Angela pořádá večírek v strašidelném domě na kopci, ale nikdo z hostů nevěděl že v domě je zlo a každého kdo vstoupí promění v démona. (ČSFD)

tenebrae86

Tenhle nenáročný horor mi sedl. Velmi zábavné teenagerovské béčko s fajn muzikou a příjemnou atmosférou osmdesátých let. Masky jsou taky bezva, holky ukazují prsa a Linnea Quigley nám opět předvede svou kundu, takže je na co koukat :). ()

Ronaldo79

Sympatická béčková kravina s dobře namixovanými herci. Atmosféra především skromná, v některých scénách dokáže Night of the Demons napnout, a to se musí nechat. Ani mi nevadilo, že na první mord se musí čekat skoro 50 minut, já si první polovinu docela užíval, jen díky tomu, že působila nechtěně komicky. Poslední půlhodina je akčnejší, krvavější a konec není žádná sláva. ()

kkarx

Strčte partu retardovanejch puberťáků se svejma super hláškama do stráášně strašidelnýho domu (bububu), přidejte pár gumovejch masek, ukažte pár koz a trochu gore - no to musí bejt super, no néé? Celou první hodinu si můžete vychutnávat opravdu nádherný dialogy všech náctiletých kokotů, asi těch nejdebilnějších a nejotravnějších co jsem měl možnost kdy vidět. Bohužel utrpení nekončí ani s jejich přeměnou na kokot-teen-příšery, takže jediné co si opravdu užijete po celých 90 minut je geniální syntetizárová hudba ala Michal David... ()

helloween93

Když je ten Halloween, tak jsem se rozhodl pustit si "Night of the Demons" a neprohloupil jsem. 80's atmosféra vás po chvilce vtáhne do filmu a vy sledujete partu teenagerů v prokletém domě, kde postupně nachází jeden po druhém svou smrt. Samozřejmě nechybí dobový soundtrack, který tomu dává šťávu. Já mám tyhle horory prostě rád. Jinak Sal byl frajer..4* ()

Raziel_cz

Filmová cvičení operující s jednou lokací mám rád, ale zrovna Night of the Demons na ni dojelo. Tedy hned vedle absence děje, ale ono to jde jedno s druhým. Rozjezd je ještě v pořádku, představí se postavy a legendy kolem Hull Housu, jenže po nástupu démonů začne zábava haprovat. Vývoj příběhu neexistuje, jenom hodinu koukáte na partu lidí pobíhajících po domě, na které bafají jejich posedlí kámoši. Masky jsou parádní a atmošku si snímek drží po celou stopáž, ale po chvíli upadnete do letargie. I ty suprové kulisy vás po třetím sprintu ze schodů do haly přestanou bavit. A nevytrhne vás ani pár povedených vražd s pěknými gore efekty. Mnohem zajímavější je rámcová linka o důchodci, co nesnáší Halloween. Jenže ta má tři minuty a musíte přežít ten zbytek. ()

GOREGASM

První polovina je otravná jako osina, která šimrá, až vás přivede k tlačítku stop na ovladači. Pokud na téhle životní křižovatce zvolíte "pokračovat v útrpném sledování", půjde o dobrou volbu, protože ve druhé půli jsou všichni...no dobře, téměř všichni... zabiti a mnohdy docela šťavnatým způsobem, a jelikož jste na ně za výkon v první půli akurátně nasupení, tak máte obrovskou radost i z toho, že někomu vymáčknou oči z důlku. Night of the Demons není první a ni poslední horor, který chcete po půl hodině vypnout, ale nakonec jste rádi, že jste tak neučinili. 55% ()

helraiser

Night of the Demons je klasické béčko z 80. let. Najdete tu vše co v takovém béčku má být a co máme na béčkách rádi. Nudit se u něho rozhodně nebudete. Každý správný hororový fanda si tuhle hodinku a půl pořádně užije, když už ne k vůli ničemu jinému tak kvůli Angele určitě. Druhá polovina filmu určitě každého dostane a konec filmu už je jen taková třešnička na dortu a to doslova. Zabití jsou povedená a celkem krvavá- od zlomení vazu až po vymáčklé oči. Každý si určitě přijde na své. Atmosféra je vynikající, je navíc dobře podtržena hudbou. Sám o sobě by už stačil jen samotný dům, který je opravdu skvělý, skličující a strašidelný a co teprve když se projeví skryté zlé síly . To je prostě mazec. ()

beso74

Parádna ukážka hororu z konca 80. rokov. Aj keď takmer 50 minút niet ani kvapky krvi, film nenudí. Pomalé zoznamovanie sa so skupinkou 10 tínežerov dovolí divákovi spoznať bližšie potencionálne obete a aj keď sa mu polovica z nich príliš páčiť nebude, úvodná polovica filmu v ňom vzbudí záujem o ich osud. Strašidelný dom obohnaný vysokým múrom, halloweenska párty, hra zo zrkadlom a konečne sú tu démoni. Úsmevno-melancholický náboj snímky je minulosťou a začína tvrdý a krvavý boj o život. A pri tom stačí tak málo, preliezť múr a uniknúť z dosahu nečistých síl. Ale ono to nie je tak ľahké ako by sa to zdalo. Nesporná inšpirácia Lambertom Bavom a jeho Démonmi má svoje čaro, lokácia opusteného krematória je miestom, kde by som nechcel byť ani počas slnečného dňa nie to ešte v halloweensku noc, mladí herci zaujímaví, punkovo-gotický vzhľad Angely (Amelia Kinkade) tak úžasný, že sa nim inšpirovalo aj niekoľko jej následovkýň (Fairuza Balk). Síce preskakovanie plota na konci trochu zhadzuje celý film, ale aj napriek tomu je to stále paráda. A navyše, netreba zabudnúť, že toto tu je priekopník v žánri doma s démonmi. ()

Knor

Sympatická hororová ujetost, která sice vykrádá Evil Dead, ale dělá si prdel sama ze sebe, takže není proč něco vyčítat. Čistě béčková záležitost s hromadou černýho humoru a to se mi líbí. V jednoduchosti je někdy krása. ()

Soubi

No to zase bylo béčko ... nejpoužívanějším slovem démonů tu bylo jakési "Grrrrrrgh," herecká sestava naprosto typická, masky spíše vtipné a smrti vyloženě humorné. U tohoto filmu by se nebála ani má čtyřletá neteř. Vzhledem k době vzniku (a k pár sympaticky obnažujícím scénám) 3*. Grrrrrrgh :D ()

ac1976

Pripúšťam, nie je to nijaké hororové veľdielo, skôr ďalšia príjemná spomienka na časy VHS. Hlúpe dialógy a super tanec Angely pred kozubom. Videné niekde na lyžiarskom zájazde. 😀  No a za pozretie určite stojí kúzlo s rúžom. Rímejk som zatiaľ nevidel, ale určite si ho rád pozriem. ()

Blazkowicz

No konečně aspoň trochu strašidelný film. Sice než se to rozjede, tak to tomu trvá skoro hodinu, ale potom to docela ujde. Dobré masky a strašidelný barák. Rozdávat si to v rakvi není nejlepší způsob. 3* ()

CrazymanM

Taková klasická podívaná 80-tých let,debilní omladina,úsměvné efekty,celkem blbinka.Např. Démoni byli mnohem lepší!! ()

jkpj22

OK takže nejsem zrovna fanoušek starých hororů, mají slabé CGI, všechno vypadá low-endově, ať do toho nacpou sebevíc peněz.... takže vzhledem k tomu dávám jen dvě hvězdy. Plusy: pěkný kozičky. Mínusy: pomalý start a slabý konec. Sečteno potvrzeno, dvě hvězdy. ()

endrix

Za mě spíš slabší horor. Nebýt uvozujícího příběhu pomstychtivého důchodce (hodně zajímavý nápad) a Angelina tanečku, nezbylo by nic, čím by se tenhle film zapsal do paměti. Jasný důkaz toho, že některý film (byť se to stává vzácně) nezachrání ani odhalená ňadra. ()

Grid

Na jedné straně patina starých dobrých hororů ve spolupráci s pěknými zadečky zadělává na dobrý počin, na straně druhé nulová výprava - namalovaný barák krematoria zdálky a veškeré kulisy v pár místnostech ()

Bubulina76

No nevím. Tento film je klasika...Remake 2009 je zas další kravina...Jako třeba remake evil dead...Tak samo 2 díl. Tady musím dát 5 hvězdiček je to poctivá filmařina natáčená jako horror...Ne jak současných 80 procent komerční tvorby...Kdysi se filmy natáčely pro potěšení diváka..Ted to je jen přeplácaná komerce.. ()

drkaldj

Najde se několik dobrých scén. Z filmu jde cítit duch osmdesátých let a podobných starých hororů, které byly plné podobných věcí (podivností, masky, nahota). Připomíná mi to asi nejvíc Evil Dead, s kterým to má několik podobností. Schází tomu hlavně pořádný příběh, který by tomu dodal grády. ()

Béčkové horory útočí

Béčkové horory útočí