Príbeh sa odohráva na novo objavenom ostrove, kam je poslané vyšetrovacie komando k prebádaniu terénu. Ich objav je šokujúci! Ostrov obýva obrovský varan a nenásytná kobra. A sú naozaj veľmi hladní. Celý tím musí nasadiť všetky svoje sily a postaviť sa dvom hrozivým predátorom. (oficiální text distributora)

Godhaj

Bráno dle kvality zpracování filmu, byl by odpad nejodpadovatější... Ale já se u toho tak krásně bavil, že musím jednu hvězdičku dát. Doporučuji k nedělnímu rodinému obědu, kdy chcete strávit pár hezkých chvil :D ()

Smerfetka88 odpad!

Sci-Fi?? Pro mě osobně už fakt, že by se na to někdo dodíval. Horor?? Popravdě největší strach jsem měla z toho, že bych to viděla celé. ()

ANTYCHRYST

Jim Wynorski je klenot režijního dna a žumpy, já prostě nepochopím jak může pořád natáčet takové množství hovnařskejch filmů, kdo to financuje?? To mě hlava nebere. Jeho specialita jsou do detailu propracované triky obzvláště se zvířaty všeho druhu na které je radost pohledět. Samozřejmostí je kvalitní herecké obsazení a namakané dialogy. Jedna hvězda za tu nehoráznou drzost. ()

TSZ odpad!

Spíš Amatérismus vs. Debilita. Bát se samozřejmě nebude nikdo (možná jen toho, že se někdy objeví druhý díl), zato smát se nechtěným vtipům je jediný způsob jak to přežít. Herci, kteří hráli maximálně za stravenky, pak celou tuto zábavu povyšují na vyšší level, ač se to zdálo nemožné. ()

Sir_Koki odpad!

Sice tento výraz nesnáším, ale musím ho použít: WTF. WTF film od začátku do konce, ve všech směrech, po všech stránkách. Naprosto mimo jakékoliv kategorie. Satanistická bible filmu. Velká část filmů hodnocených hromadně odpadem si ve srovnání s tímto "filmem" zaslouží aspoň dvě hvězdy. Ale je to fakt prdel :) ()

Tominni odpad!

Varan vs Kobra......a oba proti divákovi. Zmutovaná obrovská kobra a varan hledají něco k snědku a do toho přijíždí vyšetřovací komando. U tohoto filmu je snad vše špatně. ()

Stejšn odpad!

Počítačové hry v roce 1995 měly lepší grafiku než trikové scény téhle hrůzy. Je to tak pitomé, že se nedá najít vůbec nic, proč na to koukat, ani žádná nechtěná vtipnost. Ono v podstatě stačí si projít fotky tady na čsfd a víte de facto všechno. ()

1david135 odpad!

Ed woodové sračky sú lepšie ako tento sajraid otrasne a prijebané efetky ktoré sú na bode mrazu úprimne poviem herci vyzerajú ako zo Španielskeho porna namiesto výbuchu sú staré zábery z II.svetovej vojny wtf? pičoviny tohto charakteru sú smiešne jedným slovom povedané pičovina !!!! ()

habertek

Že je to pořád baví točit takový sračky a když už tak na to mají dat pořádný prachy a ne aby se divák díval na ještěrku, která vypadá jako by právě vylezla z The Sims! No nic...Těmhle ,,filmům" dávám vždycky jednu * za to, že se u toho někdy vcelku pobavím i když to není cílem filmu:) ()

warhammer odpad!

Přiznám se, že z filmu jsem viděl jen tak 20 minut, ale už po nich mohu v klidu říct, že ho upřímně nenávidím. Marně hledám slova, kterými bych vyjádřil své zhnusení z tohoto monstrozně dementního veledíla. Každý kdo tohle viděl by se měl v U.S.A. soudně domáhat odškodného. ()

djbarrel odpad!

Tak v první řadě je třeba říct, že o horor tady vůbec nešlo. No možná tvůrci měli hororem na mysli inteligenci hlavních postav nebo animace ala Nintendo 64 . Docela katastrofální filmeček, snad mohl být trošku zábavnější nebýt otřepaných klišé a dementních lidiček na place. A taky jsem si myslel, že filmaři se už naučili, že zbraně je nutno přebíjet, jak se zdá ne všichni, jelikož kapitán při prvním setkání s kobrou vystřelil na jeden zásobník minimálně 70 x ... hm tu zbraň chci taky :-) . No při pohledu na "herectví" a animace se vkrádá myšlenka, jak je možné něco podobného natočit v roce 2005 ? Snad v roce 1985 by to ohlas sklidilo, avšak takhle nikoliv. Odpad ! 5 % za tu pěknou dceru profesora :-) ()

waltosin

Hahaha fakt to vypadalo jak kdybyste hráli videohru ale ne PSP to bych ho urazil a jeste na tech starších konzolí, prostě udělaný digitálně a ještě na hovno! Kobra která se umí potápět a varan kterej umí rychle běhat, a herci ti nemá cenu rozebírat akorát je nazvu jedným slovem amatéři! Taková hovadina fakt dokáže rozesmát,jak se to dá totálně posrat! :D :D ()

Kennedy_R odpad!

Bóže, to byla kravina. A to se můžu kouknout skoro na vše. Parého jsem v mládí hltal v akčních a sci-fi filmech. Zde je asi jiný Paré. Efekty jsou zde na dnešní dobu horší než v prvních filmech s triky Raye Harryhausena (ovšem ty byly na tehdejší dobu špička filmového umění). Děj je naprosto předvídatelný, rozhovory vypadají jako při vymýšlení scénáře, reakce herců prkenné. Obří pijavice mají podobu ztopořeného obušku a film je vůbec obohacen množstvím předpotopních reakcí herců, viděných ve stovkách filmů od sedmdesátých let (prsatá sexy lékařka, rozdávající rady na počkání, záběry na ječící ženu při finální scéně, kdy ji bezprostředně ani nehrozilo nebezpečí a závěrečná lekačka, která ve mně a manželce vyvolala jen vlnu veselého smíchu a poté nadávky, že se ráno do práce opět nevyspíme). ()

g.laudeo

Škoda, že jsem tomu nemohl dát víc než deset minut, bylo to zralý na slušnou půlhodinku čisté legrace :-). Loutkohra s nechtěnými prvky parodie. ()

Fíma odpad!

Výrazy, které mě napadají v souvislosti s tímto "dílem", by měly být v televizi používány až v době, kdy je tento "pořad" vysílán, tj. v hluboké noci. Před pořadem bych pak doporučoval výrazné varování: "Tento pořad není vhodný pro mentálně vyzrálé a střízlivé." O chorobné touze psát, tzv. grafomanii, jsem již slyšel, ale nevím, jak se nazývá chorobná touha točit filmy. Autor jí zjevně trpí, ale mnohem více trpí ti, kteří ho nevědomky v jeho deviacích podporují tím, že některé z jeho "děl" zhlédnou. ()