Caa

Jednoznačně zklamání. Příliš mnoho "dramatického" děje a příliš málo vtipu. Seriál mě bavil, ale tohle byla nekonečná nuda. Potěší snad jen milovnice módy roku 2008. ()

Junkienka

Pro mě byl sice samotný seriál mnohem uchvacujicí než dvou a půl hodinový biják, ale přesto nemůžu dát méně než 4*. I když upřímně řečeno...Samantha mě trochu zklamala...Od ní jsem přece jenom čekala více té akčnosti apod. :-P. ()

kaapaa

Booooooooooooooooring. 2 a čvrt hoďky kabelek, bot a hadříků je vážně moc (jsem zástupce mužského pokolení). Ale věřím, že milé dámy si tento kratší fashion week užijí. ()

Bonniesgun

Tenhle film si žádá nazout jehly, hodit si přes rameno nejdražší kabelku z šatníku a posilnit se Cosmopolitanem… A to poslední budete potřebovat o to víc, když si uvědomíte, že to byl s holkama poslední večírek. Čekala jsem nezapomenutelnou stylistku Patricii Field, New York, Božského, možná i nějakou tu svatbu a čtveřici mých nejlepších kamarádek v příběhu o konci jedné éry. Dostala jsem, co jsem chtěla a nádavkem další svatbu, poetickou atmosféru a Popelčin šťastný konec. Zbývá už jen přestat omámeně zírat na blýskavý nápis „The End“ a zaklapnout desky… Jednoduše grand defilé… ()

tereza.s

Jako fanynka seriálu bych měla jásat štěstím, že vím, jak to vlastně dopadlo. Ovšem byla bych radši, kdybych se to dozvěděla seriálově. Je totiž velký rozdíl mezi metráží 20 min. a 148 min. 20 minut je svěží, lehké, povzbudivé a 148 je už dost ubíjející. navíc ten film byl hrozně rozkouskovaný, všimli jste si? svatba - bum, mexiko - bum, smutek - ........ prostě vždycky nějaká kapitola života a jede se dál.Ovšem mé oko plesalo při pohledu na skvělé kostýmy a interiéry. Opravdu vkusný luxus. Jenže mám obavu, jestli to opravdu nebylo pouze o "vzhledu". Každopádně jsem ráda, že jsem to viděla a přiznávám, že citově to se mnou mávalo, takže zážitek mám stejně emotivní, což asi tak má být. A další plus je, že mě to vždycky pracovně nakopne. Není to fajn? A bydlení na Manhattanu je bonbonek. ()

Marrianna

Abych mohla hodnotit, musela jsem si jako totální neznalec shlédnout pár dílu seriálu a ejhle, to co v krátkometrážních dílcích fungovalo, jako směska dobře vyváženého humoru s kombinací zajímavých postav, které mají k sobě blízko i přes tu hloubku jinakosti v tomto filmu mě to velmi zklamalo. Na romantiku to bylo neromantické na komedii málo vtipné. Zasmála jsem se dvakrát a ač nemůžu říct, že by to bylo vyloženě špatné - celkově to na mne působilo žalostně fádně. Oprava, tak nějak mě to nedalo a shlédla celý seriál od začátku do konce a pak až když jsem znala děvčata jako své boty a zamilovala si je jako mnoho lidí jsem se opět pustila do filmu. Své hodnocení zvyšuji, jediné mínus vidím v tom, že opravdu ten kdo nezná wo co go, film ho nijak nezaujme - ale co prdím na ně :) Mé nadšení poklačuje. Zklamání vymizelo a zůstal příjemný pocit. ()

L3G1ON4R

Vcelku vydařený snímek, místy i k pobavení.. ale nejsem fanda těchto filmů. Seriál jsem nikdy neviděl a ani se nehodlám koukat, proto jen za *** ()

Hollister

Při sledování seriálu je člověku líto, že díl už končí. U filmu je naopak rád, že už konečně skončil. Nějak se z toho vytratil šmrnc a švih seriálu, je to uhahané a nastavované. A oproti seriálu mi, jako mužské části populace, připadly hlavní hrdinky jako slepice ()

HarlanWade

Seriálovou verzi moc neznám, ale film mě nijak nenedchnul. Zasmál jsem se párkrát a často jsem se přistihl, jak se mi zavírají oči. Tak za co teda 3*? Za to, že se na to dá příjemně oddychově koukat a za to, že herečky mi nelezou krkem tak, jako v jiných filmech pro dámské publikum. ()

Kate_X

Celovečerní verze mého oblíbeného seriálu mě moc nenadchla, čekala jsem trochu více vtipu a méně předvídatelný děj. Lehce stravitelný film, ve kterém jsem se občas spíše než na příběh soustředila na tuny krásných bot, oblečení a kabelek. ()

Meery

Myšlienka, že láska zvíťazí na mna zaposobila omnoho viac ako celý film... ale vyvolalo to vo ne dojem ze samotny film je fajn... a ja som sa pri jeho pozerani citila fajn.... ()

radaauer

kam se ztratil vtip seriálu, marně se ptám. zajímavý efekt, kdy postavena převedená ze seriálu na plátno ztratí 30 IQ bodů. ()

Verunka84

Ackoli nejsem fanynkou serialu, ze ktereho jsem videla cca 3 dily, nahodou jsem to zapla na HBO a hele, ono se mi to libilo. Ackoli bych chtela mit tolik penez a zit v NY (kdo ne, ze) ani jsem tolik hrdinkam nezavidela. Hezky film pro holky plny saticek, prepychu, NEW YORKU a chlapu s happy endem, co vic ci prat. ()

Katte

Na první pohled hrozně dlouhý film, v podstatě o ničem. Kupodivu mě mile překvapilo jak mě zaujal a čas rychle utekl. Konec dobrý, všechno dobré. Pěkných 70% ()

curfew77

Ruku na srdce, pustit si pět dílů Sexu ve městě za sebou by vás nejspíš nikdy nenapadlo, na druhou stranu, celovečerák si zachoval základní klady seriálu, to jest inteligentní a břitké dialogy, stejně jako módní šmrncovost a tuny lodiček, rób a kabelek. Proto tahle movie i přes démonickou dvouapůlhodinovou stopáž (v režisérské verzi) nijak moc nenudí a přežít se dá: zamrzí ovšem hlavní celopropojovací zápletka, která z relativně inteligentního a nad věcí byvšího Pana Božského (věděli jste, že v originále mu Carrie říká Mr.Big?) učinila tak trochu trotla. Zatímco trio Cariiných kamarádek pak ukáže postupně nejednu odvážnou scénu, samotná SJP má roličku napsánu nadmíru cudně. Holky nám navíc přeci jen zestárly a neslouží jim ke cti, že se českému divákovi občas vkrádají asociace na gerontofilní Poledňákové taškařici Líbáš jako bůh, potažmo věkem strhanou Evu Holubovou. Přesto ovšem dostane každý zhruba to, co očekává... což není zas tak málo. Solidních 70 % a klidně i ten druhý díl. ()

ratpile

Vezměte 5 dílu Sexu ve městě, udělějte jim o něco načančanější look, přidejte svatbu, obrovský product placement .. no, nakonec vám, kupodivu, výjde slušně ubíhající vztahová konverzačka s pár vcelku slušnými momenty. Rozhodně to není JEN reklama na kabelky a botičky od Prady, je to spíše sympatický dovětek pro fanoušky seriálu, vydělá prachy, neurazí a vlastně to byly docela příjemné 2 hodinky s těma NY pipkama :-) ()

Asdas odpad!

Dostať sa do spoločnosti takýchto "dám" asi by som sa zastrelil ,tak ma zastrelil len ten film pri ktorého sledovaní som trpel . ()

jafuska

průměrná romantická komedie, o strastech lásky a přípravy nepodařené svatby, strasti o problémech svých kamarádkách v manželství, ale bylo to zbytečně dlouhé, první půlka byla fajn, ale pak mě to začalo už dost nudit, je pravda, že jsem seriál neviděla, a po pravdě ani nemusím vidět, stačil film a nejspíš se už na dvojku nepodívám, není tohle zrovna můj oblíbený film, jednou stačilo. ()