South Park: Joining the Panderverse

(TV film)

Cartmanovy hluboce znepokojivé sny předpovídají konec života, který zná a miluje. Dospělí v South Parku také zápasí se svými životními rozhodnutími, protože příchod umělé inteligence obrací jejich život vzhůru nohama. (catnipped)

José77

obe pribehove linky su napadite a trefne, ale ta hlavna je trestuhodne nevyuzita. special je malo vtipny a zbytocne roztahany, cela zapletka je tak na klasickych 20 minut. ()

NorseSword24

Tento seriál síce už zmenil svoj štýl za posledných pár rokov ale tento nový s tak retardovanou satirou im úplne žeriem a nikdy neviem čo skritizovať keď som sa stále bavil. ()

ŠpetaMarek

Wow, tak to byl hodne deep cut. Jsem rád, že patřím k té menšině (haha), která pobere všechny reference, tak jsem se nenasmál už dlouho. ()

Dejvecd

"Put a chick in it, and make it gay! And I want it lame!" // Nový South Park paroduje presne to čo tisícom z filmových fanúšikov už nejakú dobu lezie na nervy, identity politics vo filmoch. A je to fakt šialené zábavná jazda, plná popkultúrnych narážok a ofenzívneho humoru, ktorá skvelo odzrkadľuje modernú spoločnosť. 8/10 ()

Comodore_1

Naprosto geniální katarze z tohoto díla. A samozřejmě jsem se skoro bez přestání smál. Běžně mně tupé komedie odrazují, ale toto bylo brilantní a geniální zpracování "panderingu" všude kolem stálo za to. navíc to bylo ve 4k což je pozitivum. kvalita obrazu se dnes cení. ()

Miroslav.Zac

Po nudných a nevtipných Streamovacích válkách konečně díl, který mě párkrát donutil se zasmát a v duchu vrátit o několik let zpět, kdy byla kadence nevhodných vtipů a narážek smrtící jako salva z kulometu. ()

gandie

Bohužel... nepřišlo mi to vtipné, mám rad satiru, ale zde pouze poukazují na úpad kinematografie, který ani South Park nezmění a na tom není nic k smíchu. ()

Tycygo

Trochu nuda, celé to má jen dvě zápletky, které se pořád točí dokola a to je dost málo na skoro hodinovou stopáž. ()