Blood Car

• Velká Británie Blood Car
všechny plakáty

Zásoby ropy sú takmer vyčerpané. Autá sa povaľujú na šrotoviskách, pretože pohonné látky si môžu dovoliť iba tí najbohatší. Archie, mladý učiteľ a vegetarián, hľadá alternatívny zdroj energie. Náhodou zistí, že poháňať autá je možné krvou. Avšak iba ľudskou... A tak sa Archie "kvôli vedeckým účelom" uchyľuje ku skutkom, ktorých by nikdy predtým nebol schopný. Blood Car je nízkorozpočtová čierna komédia a zároveň skrytá, nenápadná kritika modernej spoločnosti a ľudí. (BigFishPop)

korok odpad!

Céčková nudná perverzní sračka. Světlým momentem byla účast Marly Malcolm, která se ukázala i nahoře bez, avšak mihla se zde asi jen na tři minutky, než byla rozemleta v kufru auta. A to je setsakra málo, abych tomu dal alespoň za jedna. Divím se, že jsem to vůbec dokoukal. Ještě, že to trvalo jen asi 70 minut. ()

whack

Jednoduchá čiernohumorná komédia, na ktorej mi vadila len neprirodzená chladnosť hlavného hrdinu, nemyslím tým spôsob získavania paliva (síce tú veveričku a psa mohol ušetriť), ale najmä zvláštny vzťah k Lorraine (Anna Chlumsky). Nápad je dobrý, ale žiadnu agitku tam bohužiaľ nevidím, je to len taká sranda, pri ktorej netreba ani trochu rozmýšľať. ()

drackula odpad!

Film Blood Car by som označil za viac ako nepodarený. Zopár vtipných cien, stupídne dialógy, stupídne postavy, snaha o akési posolstvo. Jediným plus bola herečka Katie Rowlett, ktorá hrala Denise. Tá jediná nás držala v napätí, akú ďalšiu prasačinu na Archiem spácha. Inak nuda, nuda a ešte raz nuda. Keď sa v zdraví dožijete konca, začnete iba zúfalo zalamovať rukami a želať si, aby ste sa podobných kravinám už len vyhýbali. 10 % ()

pornogrind

Hororová komedie o autě jezdícím na lidskou krev. Což sice není až tak originální páč i u nás máme takovej bourák(Upír z Feratu) ale tohle je větší taškařice. Ikdyž mohla z toho bát i daleko větší prdel. Je pravda, že na můj vkus se to drží hodně při zemi a já jsem od toho očekával mnohem víc zábavy. Ale pár fórků se povedlo. Navíc je to zabaleno do celkem sympatické stopáže(jen 76minut) a ten povedenej závěr přeci jen rozhodl o tom, že ty 3slabší hvězdy dám. ()

Dubro

V štátoch asi točí celovečeráky každý, čo má dieru v zadku. Nad slaboduchosťou filmov 100 MIL. BC a WW2 sa človek bavil, no tupý amaterizmus tohto dielka miestami urážal. Tú bandu strýkomrdov, čo naskrutkovali Vivaldiho do tejto 13 dolárovej nechutnosti (chudák skladateľ sa musí v hrobe točiť ako brúsny kotúč), by som poslal zakopávať káble pre Orange minimálne na 2 roky. Jediná hviezda za nedotiahnutú scénku likvidácie uviazaného psa a dialóg s černochom v aute. Zbytok je odpad. ()