrovni. Je ovšem velká škoda, že ač je téma (nápad) s jádrem zajímavé, tak si s tím tvůrci mohli pohrát o hodně víc a především to chtělo kratší stopáž. ()

• Ve filmu se uvádí, že nejhlubší vykopaná jáma byla 12 km hluboká. Jedná se o Kolský vrt, který nechali v Murmanské oblasti vybudovat v 60. letech Sověti. (veronikajel)
  • Podzemní loď  "Virgil" je pojmenována podle římského básníka Virgila. (Terva)
  • Web Insultingly Stupid Movie Physics, který se zabývá fyzikálními nedostatky filmů, hodnotí film Jádro jako doposud nejhorší. (atakua)

Časové pásmo bylo změněno