Bunkr smrti

Tajemný obchodník najme skupinu bývalých žoldáků na nebezpečnou misi do země nikoho. Jejich úkolem je prověřit starý nacistický bunkr, kde se odehrávaly hrůzné experimenty během II.světové války. Zde na ně ovšem čeká překvapení, z jejich mise se stává boj o holý život. (oficiální text distributora)

jenik71

Mohl to být celkem slušný horor, jenže není. Bát se není čeho a samotný děj také nic moc nenabízí. Jestli chcete vidět vraždící nemrtvé nácky v akci, zkuste se podívat třeba na Mrtvý sníh. Sice to také není žádná pecka, ale je tam víc akce, krve a ti fašouni vypadají úžasně. Bunkr smrti je spíše ztráta času. ()

sellsakul odpad!

Pre Boha svätého, Ježiš, Mária to čo bolo za nehoráznosť? Po tejto "delikatese", končím s tematicky podobnými filmami! ()

Ironfood

Parta žoldáků ve stylu Dutchova "záchranného týmu" z Predátora vyráží na misi, ze které se "překvapivě" vyklube něco mnohem horšího, než čekali. Sice je vede sympatický Titus Pullo z Říma, v hláškách i v akci však bohužel za Dutchem a spol výrazně zaostávají. Příběh taky není žádný zázrak, logika místy dost pokulhává, nicméně jsem se nenudil, takže ty 3* s odřenýma ušima dám. ()

Soweek

3,5. Není to vůbec špatné. Námět ubersoldiera a prostředí je povedené, jenom je sem pár těch situací trapných, ale jinak povedené béčko. ()

bloodvomit

Parádní filmík se všema věcma který zabaví. Je tam mystická atmosféra nazi bunkru, problémy s kvantovou mechanikou a střelba s hororovým přízvukem. Mě to dost bavilo, ale k dokonalosti tomu ještě pár věcí chybělo. ()

sedm.1

Od Bunkru smrti jsem čekal dle nepřehlédnutelných maličkostí(!) podobný kousek jako od Mrtvé hlídky.A ikdyž Mrtvá hlídka není kdovíjakým filmovým klenotem,nad Bunkrem smrti vyhrává na plné čáře.Bunkr smrti totiž nemá absolutně čím zaujmou.Je to film bez atmosféry,bez napětí,se slaboučkou dějovou linií a s nevýraznými herci.Plus celé to navíc zavání televizním zpracováním až běda.A s horrorem to též nemá nic společného,jde spíš o takovou prodlouženou tajuplnou báchorku z nějakého strašidelného TV seriálu. ()

Lukoboss

Nebýt těch nesmyslů o celém tom nadpřirozenu a vědátora, který je tajemný tak, že vás sere celou dobu, protože nic neřekne, možná by to nebyl špatný horor. Je tam několik dobrých scén a efektů, ale jinak je to prakticky klasický vyvražďovací horor, kde se všechno "strašidelný" odehrává ve tmě. V důležitých chvílích zhasne světlo, když má dorazit k jednotce posila, jako náhodou se zdrží o 72 hodin. atd. Působí to moc prvoplánovitě a jednoduše. Těch náhod je tam moc. I hlavní postavy se chovají chvílemi dost nelogicky, nějak jsem to nechápal. Dobrou roli ale má ten nacistickej velitel, kterej přežil a za celou dobu nepromluvil. No jinak ani není o co stát. Pravda je, že atmosféra nasáklá a prošpikovaná nacisty v mundůrech působí dobře (zvlášť při scénách, jak vychází z lesa), ale to je asi tak všechno. A závěr se záhadným přístrojem je fakt špatnej, to jsem se musel pousmát. Snímek ani nemá nějakou pointu, je vlastně o ničem. Škoda. ()

The Viper

Viděno 3x a můžu s klidem napsat, že se mi to líbilo. Jak tu někdo psal, je škoda že se do toho nevložila nadsázka, ale ve filmu se vyskytne pár dobrých hlášek, vojáci nejsou takový tupci jako v některých amerických filmech a místy je tu opravdu cítit jistá atmosféra. Film mi neublížil a neublíží ani nikomu jinému. ()

brooklyn73

Jeden z rady filmu, ktere se snazi vyuzit nacistickeho podnetu ci tematiky a tim si zvysit svou vlastni sledovanost. Celkove film neni hrozny, hudba je obstojna.Tvurci se s nicim neparali a na nic nas nepripravovali, pustili do nas ten film uz z kraje coz kvituji,radeji at se neco deje.Nenazval bych ho vsak hororem nybrz akcnim filmem.Jeho delka je v maximalni mozne,pripustne hranici,byt delsi asi bych to vypnul. Hlaska: "do tedka jsme vsechny zabili.." ()

iXtr3m3

Pozreté v dobe vzniku. V tej dobe navyše s účasťou Ray Stevensona to bola pre mňa fajn jednohubka. Ale dnes je to už len brak. Škoda. ()

Holina

Naprosto debilní scénář a námět. To ano. Ale v poslední době je to jeden z mála hororů. který má atmosféru. Němečtí zombie tu skutečně budí respekt, hudební podkres výborný. Více zde ()

eagle-eye

Nelekl jsem se, vůbec jsem se nebál, absence atmosféry, absence dobrých herců, málo krve... Jako snímek dejme tomu studenta FAMU bych to ocenil, ale toto mě vůbec nebavilo... Podobné filmy: Doom. ()

HArna

Podprůměrný horor....spíš film. K hororu to má dosti daleko. Trapné téma, příběh, pořád omílající nacistické experimenty. Naštěstí jsem to nedokoukal ()

dopita

Zklamání. Solidní příběh, atmosféra i herci, ale co je to platný, když se režisérovi film rozpadl pod rukama a tím pádem postrádá šmrnc i tah na bránu. ()

Litvicek

Jednou jsem si přečetl popis filmu a zvědavost mi nedala. Dostal jsem to, co jsem chtěl dostat a to porci skvělé akce, tajemného fantasy děje, který překvapí a umí potěšit. Navíc se to celé tak dobře vyvíjelo, že mi ani nevadí ten konec, který má skvělé zakončení. Co dodat - velké překvapení a velká podívaná. ()

colapso

Čekal jsem víc,film působí dost lacině,atmosféra či pocit strachu zde nějak nefungují. Navíc se zde něco zajímavého začne dít až posleních 25 minut. ()

chaometic

Až na výbornou atmosféru a Raye Stevensona film mohl být natočen lépe. Nesympatický herci, prostě průměrný běčkový nízkorozpočtový film. ()

TERRORDROME

Áno, xmilónta špeciálna jednotka sa vydáva na záhadnú misiu v ktorej sa stretnú s nadprirodzeným zlom. To ma len tak mimochodom privádza k úvahe či sa človek s nadmerným prirodzením dá klasifikovať ako nadprirodzený jav. Ale nie o tom som chcel, cieľom najatých žoldnierov je tentoraz starý nacistický bunker v ktorom sa za druhej svetovej páchali temné experimenty. Je známe že nacisti sa radi hrajkali s čiernou mágiou a podobnými vecami a samotný Hitler často volával veštici Teodore, aby mu vyveštila že čo v čil, keď mu už ten bajúzatý zmrd Stalin dýcha na krk tak zblízka že sa mu za golierom kondenzuje boršč. Nič z toho nepomohlo, ale pekelný stroj v zabudnutom bunkri stále udržuje v pozore rotu nemŕtvych prízračných supervojakov. Rozbehnuté je to celkom slušne, hlavne scény keď sú naši komandoši obkľúčený prízrakmi, počujú streľbu a nechápu čo sa vlastne deje vytvárajú fajn hutnú atmosféru. Ono to nenudí, komandoši ujdú, k tomu občas dáke gore a odhalenie pôvodu neprieteľov je taktiež prevedené solídne. Akurát ten záver sa nesie v duchu obligátnej prestrelky ktorá splňuje všetky dietetické požiadavky. Strieľať na duchov je tak či tak somarina a záchranný plán s využitím onej mašiny je chatrný ako zdravotný stav Ugandskej prostitútky. Záver v podstate vyšumí do prázdna ako otvorená Cola, ale celkovo sa jedná vo svojom rangu o jeden z lepších filmov, ktorý predvedie uchádzajúcu hororovú story, nevlečie sa a nie je ani príliš stupídny. ()

Klay

Britové znovu ukazujou Amíkum jak za malý peníz natočit slušný akční horor. Ray Stevenson má zatacené charisma, kterým utáhne celou první půlku filmu. Spolehlivě zamaskuje fakt, že s vykreslením postav se tu nikdo nezdržoval. Rozjezd je dost pomalej. Jenže pak se z toho vyklube celkem atmosférická záležitost s pár brutalitkami a skvěle vypadajícími nemrtvými nácky. Normálně bych hodnotil spíš za tři s komentem, že jsou naprosto zasloužený. Ten film ale přišel v pravou chvíli, příjemně mě pobavil a při nulových očekáváních i trochu překvapil. Takže těch 70% tentokrát okrouhlim nahoru. ()

Řím na filmových plátnech?

Řím na filmových plátnech?

04.03.2008