The Exciting Escapades of Mr. Bean

(video kompilace)
Krátkometrážní / Komedie
Velká Británie, 1991, 55 min

Prekliatie Mr. Beana: Plaváreň, snaha o útek z parkoviska bez zaplatenia, výroba sendviču v parku, návšteva hororového kina s priateľkou. Mr. Bean ide do mesta: Ladenie televízora, topánka na streche auta, stretávka s priateľkou na diskotéke. (POMO)

solskjaer

Nejvíce na tomto seriálu miluji ten fakt, že kdykoliv si ho pustím nebo se na něj podívám tak se vždy směju stejně jako kdybych se koukal tenkrát poprvé, když jsem byl ještě hodně malé dítě. Je to hold kouzlo osobnosti a určitý druh charizma, který dělá s Mr. Beana toho nesmrtelného komika, kterým bude jistě již napořád! ()

Paity

Kdo by neznal Mr. Beana u bazénu, jak se bojí skočit, nebo jak si dělá sendvič v parku. To jsou scénky, které se prostě nezapomínají. ()

Skarface

U mě vede příhoda výroba sendviče v parku :D Koho by to napadlo sundat si ponožku a začít si v ní sušit hlavkový salát ? :D Pan Beana vždycky :D ()

Hapretor

Rowan Atkinson rozhodně nepatří mezi pohledné herce, ale patří mezi geniální komiky. Kdo chce dělat humor na úrovni a kvalitní "skeče", měl by si vzít příklad právě z pana Beana !!! ()

foundation

Navstevu kina si radim minimalne do top 3 najlepsich Beanovych scenok a ako pozeram vobec nie som sam. Proste klasika klasikovata, neskutocna, neumierajuca. Toto sa da pozerat aj 356 krat dookola. ()