Americká komedie ze sportovního prostředí vypráví o fotbalovém koučovi, který má za sebou sérii životních i sportovních proher, ale přesto se dokáže postavit do čela nového týmu a přivést ho k vítězství. Lambeau Fields (David Koechner) měl v posledních letech smůlu a teď ho chce opustit žena (Melora Hardinová) i dcera (Brooke Nevinová). Fieldsovi zbývá jediná a zjevně poslední možnost jak napravit svou trenérskou reputaci a zachránit rodinu před rozpadem. Nebude to ale vůbec snadné, protože jeho mužstvo se skládá z těch nejméně vhodných hráčů. Režii má Tom Brady. (oficiální text distributora)

Torision

Tak tohle ne. Po zkouknutí traileru jsem se fakt na tenhle film těšil. A hodně. Ale dostalo se mi suchýho, nevtipnýho, trapnýho nesmyslu, bez kterýho by se svět filmu obešel bez potíží. Tvůrci se očividně snaží za každou cenu drásat divákovu bránici, ale místo toho spíš zapadají čím dál víc do trapnosti. Celkově je to film asi na úrovni Velkýho bijáku . ()

ConanVJ

Jako parodie na sportovní filmy mi to moc vtipný nepřijde. Nějaký místa k zasmání sem tam jsou, ale na komedii slabota. Za mě 30% :) ()

AlThorKremser

No.... ze začátku byl film velká sranda ale po asi 30 minutách už to začla být nuda. Podle mně je to špatným scénařem. Film mi doporučil kamarád. Filmu jsme se potom smáli ale spíš jen úvodním 30ti minutám. 60% ()

runner85 odpad!

Ten pocit keď si spomeniete na základnú školu a hru z názvom kopa. To som nečakal, že po nás bude dakto opakovať. Budem sa musieť opýtať pána Maroša či si to náhodou nezabudol patentovať a ak hej tak musí to spraviť aspoň pri turbíne. Film je samozrejme strašná chujovina v ktorej kráse aspoň vytŕča Brooke Nevin a Noureen DeWulf. Čo ešte treba povedať k tejto sračke? Nič, už len to, že to vysielal druhý kanál Hno(JOJ)ky hovorí za všetko. Len teraz neviem či to prekonalo Longest Yard. Prekonalo, či nie? :o ()

WoWoW odpad!

Tak na to, že si tenhle film říká komedie, by mě dřív dohnal k šílenství než ke smíchu. Prostě trapný a trapný a trapný. ()

Icefist

Průměrná parodie u které váhám mezi dvěma (50 %) a třema hvězdama (60 %). Docení ji spíš ti, kteří mají nakoukáno dost a dost sportovních snímků. Objeví se tady momenty z filmů jako Vybíjená, Coach Carter, Hřiště snů, Vzpomínka na Titány, Nepřemožitelný, Návrat na vrchol, Blafuj jako Beckham a mohl bych pokračovat dál... Kdo neviděl větší část ze zmíněných kousků, tomu snímek přijde jako šílená zplácanina nepochopitelnejch momentů a situací. Já je viděl, proto nakonec dávám vyšších 60 %. Oblíbená část- Venus Williams ()

URBAN

Jedním slovem blbost. Možná ze začátku jsem tomu dával nadějí, ale nedokázalo si to udržez moji pozornost ani po tak krátkou stopáž. ( 1.7.16/MAC ) ()

baruss

Pre športové filmy mám slabosť. Bohužiaľ tento film ich má za úlohu urážať. Lepšie povedané, neviem z atmosféry filmu vycítiť, či sa autori iné filmy snažia uraziť, alebo či si z nich chcú iba uťahovať. Ja nehovorím, že filmy na ktoré autori narážajú boli geniálne super, alebo nemali svoje chyby. Len mi neprišlo vhodné aby si ich bral do úst film, ktorý je s nimi na jednej lodi. Nebyť 2-3 vtipných hlášok vo filme tak by som išiel s hodnotením nižšie. PS: Vôbec nepochopím aký zmysel má parodovať komédie. ()

kinghome odpad!

Nevm čím to je, buď jsem z takových parodií vyrostl, a nebo pravděpodobnější možnost, že je tento film naprostá sračka. Parodie mám rád ale tady mi přišlo všechno příšerně trapný a ani jednou jsem se nezasmál. Neřikám, že jsem čekal nějakej děj nebo dobrý výkony herců, ale zase jsem čekal alespoň nějaké výkony. Tohle bylo tak příšerný, že jsem to po hodině vypnul a radši se kouknul na Superstar! Až tak špatný to bylo. Nikdy víc. Tohle je fakt odpad ze vším všudy. ()

Soweek

I přesto, že parodie jsou poslední dobou velmi málo podařené, prožívají velký boom. Meet th Spartans vévodí návštěvnosti kin v USA a předposlední Epic Movie si na sebe taky bohatě vydělal. Ke mně se dostala tato né moc nápadná parodie na sportovní filmy jako Gridiron gang, Invincible, Stick It, Longest Yard a další. Musí se nechat, že nebýt délky (2 hodiny není zrovna moc rozumný čas na parodii) bych dal i čtyři hvězdy, ale po hodině a půl to už prostě omrzí. Další velkou nevýhodou je, že film paroduje sportovní filmy, které sice u nás vyšly na DVD, ale nebyly žádným trhákem, takže ne každý ty filmy viděl a ne každému přijdou scény vtipné. Doporučuji tak jedině velkým příznivcům sportovních filmů, kteří mají nakoukáno nebo milovníkům parodie. ()

KoRner

Určite lepšia paródia než "... Movie" a aj keď to má dosť veľa hluchých miest ktovie prečo som sa necítil pri nich trápne. ()

BlackTom

David Koechner, muž s úsmevom Nike nemá žiadnu sebaúctu. David Koechner je podľa biografie komik. David Koechner nie je vtipný. Nenávidím ťa, David Koechner. 1* za pár scén, pri ktorých som sa zasmial a hneď som na ne dobrovoľne zabudol. ()

Hanys_

Bláznivá komedie parodující slavné sportovní snímky. Nenáročná podívaná, u které jsem se víc než solidně pobavil. Víc jsem toho po tomhle filmu ani nechtěl. 6/10 ()

Sancty

Na jeden dobrý gag pripadá asi tak päť slabých. Našťastie sú rozhodené po celej stopáži, čo robí túto paródiu na športové filmy znesiteľnú. ()

vorry

Skvělá, opravdu skvělá parodie. No zkrátka, když se skloubí vydařená komedie s americkým fotbalem, tak není co řešit. Je to skvost filmový kinematografie. Nemyslel jsem, že to někdy řeknu, ale tohle byl jeden nejlepších filmů, co jsem viděl. WOW (né world of warcraft, ale vauuuuuuuuuuuuuu) :DDDDDD Já se smál od začátku do konce, to jsem nečekal, snad každou minutu byl nějakej originální vtípek :) Na filmy podobného kalibru se člověk dívá s chutí a nejlépe s kámošema - to je pak hustej nářez :)) ()

Martin_W

Opravdu hodně vtipná oddychovka, při které jsem neměl problém se zasmát. Sem tam padlo pár trapných vtípků, ale i tak můžu říct, že jsem se dobře bavil. 58% ()