Tři studenti z Texasu se chystají na výlet do Mexika. Cestují po zapadlých provinciích a poslední věc, kterou  by mohli čekat, je smrt. Bohužel narazí na vyznavače starobylého krvavého kultu zla, kteří neustále dávají svému bohu lidské oběti. Film je natočen podle skutečné události. (LIVINGDEAD)

Wally

Začalo to jako jedna z největších nechuťáren, co jsem viděl, ale postupně se vytratil náboj a herci svýma přihloupýma dialogama nevýslovně nudili. Jak píše Malarkey - kdyby tam ke konci pořád někdo neřval bolestí asi bych tomuto snímku nevěnoval vůbec pozornost. Jednu hvězdičku dávám za to, že něco takového ve skutečnosti bylo možné a druhou za krásnou M. Hilgaredu. Víc si to při vší snaze z mého pohledu nezaslouží... ()

kagemush

Nebylo to špatný,spíš lepší(viz.moje hodnocení)-jako osnovu si to vzalo skutečný(možná ne ojedinělý)příběh a trochu se kolorovalo,aby zde zůčastnění si mohli před smrtí trochu víc zařvat (jako námět si to umím představit i pro hodně temný čistokrevný krimi),-ovšem nutno dodat,že francouzi(ale i španělé) mají v posledních deseti letech vo dost větší koule.Nebo menší zábrany.Nebo oboje. ()

oje

Zklamání až do Mexika. Právě tam se vydává ústřední skupinka, které se dostane většího dobrodružství, než by si přáli. Příběh možná není tak slabý, ale v tomto zpracování se tak jevil. Herci a jejich výkony taky nelze vyzdvihnout. Spíše než drsňáctví 50ti kilového trouby bych už uvěřil, že se opravdu jednalo o skutečný příběh. Celé to působilo jako běhání od ničeho k ničemu. Na splatter jen pár scén s mačetami, o atmosféře nebo napětím se také nedá příliš hovořit. Borderland mi nedokázal vsugerovat žádný pocit, čímkoliv zaujmout, ani zkrátit chvíli. Podobným snímkem o zvráceném společenství je Hostel. Alternativa: Hostel, Frontière(s), Martyrs, Wolf Creek, Captifs. ()

petero

AFTER DARK HORRORFEST 2 (Borderland, Crazy Eights, Lake Dead, Mulberry St., Nightmare Man, The Deaths of Ian Stone, Tooth n Nail, Unearthed) Vôbec nie dejovo prehnaný a prekvapivo dobre natočený film. Hlavné postavy sú uveriteľné svojím strachom. Fu, až je to naozaj podľa skutočnosti tak ďakujem pekne. Mexické hranice – ďalšia destinácia kam moja noha nevkročí, dúfam. Nemám rád túto sériu After Dark Horror Festu plnú podradných filmov, ale tak ako sa v minulom ročníku objavil podarený film - nadprirodzený španielsky (záruka to kvality) THE ABANDONED, tak v tomto ročníku to je zrejme BORDERLAND. ()

Astaroth12

Traja chalani cestujú do Mexika za dobrodružstvom a aj ho dostanú, ale škoda, že inač ako očakávali. Lebo jedného z nich uniesli a ty dvaja sa ho pokúšajú nájsť. Je to nekompromisné, niekedy kruté i akčné. Nieje to, čo som očakával, lebo príbeh sa toči okolo nadprirodzena a resp.ľudských obetí. Poviem na rovinu, že príbeh ma nebavil, ale celkové spracovanie bolo docela svižné.To bola banda vyčuránkov, tak to bolo značné, lebo asi desiati na jedného no, to boli machri. Boli tu odseknuté končatiny, vytrhnuté oči a iné ľudské malichernosti, ale tentokrát to išlo mimo mňa, lebo keď ma nebaví príbeh filmu, tak všetko ostatné nemá pre mňa až takú veľkú cenu. Ale čo sa mi najviac páčilo, že všetci záporaci boli zabíjateľný aj hneď na prví raz, tak taký príklad by si mali vziať všetky takéto podobné filmy. Film ma prekvapil, že hlavný King zomrel ako prvý a pre mňa to bolo dosť kľúčové, lebo to sa len tak nevidí, že hlavná záporná postava zomrie ako prvá a tým si u mňa troška vylepšil celkový dojem. ()

• Založeno na pravdivé události, která se stala v Mexiku v roce 1989, kdy skupina zvaná "narcosatanicos" zabila pro své satanistické rituály minimálně dvacet lidí. (Chatterer)

Časové pásmo bylo změněno