Dvanáctiletá Riley je doma v San Franciscu se svými rodiči. V tom však na dveře zaklepou potíže – u jejich prahu se objeví chlapec. Dokážou se matčiny a otcovy emoce vyrovnat s tím, že jde Riley na své první rande? (HBO Europe)

kaylin

Ke skvělému animáku je navíc doplněný ještě příjemný kraťas, který krásně navazuje na to, co jste viděli v celovečerním filmu. Má to pořád stejný humor, který je celkem koncentrovaný, dál si to skvěle hraje s postavami a prostě to baví. Ale je fakt, že podobných kraťasů by se na tom asi už moc udělat nedalo. Ale kdo ví. ()

kajas

Zábavné rozšíření příběhu o Riley, její rodině a jejích emocích (tedy abych byla přesná, emocích jich všech). A nejlepší okamžik? Když si chce tatínek dupnout :). ()

Trevor

Proste sa neubránite pocitu, že sa pozeráte na Všetko čo ste chceli vedieť o sexe a báli ste sa opýtať. Vtipné a kedže ušloaj po grafickej stránke plný počet hviezd... ()

Aljak

Inside Out je skvelý projekt, dokonca by som povedal že jeden z najlepších animákov za posledné roky. Takýto bonus isto potešil, aj keď by som uvítal aj čosi obsiahlejšie na túto tému. Ale aj tak skvelé! Len aby to náhodou tvorcovia neprehnali, lebo by mi bolo ľúto keby sa z tohto stála po čase nejaká rutina. ()

mortak

Jako krátká groteska ten koncept funguje bez problémů. Jenže i zde je použít pro oživení standardní rodinné limonády. ()

URBAN

Proč jen to nebylo v kině po V hlavě? Jako doplněk je to skvělý a bzhledem k tomu že je to minifilm skýtá mnoho vtipů. ( 14.1.16/MAC ) ()

StanislachKo

Osobne nefandím týmto disney pixar krátkym "doplňovákom", lebo NAČO?! Ale dnes nemám rýpavú náladu a bolo to milé. Suchársky tatko v minulosti krutoprísny rocker, to ma úprimne pobavilo. ()

Lachtaan

Dodatek k mému velmi oblíbenému Inside Out jsem velmi dlouho odkládal, abych se k němu konečně dokopal a jeho prostřednictvím si připomněl ten dávný první zážitek s nejoriginálnějším filmem tohoto studia. Náhled do hlav i jiných postav potěšil ze všeho nejvíc. ()

venison

Kraťas lepší než celý film "V hlavě", bez kterého si tedy myslím, že by tolik v necelé minutě nevyznělo.. Vtipné, úderné, ze života - líbí se mi, co se všechno z filmu "V hlavě" vyvíjí a jak to celé směřuje jako "mentorování" nejmenší generaci :-D ()

hroubek

Je to dost fajn. Krásně to ukazuje, že potenciál V hlavě se dá roztáhnou i někam dál, než nám ukázal film, což je velmi příjemné, jelikož to nepůsobí zbytečně. ()

Sdoom

Fajn kraťas, hlavně pro rodiče. :-) Ale mezi top určitě nepatří, vtipné je to spíš průměrně, takže slabší 4 hvězdičky. (Blu-ray, orig.) ()

Zagros

Krátká jednohubka k filmu V hlavě, který je sám o sobě povedený. Vůbec bych se nebránil druhému dílu, který by měl podobný spád jako Rileyino první rande. Stejně jako ve filmu, jde o vcelku jednoduchý nápad, který tvůrci dokáží obstojně vytěžit. ()

Hanys_

Skvělé pokračování závěrečných titulků u Inside Out. Škoda, že jsme skoro nebyli v Reilyině hlavě, ale ten souboj otce s nápadníkem dcery to docela vynahradil. ()

Rozjimatel

"Wait! We were in a band."     Skvelý krátky bonus ku skvelému animovanému filmu V hlave (2015) (ten je treba vidieť ako prvý kvôli plnému pochopeniu). Je to hlboko ľudské a tým, že je to také zo života, je to aj veľmi vtipné. No a tí dvaja tínedžeri Riley a Jordan sú fakt "cool". ()