Agent Úřadu pro životní prostředí Jack Taggart přilétá do malého městečka v Apalačských horách, aby vyšetřil podezření na zamoření toxickými odpady, které tu ilegálně v šachtách opuštěných dolů skladuje bezohledný boháč Orin Hanner. Maskován jako tesař, který za peníze kostela provádí menší opravy u chudých lidí, začne Jack nenápadný průzkum. Opatrně se vyptává a tajně odebírá vzorky vody. Seznámí se nejen s Hannerovými muži, kteří se ho pod vedením Orina mladšího marně pokoušejí zlikvidovat, ale také s místní vyvrhelkou, sympatickou včelařkou Sarah Kelloggovou. Jejich sbližování překazí její nepříjemný, psychopatický bratr Earl, jenž je příčinou všech životních těžkostí, kterými Sarah musela projít. Když vyjde najevo jeho skutečná totožnost, pustí se Jack do pátrání s pomocí několika starousedlíků, ochotných pomoci mu v boji proti všemocnému Hannerovi. (TV Nova)

LadyRainier

Počátek konce Stevena Seagala ...pořád tu ale vypadá jako Steven Seagal .-) Celkem nuda, plusem je, že je zde ještě občas vidět nějaké aikido jako náznak starých časů. SLang zase hraje hajzla ...jak jinak .-) ()

Franki69

Jeden z posledních filmů, kde byl ještě Seagal jakžtakž fešák. Přibývání hmotnosti sice už přichází, ale pořád ještě to není ta rusku zaslíbená obludně odulá koule. Jinak ale všechno zlé, co v jeho filmech později přišlo už je přítomno. Poučování všech, vychovávání padouchů, Stevenův ekologicko-mesiášský komplex. Občas taky ještě nějaké ty aikido eliminace padouchů, které zvládá levou zadní. Ale zvažte si sami, jestli se k těm bitkařských sekvencím, a podotýkám, ne moc dlouhým, chcete touhle ekologickou agitkou prokousávat. Ne že bych měl něco proti ochraně přírody, ale je to prostě vcelku pitomý film. Když ho neuvidíte, váš život chudší nebude. Dávám 33% ()

Onono

Toto bol zatial najviac nepodarený filmový kúsok aký som v podaní Segala videl...miestami až rozum zastáva....a dosť by ma zaujímalo ako prišiel k tým úvaham a bratovy tej jeho priateľky,lebo mi to nejak uniklo... ()

Bohdy67

Jedna hvězda,za "Cathrine", ikdyž se Seagalem byli pár asi jako Vochomůrka s Včelkou Májou,ale i což...Jinak děj filmu nic moc,ale zase až tak mě to neurazilo... 19% ()

Pythonator

Stejné schéma jako u Aljašky v plamenech. Film je to nepochybně horší, ale mně ta ekologie a příroda prostě sedí. Tam Seagal patří. Tam měl zůstat. Tam mu to sluší nejvíc a tam se nejspíš cítil ve své kůži. ()

soukyd33

Dokonalá ukázka toho, že některé zákony jsou na 3,14ču! Pokuta 25 000$?, Jako vážně? Za znečištění a několik desítek ba možná stovek barelů. Ten debil by to mohl klidně dělat znova. Soudce byl idiot na správném místě. Doslova! Film ukazuje na to, že lidem nahoře se prakticky nic nemůže stát. Proč? Stojí za nimi policie a další složky k tomu určené. Poznámka: Romantická zápletka je zde pouze jako doplněk. Filmy Stevena Seagala jsou vždy o něčem jako například zkorumpované policii, soudu, nebo prostě dalších hrozbách, na které nikdo a nic nemůže. Pokud se zamyslíte nad situací v reálném životě, a tohle všechno si neuvědomíte, jste ubozí! Nechápu, proč tomu někteří dávají odpad. Steven Seagal zde není za frajera, ale pouze ukazuje co je špatné. Je jasné, že takhle by se to vyřešit nedalo. Ale proč? Právě kvůli zákonům. Vše by se zastavilo ještě dříve než by to začalo. A to je špatně. Doporučuji. Hvězdiček 4**** ()

GeoGraph

Ačkoliv je to bídný představitel svého žánru, když se na to člověk podívá jako na komedii tak se i docela zasměje. ()

soulless

Tak tady to ani Stívn nezachránil ... nuda nuda nuda, chemický odpad, hořící kostel a nejsou tam pěkné ženské. Holt kde nic není, tam ani smrt nebere ()

MéďaSV

Štěpán Racek tentokrát přepnutej do GOD módu. Přijede do vesnice v Apalačských horách a celkem bez námahy jí vymlátí od všech zlořádů, který poblíž provozujou sklad toxických odpadů. Přitom jen tak mimochodem předvede, že je taky výbornej truhlář, zabrnká na kejtru a vysekne oskarovej proslov v kostele. Jo a taky sbalí místní osamělou rošťu, ale to už jen tak aby se neřeklo...No prostě Štěpán je tady fakt megahustokrutejcool týpek, kterej za celej film nenarazí na nikoho, kdo by mu dělal aspoň malinký problémy. Bitky probíhaj tak, že Štěpána obklíčí tak 10 zlořádů/policajtů/goril a po jednom max. po dvou se na něj začnou vrhat. Následujou střihy jak je Štěpán tak trochu ve štajlu Buda Spencera likviduje. Prostě picbumprásk a jde se na dalšího. !!SPOILER!! Dobrá je taky naháněčka s kamionem, kterej se snaží Štěpána sejmout. Štěpán ho vychytrale vede až do lomu (místo aby to jednoduše ale zbaběle zahamt a otočil to, když je vedle kamionu) kde si nakonec na srázu stoupne před auto a v poslední chvíly bleskurychle uskočí a retardovanej ridič kamiónu to suveréně pošle ze skály!!:-) No takovejch lahůdek je tam víc - třeba u benzinky asi z 50m roztřelí světlici hozenou do vzduchu a pak její konec ještě před dopadem na zem trefí znovu a uhasí ho!!:-) Děj nemá cenu komentovat je to klasika. Prostě je to sice ptákovina veliká, ale já se u toho dobře bavil a to je pro mě důležitý...Možná bych dal i 4* ale to už by bylo asi fakt moc:-) ()