Maryinka

Kašlu na stereotypičnost Evropy a některé laciné vtípky. Příjemně jsem se pobavila a od srdce zasmála. A o to u komedie hlavně jde, ne? ()

Blue.Shark

Naprostá dokonalost. Pokud by se kvalita teenage komedií měla hodnotit právě podle Eurotripu, měl by to ten zbytek hodně těžké. Eurotrip nepotřebuje záchodový humor, spoustu sprostých slov ani kozy v každém záběru, aby plnil svou funkci. Scénář jen prostě napsal někdo, kdo skutečně oplývá dobrým smyslem pro humor a rád si dělá srandu především ze zažitých stereotypů. ()

dee.n

Já jsen dala pět hvězd a ano, je to trochu přehnané. Ale filmík o partičce přátel, co cestují Evropou, aby se hlavní hrdina setkal se svou láskou, je opravdu zdařilým počinem ve svém žánru, samozřejmě. O humor opravdu není nouze, např. scéna s papežem mi vždycky vžene slzy do očí. A to, jak je zde vyobrazeno Slovensko, je velmi urážlivé, ale když se člověk nebere úplně vážně, také se tomu musí zasmát. Vždyť už jen Miroslav Táborský a jeho desetisekundová scéna je fakt cool. Jistě jsem film neviděla naposled, jako zlepšovák nálady vždy funguje. ()

nonick1

Na CSFD kupodivu tahle crazy teenagerovská komedie příliš neboduje, ale čtyři hvězdy si Eurotrip rozhodně zaslouží. A nejen proto, že se ve filmu celá Evropa smrskla do našeho hlavního města (!), kde filmaři natočili snad vše od Říma přes Paříž až do Bratislavy :-) Mašírující německý chlapeček s namalovaným knírkem pod nosem nebo nezapomenutelná scéna v "amsterodamském" klubu Wondersex - to jsou vždy zabírající trefy, přesně zacílené na divákovu bránici! Po Mrazíkovi další adept na každoroční silvestrovské repete :-) ()

Rocket

Vcelku vydarená teenagerská komédia, ktorá v mnohom prekvapuje i uráža. Osobne nemám predsudky k teenagerským komédiám, je to žáner, ktorý zametá návštevnosťou kín po celom svete a už nie je len výsadkou americkej, nemeckej či francúzskej, ale nejaký ten týždeň už aj českej kinematografie. Tak prečo ho ignorovať? Hodnotím tento film *** hviezdičkami, pretože, môže to znieť trochu puritánsky, niektorými gagmi v prekračuje všetky hranice: Scény vo Vatikáne, spovedelnici a nakoniec i Bratislave. A teraz by som chcel poukázať na jeden dôležitý fakt a to, že film je produkovaný USA i Českou republikou a v záverečných titulkoch som nezachytil žiadnu informáciu o nakrúcaní scén v Bratislave. Chápem to ako tvrdý úder pod pás od našich západných bratov.I napriek tomu stále nachádzam plno kladov, prečo ho každému odporučiť. Už len kvôli vynikajúcemu Vinnie Jonesovi, ktorý si tu síce strihne malú, zato však na mieru pre neho ušitú rolu i Mattovi Damonovi, ktorý sa dal špeciálne pre tento film ostrihať dohola. PS: Po pár dňoch som sa dokonca pristihol, ako si stále pospevujem vynikajúci song: Scotty Doesn't Know. ()

kowalski

Špatná kopie doclea koukatelného Road Tripu z roku 2000. Nejvíce mě pobavila klubová hospoda fanoušků Manchesteru United v centru Londýna. ()

Lúca

Tradiční americká komedie, která jasně ukazuje co si mladí lidé v Americe myslí o "starém kontinentu". Samozřejmě jsou podobné komedie hodně nadnesené, ale scény zasazené do Itálie jsou už přímo nevkusné. Byť jsem sama ateistka, tak považuju pohřbení a znovuzvolení papeže za naprosté zneuctění. Toho, že se valná část scén z Amsterdamu, Paříže a Berlína odehrává v Praze, si určitě všimne i méně pozorný divák. ()

RickyFitts

ultralevná křečovitá americká homofobní sračka o výletě po největších evropských klišé s vtipnými pražskými reáliemi, která je ovšem místy vtipná - pokud se na ni budete koukat s alkoholem v krvi, přidejte za každé promile hvězdičku... každopádně obsahuje životní roli Matta Damona ()

Aluminium

Priemerná teen komédia. Musím sa priznať, že párkrát som sa zasmiala, ale asi najviac, keď prišli na Slovensko:) Najlepší bol čašník, čo si chcel za prepitné otvoriť vlastný hotel. ()

Gerrard8

Nasmial som sa teda dosť, ale tú Bratislavu prehnali to si nemohli vybrať ja neviem napríklad Budapešť? :-) Scéna s robotami bola dosť hustá :D. Prekvapil ma Vinnie Jones a Matt Damon sranda, že prijali takú ponuku. ()

molcan2

Hoci to nemusí byť ohromné umenie, alebo dokonca ohromná komédia "Eurotrip" je strašne surový, ale strašne srandovný film. 7 z 10. ()

KOZEL84

Vždycky když to bylo v telce,tak sem viděl tak 10 minut s tím,že to je to jen nějaká komedie.Což je,ale pokud člověk hledá něco u čeho může vypnout a nemá chut' se ani chvíli nudit,tak tohle je (aspon' mírný určitě) nadprůměr.Já se bavil.No ale do topky si to asi nedám ;.Scotty doesn't know...nanana... ()

KosiR_ksr

Tuhle komedii prostě zbožňuji - žádná super inteligentní zábava to není, ale komedie je to skvělá a navíc není zbytečně plná laciného humoru pro teenagery. Nemohu nedat 4* (ač jsou trochu slabší). ()

Wawer

Když jsme byli na střední bavilo nás to. Je to sice Céčkovej film, ale má pár vtipných momentů, například zábavný výstup Matta Damona nebo apokalyptické vykreslení Bratislavy, slabší 3* ()

sirien

Někdo v USA znal Evropu a... co si budeme namlouvat, je to prvoplánovitý humor střílející do snadných terčů Evropských národnostních stereotypů a patrioti každé země, kterou hrdinové navštíví, se mají důvod urazit. Ale i když je ten humor prvoplánovitý, tak není úplně laciný a na vypnutí a odlehčené pobavení je tenhle film super. ()

Extrakritik

Jedna z nejlepších teenage komedií.Jsem rád,že do navštívených zemí,započítali i naše východní bratry ;) Ne ale vážně,úžasná komedie. ()

zdeny99

Velice povedená střeštěná komedie. Ale jako středoevropani doufejme, že si Američani fakt dělali z nás prdel. Bratislava vypadá jak město někde za Uralem. V Římě se Koloseum z ničehonic přemístilo hned vedle vstupu do vatikánských muzeí, od kterého ještě vidíme nejstarší budovu Říma, Pantheon. Ale tak zásadní je ta sranda a ta se opravdu povedla. Kde jinde můžeme vidět zvolení papeže během půl minuty nebo zhulení koláčkami, kde se nenachází žádná tráva. [16767. hodnocení, 644. komentář, 64%, 852. nejoblíbenější film] ()