merigieren

no klasická teen komedie s ukazováním prsou to sice je, ale povedlo se jim i hodně dalších vtípků. Písnička je taky hezká. Ale zase když se zamyslím tak ne moc úchvatné. Fotbaloví fanoušci ušli, ptákovina ve vlaku je docela hloupá, nuda pláž nic moc, andersex s heslem v němčině se poved, sídliště na slovensku taky a zvolení papeže ušlo. ()

Shredo

Vtipnosťou, oplzlosťou jemne za prcičkami síce zaostáva, no vynahrádza si to obstojným dejom. Chemicky zladené postavy 4 mladíkov, ktorí idú za dobrodržstvom a pomáhajú protagonistovi hlavnej role pomôcť nájst nemeckú on-line známosť. V každej krajine, ktorú navštívia, navystrájajú veľa hlúposti. Matt Damon a Vinnie Jones sú príjemným spestrením snímku, rovnako ako aj čéské osadenstvo hercov. Obzvlášť každého Europána, ktorý sa nebojí satirickému humoru na adresu jeho krajiny mu to musí byť blízke. Bratislava detto :) - snáď najlepší úsek filmu spolu s Xenou a nemeckými praktikami :D ()

Olík

Rok 1999, bratři Weitzovi se svým American pie utrhli neukočírovatelnou lavinu. Ale jestli někdo může s čistým štítem konstatovat, že je hodnotným pokračovatelem legendárních „Prciček“ nebo dejme tomu ještě o rok mladšího Roadtripu, tak je to právě tahle evropská cesta za vatikánskou rychlovkou. Za vlasy přitažená karikatura našeho kontinentu - lacinost, která nepřekračuje hranu – Matt Damon vedle Jakuba Koháka, Lucy Lawless vedle Miroslava Táborského. Jestli bych měl vyhlásit top trojku teenager komedií dejme tomu mezi léty 1990-2010, tak si myslím, že by se Eurotrip měl do výběru dostat, protože Scotty doesn't know. ()

plagjoklas odpad!

Katastrofaaaa! Viem že teenagerské komédie sa bohviakou kvalitou chváliť nemôžu, ale toto? Božer rpsoím ochráň nás od podobných omylov prírody. ()

Merggie

Milá komédia, celkom zábavné scénky, ale konečný dojem nie celkom ideálny. Zosmiešňovanie celej Európy, vrátane "Bratislavy" mi nevadilo. Veď je to napokon číra fikcia, ktorú si ktosi vymyslel. Vadilo mi však a v tomto filme obzvlášť, príliš veľa humoru založeného na sexe, erotike, či pohlavnej orientácii. Prvá polovica príbehu bola o dosť silnejšia ako druhá, v ktore bolo príliš veľa vzruchu pritiahnutého za vlasy. Najsympatickejšie vyznela anabáza v Anglicku, kde sa hrdinovia príbehu zatiahli do skupiny futbalových chuligánov a paradoxne "bratislavká lacná hotelová realita". Ostatné scény boli akoby pozliepané z iných filmov s podobnou tematikou. Cez to všetko ide o celkom príjemnú zábavu. Náročnejší divák však zrejme uprednostní road movie iného charakteru. ()

Blaogranas

Jedna z těch lepších amerických teen comedy. Hlavne Vatikán je celkem ulítle vtipnej a Slovensko taky pobaví. Dost vtipnej je jistě i Vinnie Jones v jedné z malých roliček. Určitě nezapomenutelná komedie, o tom, že to pro mě není žádnej marnej pokus svědčí i to, že jsem ji viděl už několikrát. ()

salamandrr

Proč očekávat něco super...očekávám kvalitní Béčko a takyho téměř vždy dosatnu.na komedie tohohle druhu mám docela kliku a eurotrip je parádní B se všemi neduhy co B provází... ()

Fulham

Tak k tomuhle nemůžu říct nic jiného než že jsem se smál od začátku až do konce. Jinak když to vezmu zpětně, tak jako film asi nic moc, ale je fakt že komedie jsou od toho aby jsme se zasmály a to se tady jednoznačně povedlo. ()

charmin

Haha, na prvy pohlad hlupa, neskutocne hlupa teenage komedia, resp. parodia, ktora si robi srandu zo vsetkeho co existuje, so sprostym slovnikom, uchylnymi scenami a naprostym tupym dejom. Ale ono je to trosku inak. Maalokedy si Americania - patrioti ako svet, urobia srandu a dokonca sa aj zhodia takymto stylom. Pretoze pomimo toho, ako krasne vyobrazili nase europske staty a mesta, ukazali aj na svoje negativne stranky, sice mozno trosku menej okato ako napr.BA, ale predsa len ukazali, aki su niekedy stupidni. Samozrejme, su aj lepsie komedie, ale ja som si Eurotrip pozrela uz asi styrikrat, a su tam sceny, z kt. sa šuľam po zemi a slzy mi tecu potokom :) 70% ()

Jeand´Boa

Celkem příjemná komedie nadprůměrná ve své vlastní kategorii a průměrná coby film... když jsem ji viděl poprvé a spatřil na začátku výčet vlajek zemí, které hrdinové navštíví, byl jsem smuten, že když už pojedou do Slovenska, že nebudou i v ČR... ale když jsem viděl, jak přehnaně ztrapnili bratry Slováky, byl jsem rád, že do naší vlasti nezavítali (tedy v ději, ne při tvorbě)... ()

Barak

Looserovské obsazení, špatný scénář, hloupé a sprosté vtipy.. prostě hrozná nuda, u které jsem místy až trpěl. Za zmínku stojí snad jen Vinnie Jones, ale jinak se této trapárně obloukem vyhněte.... ()

kamil0606

Vcelku vydarená teenagerovská komédia. Miestami nuda, miestami trápnosti ale hlavne niekoľko veľmi vydarených hlášok a scén(hašišové koláčiky bez hašišu, malý Hitler ...). Samotný príbeh na seba nadvezoval len tak aby sa nepovedalo a niektoré scény boli vyslovene štastie / zhoda náhod(odvoz do Berlína, pápež ...). Ale daľším plusom bola výborná hudba(scéna na nudistickej pláži + mimozemská hudba, ...), Matt Damon(po všetkých tých vážnych rolách) a hlavne Vinnie Jones ... Takže úplne kľudne 3 hviezdy ()

rikuhahl odpad!

Něco tak příšernýho se jen tak nevidí, absolutně geograficky nepřesné, přiblblé vtípky, rozvrácení slušných mravů atd. Nejsem žádnej pánbíčkář a citlivka, ale při tomhle filmu se mi dělalo blbě vlastně pořád. Pro mě jeden z nejhorších počinů v historii. Doporučuji oči pryč. ()

bolf!k

Fajn oddychovka, jen v tom závěru podle mě tvůrci přestřelili. Na druhou stranu ty minirole pro "známé" herce byly super. 75% ()

ex.it

Líbí se mi obsazení pár českých herců. A když už jsme u toho - myslím si, že je na tomto filmu dobře vidět, jak nás (Evropu) berou Američani. Moc mě potěšilo, že hlavní hrdinové navštívili i Slovensko. ()

-soch-

Tento film som odmietol pozerať kvôli tomu, lebo som videl ukážku so scény s návštevou Slovenska a preto akýkoľvek náhľad odmietam. Neustále ma však priťahuje dabing, ktorý bol vyrobený pre Markíza. Neopočúvané mladé hlasy JÁNA MORÁVKA, DANA FISHERA či SILVII DOŠEKOVEJ sú tým pravým a neprajem si aby v budúcnosti hrali v každom dabingu. Tieto nie časté hlasy sú totiž tým, čo ma dokáže kedykoľvek potešiť. ()