Harold a Kumar se vracejí a tentokrát míří do Amsterdamu, kde je snadno k mání marihuana. Problémy však začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s teroristou. Oba hrdinové se tak ocitnou na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct...
Harold a Kumar jsou zpátky, ještě vyhulenější a vymaštěnější než bývali. Před čtyřmi lety se vydali za hamburgery, dneska si to namířili přímo do Amsterdamu. Se snadným cílem a stejným průběhem: spousta alkoholu, lehkých drog a sbírka podivných postav, o kterých se vám většinou jenom zdá - na cestě za poznáním. Bohužel problémy začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s nebezpečným teroristou. Oba hrdiny pošlou šupem do vězení na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct, a vrací se i starý známý Neil Patrick Harris, který hraje sám sebe, takže o zábavu je postaráno. (oficiální text distributora)

otík

Stejně šílené události jako v jedničce nalezneme i tady včetně setkání s Georgem W. Bushem jak hulí trávu. Občas hodně velká zábava, občas trapná scéna, ale celkově to rozhodně pobaví. ()

URBAN

Slabší odvar , ale pořád se drží sice trochu přehnané jenže při hulení se přece může stát cokoli obzvlášt když se do toho přidá tahle dvojka a jejich kámoš prezident ( 12.5.13/MAC ) ()

Sabrewulf odpad!

Člověka až mrazí v zádech z toho, že tohle prošlo pod rukama dospělých, svéprávných lidí, od psaní scénaře, přes schválení producenty, až po uvedení do kin, čili vypuštění do světa, že na to lidi chodili, že to vydělalo a že to má tak vysoké hodnocení. Nechutné, vulgární, ubohé a PRIMITIVNÍ. Buď stárnu, nebo jde svět úplně do prdele. Spíš to druhé. ()

Triple H

Ešte ujetejšie ako jednotka. A o poznanie drzejšie a trúfalejšie. Nie však trápne, ale celkom svieže a vtipné. Predsudkársky agent bol super postava, ale poriadne na hovno zvolený herec. Ten plešoun nemal v sebe ani za mak vtipnosti (s výnimkou scény kde si vytrel riť ústavou, i keď tam bol najvtipnejší asi papier :-)). Videné natriezvo. :-) ()

vadic

Co to je? Tohle fakt není film, na který jsem čekal od té doby, co jsem viděl jedničku. Radši se znovu podívám na 100kilového nácka napodobujícího dinosauří mrdku, bezprostředního Harolda po tom co spořádá kvantum burgrů, či N.P.Harrise frkajícího ze zadku kozaté blondýny. To mě bavilo. Ale dech seroucí Ind s kýblem spermatu na ksichtě mě doopravdy nebere. ()

maxxxim odpad!

Zahulíme, zanudíme 2 ma úprimne dojalo. Týka sa to najmä príkreho humoru, ktorého fanúšikom nie som a nikdy ani nebudem. Tu je ho nadostač miestami až moc. Scény silené a trápne viď scéna na konci s fake Bushom. Rukolapným dôkazom môjho názoru je úmrtie môjho spolubývajúceho priamo na palande pred noutbúkom. Nie on nezomrel naozaj, nebojte sa, zomrel "filmovo" tzn., že mu to nezvládlo srdiečko a musel sa otočiť a pospať si, čo mu dlhodobo závidím. Urobil dobre, lebo keby dopozeral, ľutoval by a ja ľutujem. ()

ecceHOMMO

Húpeme sa na hojdačke. Tak toto platí pre tento film. V jeden okamih vtipná hláška.....potom 15 minút nuda...úsmevná scéna.....trápna hláška....trápna -klišé scéna ........totálny úlet......super scéna = hrozí bolenie brucha....čakanie na ????......úsmev na tvári sa mi zrodil...ďaľšia vtipná hláška....Tak asi takto ( akurát že som to nezoraďoval). Film síce potešil ale na jedno pozretie bohato stačil..............dve a pol hviezdičky ()

karlik4801

Rob Corddry je borec, u něj si cením jak je přesvědčivý. On se do té role vžil a já se u něho vždy pobavil. Pokračování není o stupeň níže, ale jde poznat, že z jedničky bylo použito to nejlepší. I tak jsem se u těch dvou nasmál. Škoda těch zbytečných nechutností. Vždyť by to dokázalo pobavit i bez nich. ()

Beky

Dobré pkračování zhulené komedie, která ve své době byla hitem a zcela po právu si vydobyla statut kultu. Dvojka jede ve stejných kolejích a jen tak nic ji nevybočí, sice se opět dočkáme několika nevtipných scén, ale ty co vám vyloudí smích na obličeji, přece jenom převažují. Ubalte si pořádnýho jointa a mrkněte na to:)! Jednou větou: Bez kalhotková párty nemá chybu:)!! ()

Playman

V prvé řadě chci říct, že pokračování příběhu Harolda a Kumara naprosto předčila má očekávání. Samozřejmě, dvojka trochu těží ze jména dnes již kultovní jedničky, ovšem, nebudeme si nic nalhávat těží z ní tak akorát. Spíš vše jede v zajetých kolejích, příběh pokračuje přesně tam, kde na konci jedničky skončil a kromě prvních cca. 5-ti fekálních minut, po kterých jsem chtěl film vypnout, pokračuje přesně v osobitém stylu prvního dílu. Pravda, jedná se o naprosto přehnaně šílenou, extrémní a absurdní záležitost, která politicky nekorektními vtipy a trochu i rasismem vůbec nešetří a vy si říkáte: "To už je fakt trochu moc!!", ale jak jsem už napsal, pokud se vám líbila jednička, dvojka se vám bude líbit taktéž.. Tvůrci měli asi i více prostředků pro dotáhnutí filmu, kam jednička nemohla, proto je to místy jaksi "WTF" a místy naprosto geniální, a to je jedním z důvodů, proč nevím jaké hodnocení přesně tomuto filmu náleží. Objektivně asi tak tři hvězdičky, subjektivně klidně i k těm čtyřem, proto udelám kompromis a dávám 3 plus, protože se rozhodně jedná o solidní porci zábavy (a ujetého humoru)! :) ()

Jazzzz

Nevím proč, ale mě se to v celku líbilo. Zasmál jsem se mnohdy sice dost laciným vtipům, ale aspoň jsem věděl už od začátku, že nic víc od filmu čekat nemohu. ()

ywo666

Lepšie ako jednotka. Má to hluché miesta, ale niektoré pasáže a vtipy sú úplne dokonalé. Bavil som sa aj na tretie pozretie. ()

Mihail123

Pokračovanie je ako obvykle v znamení hulenia. Obšas dosť podarené vtipy, Neil Patrick Harris rlz :-). Príbeh je dosť zhulený ale to sa dalo čakať. You look like Matthew Perry. He is white! So what? ()

VasaX

Ó zklamání. Málo humoru, pouze sem tam místy nějaký ten oplzlý, slabý příběh, road tripově založený, avšak suchý a prázdný. Jediným světlým bodem pro mě byla pasáž s Neil Patrickem Harrisem. Předchozí "díl" měl alespoň nějakou šťávu, ale tohle pokulhává tam a zpět a zase tam. Možná kdyby se člověk na to řádně "zhulil", tak by se možná ani tolik nenudil, ale asi ani to by nepomohlo. ()

Ewey

Dvakrát nechutnější, dvakrát trapnější než první Zahulíme, uvidíme. Poetika prvního dílu se skoro vytratila, ale přeci jen malá troška zůstala. A taky Neil Patrick Harris zůstal. Jeho trip s jednorožcem je to nejlepší na celém filmu:D ()