HomeAlone

V skutku velmi zabavny film , ktory nenudi ani sekundu . A aj ked som sice Slovak , ta scena o nas bola zabavna , no najväcsia sranda na tom je ze celu scenu o Slovakoch natacali prave v PRAHE ()

zahron

Scotty doesnt know ... a já se válím smíchy, přitom celý film sám o sobě má na pohled velmi průhlednou a primitivní zápletku, ale jednotlivé gagy bojují samy za sebe a to se mi líbí protože bojují tvrdě a funguje to ! ()

P1tr

Jeden z mnoha teenagerských filmových tripů, kterých byla jeden čas komediální scéna plná. Eurotrip kvalitou any stylem humoru nijak nevybočuje z řady a v našich končinách zaujme především přehnaným zobrazením Slovenska u kterého jsem si nebyl jistý, zda se jedná o přehnanou srandu, či tradiční Americkou nevědomost a ignoranci. Ať už tak nebo tak, zrovna tahle část dost pobavila a povedených momentů se v průběhu najde více. ()

Smileface

"Ajaj přijeli jsme do východní evropy" :-) beztak to filmovali někde v Chánově. Film je asi hodne vizionářský, předpokládá, že jsme již v Schengenském prostoru, tak nevím co se tu Slováci tak vztekají :-) Jinak jde o klasickou teen komedii, která nemá evropanům co dát. Maximálně vypovídá více než o evropě o americké povrchnosti, o té už ale všichni víme. ()

Anticque

Tento film je jasnou kopírkou Road Tripu, taky to je wod stejnejch producentů, ale jako Road Trip je lepší, štve mě jak tady úplně schodili Slovensko a jejich měnu, že za 2 dolary tam prokalej celou noc to je pěkná blbost. Jinak je to jen pokus o napodobení Road Tripu..nemám slow.. ()

widla

Ano je to typická teenagerovská komedie a ano téměř ve všem vykrádá původní, pro někoho i kultovní Roadtrip. Ale přece jenom má své kouzlo! Ale možná jsem ovlivněná, protože miluju písničku "Scotty doesn´t know", která hraje celý film:-). ()

ondrech

Kamera: David Eggby.... nejdříve jsem dal 3 ale ted musim 4, protože je to jeden z nejvíce pohodových snímků, když nechcete sledovat žádnou intelektuální věc a nebo si zahulit trávu... a grafika(btw udělána českým týmem grafiků) je vcelku správně ulítlá... a slovensko je prostě geniální. Když si to vemete z druhé strany, tak new york taky nejsou jen mrakodrapy a texas nebo utah nejsou jen poušté... ale kdybyste o tom točili film, tak je tam dáte... Z kamery jsem velmi potesen a holky jsou krááásné:) ()

NALBERTik

Hajlující minihitler, úžasný buzík ve vlaku, Papežova hláška Co to kurwa je....film napěchovaný hlodama....netřeba to víc řešit :-) ()

Danoboss

Nápadom zaujímavá komédia so sympatickými hlavnými hrdinami a nezabudnuteľnou ústrednou piesňou Scotty doesn't know . Nápad zvýrazniť najznámejšiu vlastnosť každého mesta ma pobavila - Berlín a nacizmus, Londýn a Hooligans, Amsterdam a jeho drogy a sex, Vatikán a Pápež a nakoniec samozrejme Bratislava a bohužiaľ jej chudoba... aj keď nejako to nemôžem scenáristom vyčítať.. Bratislava neni vo svete známa asi ničím iným.. a tvorcovia to aspoň poňali vtipne, aby bolo jasné, že také zlé to neni. ()

ne0

Bomba. Vůbec to nebylo tak hloupé, jak jsem očekával, naopak. A ještě k tomu tady uplakané nářky Slováků, to je super ;). ()

LadyVader

Nejlepší roadmovie komedie, smála jsem se od žačátku do konce a to je mi normálně z takovýho stylu humoru docela zle :-). Za jednu z nej scén považuju asi ten vlak a Vatikán a chudáci slováci to dostali pekně vyžrat skoro až neprávem :-)). ()

slovan1

Z nenadání se zde vzal a pořádně mě potěšil. Našlapaná komedie, která se nikde zbytečně nezasekáva a jede si plyně svou cestou. Cesta po evropě, plná nečekaných šílených dobrodružství mě nadchla. Sympatičtí herci, pěkne herečky. Pokud si nechcete nechat zkazit dojem, tak film doporučuju s titulkami, protože čeština tak dobrá není. Největši prdel je, že skoro všechna místa "evropy" jsou natočena v Čr :-) ()

BMAJTZ

Pro me osobne nevsedne vtipna a zabavna teen komedie. Dokazu si predstavit lidi kterym prijde spatna a dokonce urazliva. Precijenom ukazuje vse typicke pro kazdy narod. Anglicany jako totalni nacionalisty, nizozemce jako sexuchtive maniaky a mnoho dalsiho (o Slovacich radeji nemluve). Ale o tom to podle me je delat si legraci sama ze sebe a nejlepe z toho co je komu typicke. Jasne neni to zadna intelektualni zabava spise takova zabavna taskarice, ale uprimne si rekneme ze az na vyjimky by bylo prima takovou cestu zazit. Pro me to byl kazdopadne vyborny komedialni zazitek ktery jsem videl vicekrate a u ktereho jsem se i pro jeho stupiditu (precijenom je to stoprocentni teen komedie se vsim co k tomu patri) bavil nadmiru vyborne. A musim ocenit i jistou originalitu ktere v tomto zanru rozhodne nebyva moc. ()

Werichowka odpad!

Já jsem vlastenec. Když vidím něco takového, otevírá se mi kudla v kapse! Hnusný, perverzní, oplzlý, rádoby vtipný film o tom, jak nepřekonatelní jsou průměrní Američané ve své povýšenosti a stupiditě! Ne, vážně mi to vtipné nepřišlo, jen trapné! ()

ranp

Filmy o teenagerech mám rád, tento však bohužel ničím nevybočuje z průměrnosti. Pořádně jsem se zasmál jenom jednou. Pozitivním momentem je zde písnička Scotty doesn't know (skoro se stydím, že jsem nepoznal, že oním zpěvákem je Matt Damon). Co naopak tvůrci přepískli a nepovedlo se, je to, jak je zde vylíčena Bratislava..Amíkům je to asi jedno, ale podle mě je Bratislava pěkný město. Howgh. ()

ZkuKol

Konečn viděno vcelku a v originálním znění. Herci průměr, příběh stará vesta a fóry dost ohrané. Jenže to má správnou vnitřní energii, nasazení a svěží přístup, že si vás to prostě získá. Film se nehne z Prahy ani nakrok, přesto projedete celou Evropu a vůbec to nevadí. Protože to odsýpá, vy se bavíte a za hodinu a půl máte čistou hlavu. Takhle si představuju letní komedii pro široké publikum... 70% ()

vanderbart

výborná hudba, nadsázka při pohledu na evropu (Bratislava.. :D), čeští herci a pražské lokace jako třešnička na dortu pro českého diváka.. slušná podívaná, bavil jsem se dobře.. 7/10 ()

Cejny

Skvělá evropská road movie s jednoduchým dějem, ale zajímavými komickými momenty. Bohužel se v ní sem tam vyskytlo i pár stupidních scén, ale to už k podobným komediím patří. Přesto jde o solidní, dobrou podívanou, která by si i zasloužila být v červených číslech. 70 % ()