Režie:
Milan VošmikScénář:
Ota HofmanKamera:
Jan NovákHudba:
Svatopluk HavelkaHrají:
Jaroslav Vízner, Vladimír Hrubý, Karel Effa, Jiří Lír, Martin Růžek, Jan Kraus, Daniel Zázvorka, Tereza Holovská, Josef Paclt, Josef Vytasil (více)Obsahy(1)
Dva nejvíce podezřelí místní kluci nejvíce pomohou k vypátrání skutečných zlodějů ve čtvrtém případu dr. Martina, který se odehrává v historických sklepech... (oficiální text distributora)
Hrají
Jaroslav Vízner
Československo
Nejlepší filmy:
Edith Piaf (2007)
Salamandr (1971)
Iluzionista (2006)
Vladimír Hrubý
Československo
Nejlepší filmy:
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Dnes naposled (1958)
Karel Effa
Československo
Nejlepší filmy:
Amadeus (1984)
S Pydlou v zádech (1985) (divadelní záznam)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Jiří Lír
Československo
Nejlepší filmy:
Amadeus (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Spalovač mrtvol (1968)
Martin Růžek
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Tři na lavičce (1978) (TV film)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Všichni dobří rodáci (1968) - vypravěč
Jan Kraus
Československo
Nejlepší filmy:
Spalovač mrtvol (1968)
Happy End (1967)
Ukradená vzducholoď (1966)
Daniel Zázvorka
Nejlepší filmy:
Martin a devět bláznů (1966)
Tereza Holovská
Nejlepší filmy:
Martin a devět bláznů (1966)
Josef Paclt
Nejlepší filmy:
My tři a pes z Pětipes (1971)
Martin a devět bláznů (1966)
Josef Vytasil
Nejlepší filmy:
Slaměný klobouk (1971)
Šest medvědů s Cibulkou (1972)
Muž v osidlech (1973) (TV film)
Valentina Thielová
Československo
Nejlepší filmy:
Tichá bolest (1990)
Boxer a smrť (1962)
Sněženky a machři (1982)
František Šlégr
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Vynález zkázy (1958)
Poslušně hlásím (1957)
Baron Prášil (1961)
Čestmír Řanda st.
Československo
Nejlepší filmy:
Ikarův pád (1977) (TV film)
Tažní ptáci (1983) (TV film)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Jindřich Poledňa
Nejlepší filmy:
Bláznova kronika (1964)
Transport z ráje (1962)
Zámek pro Barborku (1962)
Jiří Štíbr
Nejlepší filmy:
Žert (1968)
Probuzení (1959)
Noční host (1961)
Josef Truneček
Nejlepší filmy:
Martin a devět bláznů (1966)
Jana Nováková
Československo
Nejlepší filmy:
Nebeští jezdci (1968)
O slavnosti a hostech (1966)
Fantom Morrisvillu (1966)
Alena Pencová
Nejlepší filmy:
Nejkrásnější věk (1968)
Bylo čtvrt a bude půl (1968)
Slečny přijdou později (1966)
Josef Hlinomaz
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Císařův pekař - Pekařův císař (1951)
Dobrý voják Švejk (1956)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Marie Nademlejnská
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Císařův pekař - Pekařův císař (1951)