Imunolog Steven Seagal se snaží najít protilátku proti nebezpečnému viru, který do vzduchu úmyslně vypustila militantní skupina v čele s Patriotem. Musí to být co nejrychleji, neboť v důsledku biologické katastrofy umírají stovky lidí… (TV Prima)

fummyk

Tohle není role pro Stevena Seagala. Steven by se měl prát, lámat hlavy, ruce a střílet lidi a ne vytvářet lektvary v laboratoři. Je to typický thriller. Dvě hvězdy dávám za nápad, kdyby byla hlavní postava někdo jiný, mělo by to jinačí náboj, ale Steven Seagal určitě ne. 30% ()

THE_Joko odpad!

Pôvodne som si chcel v požičovni požičať film patriot s Melom Gibsonom, ale zhodou pre Vás nezaujímavých okolností som obdržal patriota s mojim „obľúbencom“ Seagalom. Nikdy som pri sledovaní DVD asi tak nehrešil, samému seba som obohatil svoju zbierku nadávok o niekoľko nových skvostov. Zaujímavé, čo dokáže spraviť jedna projekcia že??? ()

RadimFišer

Další a další z řady filmů a další a další filmů o zachránění celého světa. To je tak nedostižně zprasené, když o tom mluví v česku, že se musím smát. Úplně na mě šel strach z toho, jak mě ten vir dostihne!! Málem jsem tomu uvěřil i toho dědu, co hází výbušninu. Co jsem si při tomto filmu uvědomil je to, že bych chtěl mít vlastní děti. Myslím tím dceru, chovat ji na hrudi, aby se u mě cítila bezpečně a naprosto skvěle. Uvědomil jsem si, že můj cíl v životě je rozdávat lidem nádherné pocity. A to budu dělat a za to děkuji tomuto filmu. Když jsem viděl tu holčičku a Steavna, prostě to ve mě vyvolalo. I když je ten film nedostižně průměrný, má dobrý název a je to pravé céčko. Přesto si zalouží moji úctu. A to dvěmi hvězdičkami. Jinak příběh, to je nuda na nudu!! Já jsem u toho usínal, to bylo pracné celé to shlédnout. Ještě, že to netrvá třeba dvě hodiny. ()

Chino odpad!

Při sledování tohoto skvostu jsem si stále nějak nebyl jistý o co se jedná. A pak mi někdo řekl, že prý to byl film... ()

derek007 odpad!

Tohle je snad nejhnusnější stráta času v mých filmových dějinách. Dnes (2.5.2005) jsem to záměrně vynechal, ale kdysi jsem bohužel měl náhlou touhu uvidět film Stevena Seagala, který už sám osobě je tak trapný, že mu i sebehorší film nemůže uškodit. Tak proč něco takového nenatočit. Bejt to parodie, patřil by do mé top10. P.S. Mé první odpadové hodnocení na tomto serveru, to musí mít váhu:) ()

gusman

Hrůza. Již samotné spojení Imunologa s Rančerem je směšné:) Nudný příběh, lehce předvídatelný, nezajímavý, spousta kravin a nesmyslů...kdybych neměl tak blízko k virům a podobným mikrobům, byl by to odpad:-)) ()

boyd.

Tak tímhle béčkem to celé začalo, Seagal se začal propadat do filmového bahna a jen jednou se z něho dostal a to filmem Lovec policajtů, jinak je to všechno o ničem, přesto je tento film na vyšší úrovní než takový profesionál, cizinec nebo zabiják, to jsou sračky úplně! ()

lsd odpad!

Klasická seagalovina, a to ještě ta nejhorší jaká vůbec může být, protože se snaží i o hlubší příběh(nemusím ani psát, že neúspěšně). Když už Seagal, tak aspoň desítky mrtvých a lámání ruk, ale toto je nuda:-). Kdyby radši Steven zůstal u muziky, která mu jde rozhodně líp. ()

Rami

Nechci těm, co hodnotili tento film jako odpad, sahat do svědomí, ale znám nejmíď 8 filmů se Seagalem, které jsou 100x horší a mají zde lepší hodnocení. ;-) ()

pospech11

Tímhle filmem začínám béčková rychlotvorba Stevena Segala a tak to taky vypadá. Teroristi, kteří v malém městečku vypustí smrtící virus aby ukázali že sou vlastenci a po vypuštění navíc zjistí že jejich sérum je k ničemu. Zápletka ubohá a příběh o ničem. Hvězdičku dávám za originální zabití kdy steven vrazí do oka skleničku od šampaňského. ()

DHDV

Kdyby tento scénář dostal do rukou Chuck Norris tak by to bylo určitě lepší… Ale popravdě, není to zase až tak strašné. 1+ ()

t0ny odpad!

Těžce nedořešený, zdlouhavý, ve své stupiditě bohužel nevtipný, trapný a bezvýznamný... zkrátka Seagal. ()

Kolssteyn

Davové hodnocení není třeba brát příliš vážně, protože podezřívám některé uživatele z toho, že asi nevědí co znamená odpad, nebo takový film neviděli.**** Nečetl jsem sice W.Heinovu knižní předlohu The Last Canadian, ale troufám si tvrdit, že tento film byl nad možnosti režiséra, který o svých možnostech sám věděl a proto jiným příliš do řemesla nefušoval. Zde byla látka na několik žánrových charakteristik, které však nedovedl uchopit jak režisér, tak zachytit kameraman. Stejně jako se mohl scénárista na mnohých místech vyhnout očividné předvídatelnosti**** Mimo jiných okamžiků byl milý billboard na cestě z infikovaného města: You are leaving ENNIS - Fly-Fishing Capital - Hope you caught SOMETHING! ()

Vakomlok odpad!

Steven Seagal jako dobrácký doktor se srdíčkem na pravém místě a zdravou dávkou patriotismu. Hlavní záporák s vizáží obtloustlého trampa se sklony k patetickým proslovům a Seagalova otravná dcerka filmu moc nepřidávají, ale to nejlepší na konec: když Steven Seagal hrdinně v tajné laboratoři někde v horách objeví magickou kytku co vyléčí všechny neduhy včetně viru schopného vyhladit lidstvo, naběhne americká armáda do polí, kytku sesbírá do pytlů a pak ji, logicky, začne vysypávat z vrtulníku na každýho občana ve městě. To si jí mají kvítek po kvítku sebrat ze země? A nebylo by lepší zaťukat u každýho baráku a občanovi do hrníčku vysypat hrst bylinek a jít k dalším dvěřím? Možná se v tom moc nimrám, ale stejně... Co to je?! ()

P.J.2 odpad!

Opravdový patriot tento klenot nejen že nedokouká ale má tolik cti aby ho vubec nikomu jinému nedoporučoval, natož aby se chlubil tím že ho viděl. ()

helloween93 odpad!

Zatím nejhorší a nejnudnější akční film, co jsem se Seagalem viděl. Horší už ani vidět nechci. // po druhém shlédnutí s odstupem x let potvrzuji odpad. Steven se zkumavkami a kádinkami, to je fakt konec. ()

GOREGASM

Kdyby Steven Seagal uměl v reálném životě všechno, co zvládá ve svých filmem, byl by poloviční Superman. Na druhou stranu by ale jen stačilo, kdyby si uměl vybírat zajímavé scénáře a ne podobně unylé a uspávající jako The Patriot. Je pravda, že Stevenovy filmy se dají vychutnat na dvojí způsob. Buď nám naservíruje svoji vykosťovací klasiku, kde všechny seřeže hlava nehlava a kosti praskají v rytmu, který má Stevie pod kontrolou, nebo je tady druhá varianta, v níž už více, či méně oplácaný Steven se sice méně pere, ale zase vyvádí jiné skopičiny (třeba je z něj edukovaný právník, nebo odborník na cokoliv), díky kterým je guilty pleasure zážitek zaručen. The Patriot bohužel není ani jedno z toho, naopak je to pěkná nuda. 20% ()

MickeyStuma

Politika trvající několik desetiletí hovoří, že nebezpečí vždy hrozí z východu. A tak se zapomíná, že někdy může přijít také i z vnitrozemí. A to je případ tohoto příběhu, který se svým postavením v podstatně nevymyká ničeho No, snad jednoho. I přes účast akční ikony Stevena Seagala se nejedná o akční výplach, jak by mohl mnohý očekávat. Celé je to na poli volného dramatu takřka srovnatelného s televizní tvorbou. Stevenovi Seagalovi, pro něj neobvyklá, dramatická role rozhodně sluší, ale bohužel, veškerý divácký zájem hodně hluboko zakopává naprosto špatný scénář, který velmi častou nelogičností ztrácí veškeré smysl. Je to potřetí, co se Steven dotkl ekologického námětu a je to horší než kdy předtím. Už Stevenova postava lékaře, kdysi pracujícího pro CIA, tudíž perfektně ovládajícího i bojové umění, je charakterově přeci jen mimo chápání. Činnost nějaké polovojenské militantní extremistické organizace by přijatelné mohlo být, ale tak, jak je to tady prezentované, spíše vyvolává výbuch smíchu. Snímek námětově vypadá jako ekokatastrofický v rámci šíření nebezpečného viru, ale když tomu chybí napětí, patřičná atmosféra a už zmíněná logičnost, nemůže být na celém konceptu zrnko chvály. Absence akčních cen právě vlivem účastí Stevena zamrzí, ale prostě se rozhodl pro drama a budiž mu to přáno. Bohužel se jedná o snímek nepovedený v celé své kráse a jednoznačnosti. Ale jen tak k televiznímu odpočinku bez nutnosti složitého přemýšlení postačí. ()

Empire odpad!

Už, když jsem v titulkách na začátku filmu viděl jméno Steven Seagal vědel jsem co to bude-a taky bylo. ()