Ošklivé káčátko a já

• Francie The Ugly Duckling and Me! (více)

Ošklivé káčátko a já je milý film vhodný pro děti i dospělé. Klasický příběh Ošklivého káčátka od Hanse Christiana Andersena byl přetvořen do současnosti. Krysík je neúspěšný městský podvodníček, který se neočekávaně stane matkou! A jeho syn není nikdo jiný než nejošklivější káčátko na planetě Zemi. Mateřství není pro Krysíka zrovna to pravé ořechové. Jenže pak mu hlavou probleskne nápad, jak může díky Ošklivákovi konečně zbohatnout. (oficiální text distributora)

marrjaana

Nesnasim, kdyz nekdo dava zviratkum lidske "prednosti". Proste mi to prijde uchylne. Vzdyt se da jejich pohlavi naznacit i jinak nez kyprymi vnady. Zvladl to Lvi kral, Zootopia i Nemo, tak proc ma jeste nekdo potrebu tem zviratum delat dudy? ()

Bobek15

Škaredé boli všetky postavičky okrem káčatka. Naozaj nevydarené, nepekné postavičky mali od roztomilosti naozaj ďaleko. Jasný príbeh ničím neprekvapí, mnohé scény boli trápne a nevtipné. Ako celok dosť nudné, a tak zostáva jedna z lastovičiek medzi európskymi 3-D animákmi iba na úrovni tých holywoodskych, ktoré boli odvrhnuté a zakopaé pod čiernu zem. ()

Ripley

První polovina filmu(dokud "káčátko" nevyroste) je docela vydařená a dávám 60% hlavně za Krysíka a jeho hlášky.Škoda že místo káčátka mu nedali jiného parťáka.Krysík s červoušem to mohli utáhnout sami.Ale to by už byl jiný film.Druhá polovina za 40%.Dění v lunaparku a scény poté nudí.Jinak animace je velmi slušná. ()

Hanes88

Tohle mě bohužel těžce zklamalo. Myslel jsem, že by to aspoň trochu mohlo připomínat filmy jako Shrek či Ratatouille, ale to jsem se přepočítal. Za pár heftů můžu tak akorát dát 2 hvězdy. ()

Jayem

Nadherná animácia (na európsky film), vcelku dojimavý príbeh a ktomu ešte vtipný. Čo viac môžeme chcieť. ()

BeranSon

Nudné utrpení. Mě už jednoduše nesedí konkrétní styl jakým je to naservírované a k tomu všemu ta děsivá animace!. -2/10- ()

darkreider

Baviť som sa začal až ku koncu, kedy som zaznamenal aj nejaký ten vtip a už som bol zvyknutý na slabú animáciu a dabing. Vďaka za mačku bruchomluvca, vtip s vodou("všetky mačky sa boja vody") bol parádny. Škoda, že bol iba jeden taký. Prvá hodina bola hold pekná nuda. A neprikláňam sa k názoru, že je to pre malé deti. SUMA SUMÁRUM: Európsky animák nedopadol moc dobre, ale s prižmúrením oka a s poslednou 20minútovkou to nie je najhoršie. ()

Scraffy

Ešte o niečo horšie ako seriál. Kde seriál mal ešte ako-takú zábavnosť, tak tento film je bieda. Je to málo vtipné, slabý príbeh a aj animácia. ()

cunicekb

Většinou podobné animované hovadiny tak dobře nehodnotím, ale ošklivák mně dostal, byl tak ošklivej, až byl roztomilej :) ()

Elessar.

Moje mladšie ja by pridalo milión hviezd. Pozerám si z toho screenshoty a to naozaj tak vyzeralo? Hádam nie. Ale ano ono to tak vyzerá. Ale spomienky sú spomienky. Oškli. ()

MTE

prvu polovicu som sa smial, druha ma uz trosku nudila, pointa bola celkom zaujimava ale neviem nieco tomu chybalo, ale oplati sa pozriet :) ()

james11

Myslím, že tenhle film se nepoved tak jak měl... Přesto já jsem se u filmu dost bavil a zaslouží si určitě alespoň 60%. Některé hlášky si pamatuji doteď :-) A ty 4 hvězdičky spíš proto, že je dost často podhodnocen. ()