Grindhouse: Werewolf Women of the S.S.

všechny plakáty
Celý film

Jedná se o fiktivní trailer, který na požádání Tarantina a Rodrigueze vytvořil talentovaný režisér hororů Rob Zombie v průběhu natáčení jeho remaku HALLOWEENU. WEREWOLF WOMEN OF THE S.S. je krátkometrážní horor zahrnutý do projektu GRINDHOUSE. Zobrazuje snahu nacistů o vytvoření dokonalých zabijáků a je to jeden ze tří fiktivních trailerů. (Nixon)

dr.horrible

Je mi trochu blbé dať plný počet na dvojminútový fake trailer, ale oproti ostatným Grindhouse kraťasom je to o poznanie lepšie a vtipnejšie. A je tam Fu Manchu! ()

Frajer42

Fantazii se meze nekladou. Ovšem v případě pana Rob Zombie mám vážné důvody pochybovat o jeho zdraví. Už z dvouminutového traileru bych se nebál odhadnout, jak by tahle blbost byla bývala vypadala, kdyby byla bývala byla vypuštěna ve stopáži o hodinu a nějaké drobné delší. Kdyby ovšem neplatí ve filmu a ani v životě, takže dám takovou malou * za Nicolas Cage, který dnes sáhne úplně po všem, co se mu připlete pod ruky. ()

AllShallFall odpad!

Tohle byla ukázka další jedné americko-izraelské provokace. Hitlerův ďábelský plán na vytroření vlkodlačí ženy.......Takže už máme na Světě vedle Satana, ďábla Hitlera, který chce za každou cenu ovládnout svět.......trapárna. Kdyby místo svastiky měl ve znaku krtka a nejmenoval se Hitler, ale třeba Rob Zombie, byl by strašákem světa krtek a Rob Zombie. Tohle dvouminutové perverzní heilování je ukázka americké inteligence. Bravo! To si zaslouží potlesk. ()

swamp

Fake trailer z projektu Grindhouse. Rob Zombie 'zpracoval' část dějin 2. světové války trochu jinak aneb jak by to vypadalo, kdyby chtěl Hitler stvořit ne nadčlověka, ale upíří nadženy. :D ()

Fingon

Jeden ze dvou trailerů na fiktivní filmy z projektu Grindhouse, které bych rád viděl. Tím druhým je Machete. ()

Bachy

To absolutně nejlepší z celého "slavného" projektu Grindhouse je právě trailer Roba Zombieho. Bohužel je to také to jediné, co mi sedělo. ()

panjosef

Robe, tohle musíš natočit, už jenom kvůli těm pár sekvencím, které tam budou z ukázky. Sheri Moon zpívající v tmavém baru se svítícím hakenkreuzem za zády, kde na ty úžasné nápady ten chlap chodí :-) ()

korbitch22

Další masakr,kterej by si zasloužil celovečerák!Kundy,náckové,gore,mytologie a šílený Cage!Nedokážu si představit že by to pod taktovkou Zombieho nebyla prdel,další z fiktivních trailerů,který měl zvniknout místo nudného Auta Zabiják,bohužel Hollywood je slepý. ()

Stanislaus

Nejspíš budu za filmového resp. trailerového burana, ale naprosto nechápu to vysoké hodnocení. Vůbec nic mi to neřeklo, naprosto zbytečné. A Cage byl na konci vážně trapný! ()

SOLOM.

Rob Zombie si nevedl vůbec zle. Tenhle dvouminutový fiktivní trailer se mi líbil. Klidně bych mu svěřil natočení nějakého „nazisploitation“. Neměl bych absolutně strach, že mě zklame. Jenom toho Cage už mohli na závěr vystřihnout. Tohle mi k tomu moc nepasovalo. ()

špaček421

Náckové, vlkodlaci, Sybil Danning a Nicolas Cage jako... FU MANCHU!!! Z těch falešných upoutávek asi nejslabší, ale pořád sranda. ()

JASON_X

Myslel jsem si, že fiktivní trailer na brakový film by se mohl Zombiemu podařit lépe než jeho celovečeráky, ve kterých mi silně vadí roztěkaná a zoomující kamera. Což o to, bylo to vcelku zábavné, ovšem poté, co jsem viděl podobné krátkometrážní kousky například od Rodrigueze nebo Stillera (Tropic Thunder), nemůžu hodnotit jinak než průměrně. Na traileru k neexistujícímu filmu by nemělo být poznat, že je to trailer na neexistující film, tady mi to ale přišlo až příliš okaté. ()