Príbeh sa odohráva na novo objavenom ostrove, kam je poslané vyšetrovacie komando k prebádaniu terénu. Ich objav je šokujúci! Ostrov obýva obrovský varan a nenásytná kobra. A sú naozaj veľmi hladní. Celý tím musí nasadiť všetky svoje sily a postaviť sa dvom hrozivým predátorom. (oficiální text distributora)

rodo odpad!

Neuvěřitelný úlet, ale asi jako všechny filmy od Wynorskiho. Mě by jenom zajímalo, proč se takové voloviny vůbec točí. ()

Lachtaan

Zápletka: Taková ta klasická o experimentu s obřími plazy. Monstra: Uspokojivých smrtí je tu dostatečně, ale s přibývajícím časem a mým věkem už je neshledávám tak 'normálními' jako kdysi. Herci: Přímo jsem si přál, aby jich co nejvíce umřelo. ()

noriaki odpad!

Parta ekologických aktivistů odcestuje do oblasti s vojenskou karanténou aby kompromitovala armádu Spojených Států. Už to samo o sobě zavání nominací na Darwinovu cenu, ale ti pošetilci si svůj osud pojistili tím, že si vybrali ostrov po kterém se promenádují zmutované obří kobry a varani. Na filmu je špatně úplně všecko, přesně jak se dalo čekat. Mizerní herci, dementní scénář, laciné efekty, stupidní kamera. Postavy jsou absolutně nepřesvědčivé a dokonce i když umírají jeden za druhým, tak to s nimi ani nehne a pořád se tváří jako na nedělním výletě na Bouzov. O vlas nad absolutním dnem tuhle ptákovinu drží pouze krásná Michelle Borth, sympatická doktorka / bojovnice s pistolí s nekonečným počtem nábojů. ()

_DAVE_

Hůůstý. Pevně doufám, že i realizační tým bral tento projekt jako těžkou nadsázku a legraci. No minimálně triky byly naprosto "luxusní".. Otřesně animované zvířátka bez špetky snahy o zasazení do prostoru... Navícení, stíny, no i na FMV ze starých PC her je to těžký podprůměr. :) Jedna za tu nadsázku. ()

Monoxid

Jak tohleto hodnotit? Pokud podle toho, jak dobře jsme se pobavili, jednoznačně 100%! Jenže to bych křivdila všem ostatním faktorům, které při vytváření nálady hrály roli. Jako vínu, denní (teda noční) době, dobré společnosti (:D ), tomu, že jsme předtím sledovaly Věřte-Nevěřte, našemu vzdělání, a tak dále a tak dále. Ale že nás to sledování, jak 'růstová DNA' neustále zvyšuje 'svůj potenciál', udrží až do půlnoci, tomu bych předtím nevěřila. Nejlepší scény byly hned po některém sežrání. Reakce přeživších. Ach, on zemřel! Ne! Ken je mrtvý! Co budeme dělat?! Zastřelíím těéé! - Lidi, to musíte vidět. Jo a málem bych zapomněla: Dávejte si bacha na varaní jed! ()

Všivák

Skoro všichni tu nadáváte na blbost filmů Uweho Bolla nebo obdivujete Eda Wooda. To jste ještě ale neviděli Varan vs. Kobra. Oproti inteligenci tohodle filmu je třeba takový Boll génius. Nechápu jestli to Winorski dělá naschvál, nebo je úplně blbý. Každopádně ta absolutní absence logiky, herectví (skřeky příšer mají zdroj odtud http://www.oldgames.sk/game/doom/) je docela zábavná. Teda, pokud máte silný žaludek, protože by to mělo být zařazeno do kategorie otrlého diváka. ()

shantim odpad!

Zezačátku to vypadalo slibně: krásná krajina, krásné ženy, džejmsbondovská hudba. Nakonec ty špatné triky, děsní herci a neskutečně tupé a zbytečné dialogy udělaly z filmu velmi útrpnou podívanou. Ale nekonečné zásobníky v pistolích mě braly. ()

Pecival odpad!

Hahaha, tak tohle se povedlo. Mimo hromadu jiných věcí mě zaujaly hlavně dvě: Text distributora na DVD, který nekopíroval obsah filmu a pistole s nekonečným zásobníkem :) Jakožto milovník béček, za kterého se hrdě považuji bych asi měl dát víc pač jsem se skvěle bavil, ale ne. Tady fakt NE ! :D ()

jefff

Michael Paré je přišernej herec a když ve filmu vyniká tak to o něčem svědčí. Vedlejší herci-neherci jsou tak příšerní, že to snad ani není možné. O trikách nemluvím...Winorskiho filmy jsou v podstatě pořád stejné a stejné asi pořád budou, ale mě to baví...a bavit nepřestane. ()

Šakalík

Takhle to dopadne, když se Jim Wynorski rozhodne natočit film (první chyba) podle vlastního scénáře (druhá chyba) a hlavní role se ujme spoluproducent Michael Paré (třetí chyba). Výsledkem budiž tohle veledílo, které perfektně zapadá do Wynorskiho pověstné filmové galerie. Zatímco původní Komodo je docela koukatelné béčko, tohle je zcela nestravitelné céčko, u kterého jsem se ale na druhé straně dobře bavil. Úžasné jsou především ty duchaplné repliky, které si herecké osazenstvo tu a tam vyměňuje, zábavné jsou ty akční přestřelky s gumovýma pistolkama, ze kterých šlehají plameny, a nesmím zapomenout na strhující herecké výkony především ženské části ansámblu. Zvládnout film takového kalibru vyžaduje odvahu, pevné nervy a hlavně škodolibý smysl pro humor. Ostatně já to do odpadu poslat nemůžu, protože jsem se u toho celou dobu křenil. A to se přece počítá. :-) ()

slovan1 odpad!

SRAČKA! Jak je psáno, v bambitce milióny nábojů, nesedící záblesky z bambitky, žádné kopnutí bambitky... Herci banda trapáku. Triky děs. Celkově děs. ()

civrss odpad!

Ohromné kvalitní dílo plné hlubokého významu, rozumu a inteligence. Můžete nad ním dlouho a hlubokomyslně přemýšlet, a nebo si udělat popkorn a tipovat kterej z těch dementů zhebne v zubech 16ti bitové kobry jako první ()

korndaddy odpad!

Naklonovaná obří kukuřice. Dokážete si představit ten obří popcorn??? Jenomže, to by se to nesmělo posrat. Od špatného scénaře, přes umělý kozy, nejhorší efekty a podřadný herecký výkony. Tohodle je ve filmu dostatek. Nehledě na to, že v tom kvéru měl tak čtyřicet nábojů. Zkoušel sem to počítat, ale po třicítce se mi to nějak smíchalo. ()

borec999

"Už tam budeme? Co myslíte, vidíte snad někde na obzoru ostrov? Ne. Tak to tam ještě nejsme." Typický Wynorski. Príbeh, herci, dialógy, efekty všetko je na veľmi amatérskej úrovni. Ale taktiež treba povedať, že je to často svojou nekvalitou (a hláškami Michaela Parého ktorý je ťažko nad vecou) zábavné, čo je ďalší typický znak Jimových filmov. Kde už len uvidíte digitálneho varana, ktorý vrčí ako nejaký Tyranosaurus Rex či pištoľ, ktorá vystrelí bez nabíjania z 1 zásobníku vyše 100 nábojov. No a ten posledný záber :D to je kapitola sama o sebe. Jeden z tých lepších "zlých" filmov, pri ktorom ak sa človek správne naladí, tak sa dokáže obstojne pobaviť. 35% ()

divak84 odpad!

jedná scena na youtube (1 minut) vám prozradí vše podstatné. proč to tvůrci vůbec dělají ? to jim fakt není trapne ? a ten Paré ..omg ten musí být dost troska mimo filmové štáby ()

Paity odpad!

To je zase jednou totální kravina na entou. Ale už jen název dává nejen tušit, co na nás vykoukne za cípovinu. ()