Zabiják bez tváře

Agent FBI Ryan Moore ( Gary Daniels ) je odvolán ze své dovolené k vyšetření krutého masakru několika lidí a nalezení dvaceti milionů dolarů v diamantech v bývalé věznici Alcatraz. Jedinou osobou, která masakr přežila, je lovkyně pokladů Dannie. Z jejich úst agent Moore vyslechne hrůzostrašný příběh o mimozemském vetřelci - Reptilicantovi, který má krvavý masakr na svědomí.

Vetřelec je inteligentní, má nadpřirozenou sílu a může se proměnit v kohokoliv. Agent Moore je sám o sobě proti němu bezmocný. Ale lovci pokladů, předtím než zemřeli, objevili způsob, jak vetřelce zabít. Agent Moore je proto rozhodnutý postavit se mimozemskému zlu tváři v tvář. (videofil)

Vikinec

Musím dát 5 hvězdiček. Proč , popíšu níže. Něco takového jsem ještě neviděl a to se na "zajímavé" filmy tohoto typu dost zaměřuju. Není možné, aby člověk, jehož mozek je schopen ovládat svaly na rukou, že udrží kameru a je schopen komunikovat s herci, natočil takové superdílo. Už úvodní scéna s letícím tamponem podbarvená "prvotřídní" hudbou navozuje věci příští. Neuvěřitelná zápletka, kdy jakási tlupa složená ze svaluprostého drsňáka, všudešukající dvojicí a dalšími "osobnostmi" brousí po alcatrazu, kde si na různých místech schoval nějaký vězeň diamantový poklad (zkuste to domyslet). Zde se ukáže, že tampón spadl zrovna sem a rozhodl se zničit lidstvo. To si naši hledači nechtějí nechat líbit a tak si " z brzdové kapaliny, kyseliny a tak" vyrábějí výbušniny a mají další spásné nápady jako najité diamanty strkat do nábojnic a s nimi střílet(nebo co). Tady je nutno podotknout, že jim vůbec nevadilo, že diamantové kulky vypadávají a všichni se k tomuto nápadu uchylují s jasnou představou vítězství nad zlem. Tampon má úžasnou schopnost brát na sebe podobu svých obětí (kde jsem to už viděl?), ke všemu má fenomenální bojovou techniku a proto nás režisér častuje úžasnými trikovými a bojovými scénami, nad kterými by žasl i Neo. No nebudu děj vykládat až do konce, nechtěl bych Vás ochudit o úžasný zážitek, ale máme štěstí, děj není až tak úplně ukončen, takže můžeme čekat jistě stejně povedený druhý díl. Zaplaťpánbůh. ()

kubeba odpad!

Když se zamyslím nad tím, jaký absolutně nejhorší film jsem kdy viděla, okamžitě mě napadne TOTO. A čím víc o tom přemýšlím, tím jsem si tím víc jistá. Děs a hrůza to byla. Za to by mi museli zaplatit, abych se na to podívala znova. ()

Simo16 odpad!

Takže ideme nato: Je to ten najhorší, najodpornejší, najblbší,najdementnejší film čo som kedy videl.Preskakovanie z jedného miesta na druhé ma predstavovať vazenie v Alcatraze???Tak to som potom asi dementný ja.Tento film by si zaslúžil Zlaté Maliny za najhorši fim,najtopornejšiu kameru čo som kedy videl,za najhoršie herecké výkony,za zvuk(bol tam vôbec nejaký?),a aj tá príšera by si jednú Malinu zaslúžila.Efekty mi vadia asi najviac.Mal som pocit,že pozerám na nejaký hlúpy akčňák z roku 1970,ale keď som zistil,ze tento film je z roku 2006,tak potom netuším,ako sa k nám vôobec niečo také dostalo.Ale to nič.Skúsenosť hovorí za všetko a ja hovoŕim ,,Nikdy viac niečo tak nedokonalého a odporného´´. ()

matoon97

Myslím, že film s tak hroznou kvalitou som ešte nevidel, a to, že tento film vznikol v roku 2006 zdôrazňujem! Herecké výkony sú fakt úbohé. Gary Daniels + Tina-Desiree Berg + Robin de Marco rovná sa odpadu. Scenár ma nespočetne veľa chýb, nelogických vysvetlení, a zúbožujúcich vykrádaní Votrelcov. Najväčší zápor je sám Replicant. Vyzerá dosť nepresvedčivo na mimozemšťana, v tesnom gumenom kostýme (pripomínal mi Batmana s hlavou Votrelca) ktorý zabaví aj najmenšie dieťa. Tá hviezdička je za jedinú dobrú akčnú scénu s kopancami Garyho Danielsa. 15% ()

*HOVNOCUC* odpad!

uff, uuuuuuuuuf, super matroš :) asi môj najobľúbenejší odpadový film - megaturbo hovadina, ktorá ma prekvapovala každou novou minútou :))) film, v ktorom genialita ide ruka v ruke s dokonalým citom pre harmóniu :)))) takto dajako to dopadne, keď sa stretne nedocenený režisér, vždy optimisticky naladený producent, flegmatický kameraman živiaci 10 člennú rodinu, etiópsky scenárista a skupinka pornohercov :))) super ()

Dave_ff odpad!

Po shlédnutí traileru mám dojem, že jsem viděl naprosto vše důležité. Á propos stupidnější trailer jsem hodně dlouho neviděl. ()

GOGAN odpad!

To se nedá ani komentovat, to je taková srágora. Trailer hovoří za vše, stačí ho dokoukat, někdo to nemusí dát, a víte vše co je třeba. Bon appétit ()

Pumla odpad!

Myslím, že i když už jsem pár opravdu špatných věcí viděl, tak tohle bylo pro mě opravdu překapením a nevěřil jsem vlastním očím, jak se dá natočit něco, o čem se jen těžko dá mluvit jako o filmu. Pozitivem tohodle odpadu by se dal brát fakt, že ,ať už tenhle brak nazveme jakkoliv, naprostou většinu lidí donutí k zamyšlení o přehodnocení všeho, co doposud viděli. Vřele doporučuju všem – rozšiřte si obzory, já netušil, kam až se dá dohlédnout. ()

Phoeniyx odpad!

Nehorázná debilita! Slabý děj to není děj jen slátanina tohle natočí každý pako s kamerou a pár ujetejma kamarádama hrůza odpad nejhorší ze všech! ()

gabo1 odpad!

Skvelá príšernosť. Rehotali sme sa s kámošom ako diví. Tak zlý a amatérsky film som už dávno nevidel. Kde sa hrabe Ed Wood, kde sa hrabú Turkish Star Wars. Vrelo odporúčam všetkým priaznivcom filmových odpadov. ()

sun.eagle odpad!

Tohle je taková "konina" že Jak ukrást Dagmaru je ve srovnání s touhle škvárou 12 oscarový hit. Nekecám. Na podobné Zetkové filmy se dívám pro zasmání, tohle spíš než smích vyvolává lítost nad zoufalstvím tvůrců. Všechno je tak amatérské od scénáře, režie, a herecké výkony-tyhle aspekty tam snad ani nejsou. Je to odporně nudné, ja se na to díval po částech, a jen ze zvědavosti s čím mě to ještě překvapí. Podívat se na to naráz je nemožné, to je lepší strčit hlavu pod gilotinu. Žák druhého stupně základní školy by tenhle materiál zpracoval líp. Asi nikdy nepochopím jak je možné že taková hrůza muže vzniknout. Nejhorší film na planetě jménem Země? jednoznačně ano. ()

Lucache odpad!

Tak tohle byl opravdu úlet, naprosto příšerný film s efekty jak z 60-tých let, všechny varuji - na tento film se raději ani nedívejte. ()