kvasiva

Já se náramně bavil! Viděno několikrát a rád se podívám znovu. Některé scénky a hlášky jsou opravdu parádní. Pokud se chcete odreagovat a solidně se pobavit - Eurotrip je dobrá volba. ()

zette

Komedie, ktera ma mezi vtipem (mlady Hitler, Vatikan, nuda plaz) a trapnosti (fanousci Manchesteru, Bratislava) jen tenkou linii. Ale jako teenagerovska road movie to funguje dobre a urcite je v tomto zanru jednou z tech lepsich, ne tedy, ze bych byl nejaky expert... Pro ceskeho divaka ma pridanou hodnotu v tom, ze se podstatna cast filmu natacela u nas a mihne se zde hned nekolik ceskych hercu. ()

O´Hara

Povedená komedie, která mě dobře pobavila. Obzvláště pak scéna ve Vatikánu :)))) Ta je prostě best! Líbilo se mi obsazení některých českých herců. Ale na druhé straně nemusím takové to ,,shazování´´ čechoslováků (scéna v Bratislavě)... ()

c.tucker

Je to blbina, kde si dělaj srandu z Evropy. Každý stát je znázorněn naprosto bizardně a nasazeně, což je dost zábava už samo o sobě, ale k tomu se přidávaj ještě hlášky, které jsou nezapomenutelné. - "Evropa je jako jeden obchoďák, můžeme do Berlína dojít pěšky." - "Ale Británie je ostrov!" - "Tak poplavem, bereme to." ()

SHI-SHA

Samozřejmě od toho nemůžete čekat druhý Shawshank, ale skvělý soundtrack, herci a některé scény se vám prostě dostanou „pod kůži". Rád na něj vzpomínám. Tvůrcům se podařilo stvořit naprosto učebnicový příklad, vrcholné dílo tolik kritizovaného žánru teenage komedií. Snad nejzvláštnější na filmu je to, že zároveň paroduje sám sebe - přestože hrdinové procestují většinu Evropy, film se točí převážně v Česku, které do jejich „výpravy" zahrnuto není. Zeměpisné přehmaty, faktické nedostatky... například scény „ze Slovenska" jsou perfektní. Jen doufám, že to byl záměr a ne jen neznalost scénáristy. Každopádně hlášky typu „[Meskůze]"; „Padejte na správnou stranu silnice, žabožrouti!" mne dostanou doslova do kolen snad i kdybych film viděl desetkrát za večer. Hledáte film na večer strávený s přáteli a chcete se jen příjemně odreágovat? Eurotrip je skvělá volba. EDIT : Právě jsem s kamarády viděl omylem staženou necenzurovanou verzi. Dojmy? Film je sice delší a je v něm přidáno hodně nových scén, ale na druhou stranu například scéna s Cooperem a děvčaty ve vířivce je už od začátku točená s děvčaty nahoře bez, takže vtip se „skvrnou -TADY-" vyjde naprázdno. Celkově je necenzurovaná verze trochu slabší, ale pokud vás klasická verze pobavila tolik jako mně, neváhejte a stahujte (protože neznám jiný způsob, jak se k necenzurované verzi dostat) ()

Fancipal

Solidní "tragi"komedie o tom, jak s pár dolary v kapse projet neplánovaně celou Evropu. Scény jako ztvárnění Bratislavy nebo "volba papeže" nemají chybu ... jó ... a rockového krále Matta Damona si broukám ještě teďka. ()

Kolikokoli

U tohoto filmu je chyba přemýšlet. Prostě je potřeba vypnout mozek a užit si to od začátku do konce. Mezi těmi všemi americkými teen rádobykomediemi je tohle opravdu klenot! ()

otík

Sice teenagerovská komedie, ale určitě určena až těm starším, protože erotikou se tu moc nešetřilo. Vtipné to je dostatečně, jen to milování ve zpovědnici bylo snad až trochu moc. Nejsem žádný puritán a proto přiznávám, že vtip to byl dobrý, ale možná to už bylo po narážkách na Vatikán přeci jen trochu moc. Osvěžením je řada českých herců, zvláště Miroslav Táborský si svůj sluhovský štěk řádně užil. Je to něco jako Prcičky, jen snad více sprosté, nejde o nic fekálního a navíc to má slušný spád a hlavně humor. PS: Vinnie Jones je fantastický, toho žeru. ()

zeldinho

Bavil jsem od začátku do konce. Zaznamenal jsem i řadu českých míst či herců. (Praha-Anděl, Národní Muzeum…Petr Jákl, Olga Lounová, Jakub Kohák nebo třeba Miroslav Táborský). Účel tahle teenagerská komedie splnila a já se smál co každých pět minut, ne-li častěji. 75% ()

URBAN

A jo kdybych to viděl v patnácti byl bych z toho možná celkem odvařenéj, ale ted ne. Taková honba pro zásun mě už nebere, teda pokud to není podáno lépe. ( 12.3.15/MAC ) ()

fantoci

Scotty fakt netuší a to je možná dobře. Ten song je docela chytlavý stejně jako celý film. S kamarády jsme se na něj dívali už snad dvacetkrát za poslední tři měsíce. Pokaždé si tam najdeme novou scénu, která nás nadchne. Film je plný nečekaných zvratů, ale hlavně legrace, která na vás bafne, když to nejmíň čekáte. Pokud mám říct jednu scénu, která se mi líbí nejvíc, pak musím rezignovat, protože to se zkrátka nedá. Vyberte si: úchyl ve vlaku, fanoušci reds, erotický klub, pekárna, nudapláž, vatikán a nesmím zapomenout ani na malého "fírera". Na tohle se prostě podívejte. ()

COF_666

Je docela vtipný sledovat jak fronta stojící na prohlídku Louvreru ve skutečnosti stojí před pražským Rudolfinem a další věci. Ale jinak je to pořád lepší než jiný podobný americký komedie. ()

Remivsremi

V hlavní roli Praha. Milé přiblblá teen komedie, kdy si partička amíků vyrazí na zájezd po Evropě a svým střeleným způsobem se snaží popsat naše zvyky a kulturu. Absence záchodové humoru překvapí a potěší, je tady pár zdařilých scén a jako celek to neurazí. ()