Imunolog Steven Seagal se snaží najít protilátku proti nebezpečnému viru, který do vzduchu úmyslně vypustila militantní skupina v čele s Patriotem. Musí to být co nejrychleji, neboť v důsledku biologické katastrofy umírají stovky lidí… (TV Prima)

iXtr3m3

Ja neviem, ale Seagal je môj najviac obľúbený z plejády najhorších hercov posledných rokov. Na Nica nikdy nezabudnem. Samozrejme je to odpad, stačí ako príklad ten blábol s lupeňmi kvetov vyhadzovaných z vrtulníkov. WTF? ()

bruceman7

Mně to za tak špatný nepřišlo. Standardně netradiční profese skloubená se standardně tradičním zabijáckým uměním, sice ohraná zápletka, ale ani ne moc klišé. Docela to šlo. A taky jsem se dověděl, že na ebolu či kdejakou vážnější rýmu stačí udělat čaj z červených okvětních lístků. No, 5/10 ()

HiddenDragon

musim priznat ze Seagala rad nemam, ale kdo tomuto dava "odpad", ma moc uzke mantinely...a moc toho nevidel. Samotny Seagal natocil mnohem trapnejsi filmy, jak by pak mel clovek hodnotit ty...? Toto byl uplne normalni poloakcni film s docela dobrym padouchem (herec je to celkem znamy) a uveritelnou zapletkou (v US se posledni dobou deji i silenejsi veci, takze tento terorista neni zadne sci-fi). Dostavila se lehka nuda, ale jinak se na to koukat dalo. Krome poslednich 5ti minut, pozor spoilery: kdyz pominu "nahodu", ze rostlina, jejiz vytazek neutralizuje toxin, se zrovna zazracne vyskytuje na miste, kde teroriste latku rozsiri, a ze vetsina mrtvych je tu spis postrilena, nez zabita onou "5th level" nebezpecnou latkou jak rikaji, tak jako lekar jsem si rikal, ze pokud se nestane nic trapneho, necham tomu dve hvezdy, ale posypat infikovane lidi kytickami z vrtulniku a volat "uvarte si je", to je fakt moc :) nechapu proc tam normalne nenapochodovali dalsi doktori v oblecich a nedali kazdemu vakcinu. Konec je odpad, jinak je film prijatelny. Lepsi varianta: Outbreak s D. Hoffmanem ()

Zagros odpad!

Filmy se Segalem vcelku ujdou, některé z nich jsou dokonce fajn akční podívaná, ale tohle se zkrátka nedalo. Slabý příběh a ještě slabší obsazení dělají z Patriota jeden z nejrychleji zapomenutých filmů vůbec. Již na druhý den jsem nevěděl, o čem to bylo... I když teď (po mnoha letech) si vzpomínám - o ničem! Jeden z dalších zasloužených odpadů. ()

wosho

Hahahaha. Smrtelně vážný film o smtelném viru v rukou bandy vidláckých teroristů se smrtícím pohledem S. Seagala. Sumasumárum, jedná se o film jenž je blbě napsaný, zrežírovaný, co stál pár dolarů a z diváků dělá blbce. ()

AdamesWWE odpad!

Pre mňa jedným slovom hrozné. Je to "novinka" v Seagalovej tvorbe čo sa týka príbehu, snaha vymyslieť niečo nové okrem akčného filmu a dať tam Seagala nieje zlý nápad ale jednoducho Seagal nemá nato aby utiahol celý film, nemá nato charizmu, vôbec ma tu nebavil.. A ostatní herci ani nehovorím. V podstate tu je všetko zle, celých 90 minút som si doslova pretrpel a nudil som sa, jedine čo môžem pochváliť boli nejaké pekné zábery na prírodu, pár dobrých akčných scén a nejaký ten hudobný tón. Ale inak dialógy, podanie príbehu, úplne zle. Seagal je lepší režisér ako herec, čo paradoxne nieje žiadna výhra, pretože spracovanie filmu má od aj od podpriemeru daleko.. Vôbec sa nečudujem že sa takýto film so Seagalom neujme, pretože on jednoducho nemá nato, aby utiahol takýto film, ked´ tam niesú bitky tak Seagal nikoho nezaujíma - môj názor. Myslel som si že to bude dobré, ale mýlil som sa, príbeh sa mi pozdával a bol zaujímavý. Len škoda, že iba na prvý pohľad. Po pár minútach som svoj názor zmenil a podľa mňa je Patriot jednoznačne najslabší film so Seagalom, ku ktorému sa absolútne ekologický štýl nehodí. ()

Paity

Ano, je to svým způsobem docela ptákovina, ale z toho co vyprodukoval Steven Seagal je to ještě ta lepší půlka jeho produkce. ()

FiliPP odpad!

Tohle je sračka jak má být. Nic víc se o tomto filmu nedá říct. Prostě a jednoduše sračka. Hodnocení 1%. ()

Arach.No odpad!

Segal nezklamal a toci jeden SHIT za druhym! Tohoto (radoby) herce jsem vzdycky uprime nenavidel a z kazdym dalsim filmem se v mem mineni cim dal vice utvrzuju. Diky Stevene! ()

Hyb_rid odpad!

Gratuluji Stevenovi a otevřeně aplauduji jeho do nebe volající snaze se v tomto filmu ztrapnit ... ještě víc než už to zvládl v jeho ostatních počinech :-)) ()

Lefty86

Tu jednu hvězdičku tomu dám, kupodivu mě se líbil víc ten začátek než to co bylo potom, ať to bylo cokoli. Když to tak člověk vezme ten nápad není špatnej na akční film, dcera co má v krvi protilék ( nebo co ) na epidemii a zloduch co se chce té nemoci zbavit a je na tátovi ji ochránit. Ale celek je nic moc. 30% ()

Paldiny

Až také peklo to zase nebolo, len od toho preboha nečakajte Muža so znakom smrti. Skôr takú Montanu v plameňoch s veľmi, ale veľmi hlúpučkým rozuzlením, pri ktorom z neba snežia kvety a ľudia chystajú poobedňajšie čajové dejchánky. Seagal sa už v Aljaške snažil rozsievať posolstvá, no neviem či to bolo tou zimou, alebo drsnou akciou, tam nepôsobila až tak naivne. V Patriotovi ale akcia chýba, alebo je jej len veľmi málo. Steven sa tiež moc do chvatov nehrnie a síce občas niekoho vtipne odzbrojí, alebo pri poháriku zapichne, viac-menej sa sústredí na hľadanie vakcíny. Táto časť ma ale celkom zaujímala, možno aj preto, že oný neviditeľný nepriateľ sa staral o pomerne slušný bodycount. Inak nemám proti tomuto filmu vlastne nič, teda až na ten rozprávkový finiš a občas vykradnutý Goldsmithov motív z Ramba (áno všimol som si to pán Edwards!). Neškodná televízna oddychovka, ktorej dávam 2* preto, že som dal Aljaške 3*. ()

mkali odpad!

Asi nejhorší Seagalův film.. totální brak.. ještě umocněný stomilionkrát ohraným tématem, které ani nebylo uspokojivě zvládnuto.. ()

mira007

Nevadí mi béčkové akční filmy, které mají také své místo pod sluncem, nevadí mi herci, kteří neumí hrát pokud hrají v něčem vyjímečném, kde se to ztratí, nevadí mi naivní zápletku, když se aspoň pobavím... jenže v tomhle díle při veškerém respektu, který si u mne pan Aikido vydobil Přepadením v Pacifiku, tak tenhle film je neskutečná bída. Tady se nesešlo nic a zbyl pocit prostě hloupého filmu. ()

kecinzer

Tak já nevim jestli jsem nějakej divnej, nebo mi něco je, ale mně se tenhle film prostě líbil. Nechápu co se vám na něm tam hnusí :). ()

Simgal odpad!

Vřele doporučuji pro cestovani dálkovými autobusy. Já osobně mám problémy v autobuse usnout, ale tento film mě totálně uspal. ()