Hororový příběh si pohrává s myšlenkou, že nakrknout starou cikánskou čarodějnici se nevyplácí. Mladá bankovní úřednice Christine (Alison Lohman) se pokouší jedné takové pomoct s nesplácenou hypotékou. Nadřízený však její snahu stopne, aniž by věděl, jaké následky to pro Christine bude mít – smrtící kletbu! Od této chvíle začíná zběsilá snaha mladé dívky o záchranu své duše, po které se sápou pekelné spáry staré čarodějnice. (oficiální text distributora)

Karala

Konečně!!! Raimi opustil komiksový Dvůr a naštěstí se vrátil k tomu, za co vzývám jeho jméno a PROKLÍNÁM vysilující spidermanovská léta dupající na talent patřící na hororový Trůn! Ode dneška pouštím sednout v tramvaji, pomáhám přes přechod a nosím nákupy všem podezřelým stařenkám v dosahu! :-) Same, "přišel tvůj čas" !!!!!!!! ()

SpeedyCZ

Skvělá záležitost. Po delší době opravdu dobrý horor, a nebýt těch podělaných teenagerů v kině, bylo by to ještě lepší. ()

kukys

Tak nějak ani nevím, proč dávám čtyři hvězdičky, ale bavil jsem se dobře, a to je hlavní... Horor postavený jen na lekačkách, s někdy velmi komickými, až parodickými prvky a scénami... Chudák číča :-) ()

Crowen

Horor/komedie, teď nevím, co z toho víc. Každopádně, velmi zdařile nakombinováno. A nebýt drobnějších výstřelků jako démonický kozlík, jehož mnohem líp animovaný bratr hraje v reklamě na velkopopovické pivo, bylo by to za plnej počet. Ale i tak je to pecka. ()

zelda82

No zadny zazrak to popravdde receno nebyl...Raimi sice bajecne pracuje s hudbou a zvukem, ale lekacky se vetsinou daji cekat a clovek se u nich i potouchle usmeje...Alison Lohman je zamenitelna az hanba a Justin Long proste porad vypada na sedmnact a to tu hraje vysokoskolskeho pedagoga!!! Pani Ganushova sice byla hroziva, ale to proste nestaci...I kdyz neupiram filmu silne momenty jako je ta na hrbitove nebo seance, spousta jinych scen je prestrelena (vazne si nemyslim, ze autori chteli, aby se pri scene s kocickou cele kino nahlas smalo). Ve vysledku zklamani. P.S. Pobavilo me, ze Drag me to hell produkuje ten samy pantata jako Xenu:)) ()

Puol

Vraj návrat k Evil dead, no neviem. To najlepšie čo film ponúka prezrádza trailer, takže potom v kine už žiadne prekvapenie nečakajte. No a točiť horor v PG-13, hovorí za všetko. Na druhú stranu, to možno práve spôsobilo nie najvyššie tržby. Aby som len nehanil, zopár originálnych nechutností sa nájde a humor je riadne čierny. ()

finn

Tohle že je skvost mezi horory, co se teď točí? Tak to mě stáhni třeba do hajzlu... Za Kitty, Kitty a ostatní lol momenty (otázka, jestli zamýšlený) si to pár procent zaslouží. ()

sadlokan

Sešívačkou,bruslí a kovadlinou.To sou panečku nástroje!Ovšem na pani co ti daruje Knoflík sou úplně k hovnu!!A vymítač démonů,co se menuje Miloš?Toho sem vodepsal,hned jak se objevil.Akorát sem byl natěšenej na výlet do lesní chaty v Santa Barbaře,tam mohla být ještě legranda..baf,Baf,BAF,zkrátka ZÁBAFA!!! ()

IvcaG

Za poslední dobu konečně povedený horor, opravdu nádhera už dlouho jsem něco takového neviděla, ale přece jen jedna drobnůstka co mi kazí radost a to je ten konec od chvíle kdy v autě sebrala obálku mi bylo jasné, že v tom bude háček, že knoflík bude jinde a taky že jo (na můj vkus moc průhledné), nic méně tuto neduhu z část kompenzuje úžasná atmosféra, která nás celým filmem provází... Ale ne prostě nemohu dát 5 hvězdiček, moc bych chtěla ale přes ten konec to nejde takže dávám 4* ()

FilmWave

Raimi výborně kopíruje sám sebe a každý souboj Lohman vs. Baba na zabití je dokonalou kombinací akce, hororu a humoru (kovadlina v garáži, zuby na předním sedadle, ...). Sam ale nepřidal nic navíc a také se často opakuje (průvan v obýváku a stíny na stěnách by opravdu stačili jednou). Podstatně lepší "Boogeyman" - ano, nový "Evil Dead" - ani náhodou. ()

lasonic

Tak toto neodporucam ziadnej slabsej povahe, fakt pre silne nervy a zaludky. V kine to bol 5 hviezdickovy zazitok, doma na PC, alebo telke mozno 4. Fakt "supa". ()

Adm.Nelson

Po hororovej stránke slabé a nezaujímavé, po komediálnej nadpriemerné, ale zase nič výnimočné. Je pekné, že sa to neberie veľmi vážne (Milošov tanček pobavil dosť), ale predsa len som čakal nejakú tú dusnejšiu atmosféru a nie len to, že celý dej je skákanie od ľakačky k ľakačke. Slovami báb sediacich v kine predo mnou: Chujoviiiiinaaaaa! -Mojimi slovami: Kam to speje ten dnešný horor, keď to už ani Raimi nevie spraviť poriadne. 5/10 ()

merigieren

V některých místeh to je dost děsivé (ježibaba v posteli), občas i vtipné (ježibaba bez protézy) a napínavé, co se asi stane. Dokonce se řeší zajímavý problém, jak určit vhodnou osobu na cestu do pekla. Ta scéna s mouchou byla také dost nechutná :-). Na druhé straně stojí kovadlina přivázaná u stropu kůlny, pacifistka vraždící kočku a natěšená vědma, která čeká 40 let na příležitost, ale bez peněz za příležitostí nelez, ta záplava v hrobě mi také připadá přehnaná. Pak se to, ale zklidní, pochybnosti o zámněně obálek se rozplynou a nastane Happy End se špatným koncem ... ()

BathoryMan

Tak po dlhej dlhočíznej dobe zasa poctivý horor ako zo starej školy,ktorý sa neberie až tak vážne a zároven ponúka niečo nové neokúkané!Čiernym humorom sa tu samozrejme tiež nešetrí a vlastne,kto iný by takúto chuťovku aj mohol natočiť než Majster Raimi?A za to originálne finále som uvažoval o plnom počte ale nakoniec filmu trochu uberiem (aj keď nejako neviem prísť nato že prečo)!Stiahni ma do pekla je niekde na hranici filmovej dokonalosti teda v hviezdičkách povedané niekde medzi ****/*****!Vrelo odporúčam! ()

fixaman

Po dlouhé době opět vcelku originální horor s hutnou atmosférou. Škoda naprosto předvídatelného konce, jež atmosféru naopak zcela postrádá. Právě díky závěru nemohu filmu přiřknout plný počet hvězd. ()

Čtyřky útočí

Čtyřky útočí

17.03.2009

Raimi odstartuje další filmovou sérii

Raimi odstartuje další filmovou sérii

23.03.2008

Sam Raimi už další Spider-Many nenatočí. To je asi základní poznatek, který vyplývá ze zprávy o právě probíhajícím rokování režiséra se studiem Paramount Pictures. A čeho se ta jednání týkají? Agenta… (více)

Herecké posily 1: Krásky

Herecké posily 1: Krásky

06.03.2008

Už tradičně pro vás máme souhrn několika zajímavých castingových novinek k filmům, o nichž už jsme psali dříve. Dnes začneme těmi hezčími doplňky ;-). Start natáčení hororu (resp. nadpřirozeného… (více)

Ti dva jsou vlastně jeden

Ti dva jsou vlastně jeden

19.02.2008

O tom, že je Ellen Page po úspěchu Juno zasypaná nabídkami, jsme psali minulý týden v souvislosti s jejím účinkováním v Raimiho hororu Drag Me to Hell. A Ellen nelení, popadla příležitost za pačesy a… (více)