Hororový příběh si pohrává s myšlenkou, že nakrknout starou cikánskou čarodějnici se nevyplácí. Mladá bankovní úřednice Christine (Alison Lohman) se pokouší jedné takové pomoct s nesplácenou hypotékou. Nadřízený však její snahu stopne, aniž by věděl, jaké následky to pro Christine bude mít – smrtící kletbu! Od této chvíle začíná zběsilá snaha mladé dívky o záchranu své duše, po které se sápou pekelné spáry staré čarodějnice. (oficiální text distributora)

Crytic

Film, který velice mile překvapil. Neotřelá zápletka je postavena na cikánské kletbě, kterou si hlavní hrdinka Christine zasloužila tím, že nevyhověla staré cikánské čarodějnici. U této postavy musím ocenit práci maskérů - něco takového potkat v noci, tak se asi zakousnu do stromu a dělám uschlou větev. Kletba začíná působit a Christine brzy pochopí, že pokud chce zachránit svoji duši, musí hrát podle cikánských pravidel. Vyhledá tedy jasnovidce, který okamžitě rozpozná závažnost celé situace a poradí jí pár triků jak démona obelstít. I když se pro soji záchranu nebrání zajít daleko za hranice morálky, kletbu se jí nedaří zlomit. Nakonec je jedinou možností démona vyvolat a pokusit se získat nějaké informace přímo od něj (Zajímalo by mě kolik zahraničních diváků rozpozná, že onen "démonický jazyk", kterým mluví je čeština :D). ()

zuzza11 odpad!

Tak je to parodie nebo není? Jsem se válela smíchy od začátku až po Kozla z reklamy (mimochodem se stal asi slavnějším než samotní nesympatičtí herci). Boha jeho, trapárna na entou, to už tady nikdo neumí natočit důstojný horor? :D ()

Psychotic17

No, kdyby tohle cikáni uměli, tak se ve východní Evropě asi nedá žít. No, ale k věci. Je to v podstatě taková modernizovaná verze Zhubni, ale o hodně dětinštější. Třeba scéna s vymítáním byla navýsost trapná. Jako milovník hororů jsem tomu prostě nemohl přijít na chuť a roztomilý konec to opravdu nezachrání. 40% ()

Detektiv-2 odpad!

Naprosto nudný a bezdějový horor. Za celou dobu filmu jsem se neměl čeho bát, jediná dobrá scéna byla snad v autě, když se do Christine pustila ta babka. Zbytek už snad nestojí za řeč a hlavně nechápu tak vysoké hodnocení. Nenašel jsem jedinou záminku, proč by si to zasloužila alespoň jednu hvězdu. Naprostá blbost... ()

HellFireFery

Neříkám, že je to horor, který se musí zapsat do historie, ale rozhodně stojí za zhlédnutí, protože ty lekačky a atmosféra skutečně stojí za to. Jsem rád, že je tu také nějaký horor, kde nejsou jen polonahé teenagerky, ale že přišel na řadu klasický horor plný atmosféry a strachu. ()

VanBradley89

Po druhém shlédnutí musim zvednout na 4. Raimi je frajer. Jeden z mála co dokáže namíchat koktejl nechuťáren, atmosféry a humoru tak, aby to stále fungovalo. A tady to funguje. Od začátku do konce sem se bavil, párkrát se lekl a zasmál. A konec, i když k nasrání, tak byl taky dobrej. ()

mikella

Keď som videla tích hercov tak som si pomyslela či som náhodou omylom nestiahla nejakú romantickú komédiu.Proste mi na túto tematiku zlých duchov vôbec nesadli! Námet a napätie nebolo zlé ale niektoré scény ako vystrihnuté z nejakej "smiešnej" parodie znehodnocujú celkový efekt pôsobiaci na diváka. "Smrdelo" to nepresvedčením! ()

waltosin

Sam Raimi mě teda stáhnul do pekla a to nakonec i s Christine. 5 let jsem se na tento horůrek chystal, ale vzdycky jsem na něj zapomněl a to byla hodně velká chyba, hlavně že nezapomínám chodit do práce sakra! :D 80% ()

dynamic_duo

Jak bych to jen řekl slušně...ano, tento film mě opravdu stáhl do pekla. Kdo si nechce zkazit večer, nechť tento film ani nezapíná. Film je nudný od začátku až do konce a cikánská čarodějka ve mně opravdu moc hrůzy nebudila. Dávám 1* za snahu. ()

Thovt

Kolikrát bych se smál, jen kdybych v danou chvíli neměl všechny svaly ochromené leknutím. Raimi prostě umí. ()

Agonie

Sam Raimi se vrací zpět a je to opět zatraceně dobrá hororová komedie. Jen.. bych možná byl radši, kdyby takovýhle příběh o kletbě měl pomalou a hustou atmosféru ve stylu Rosemary's Baby a tuna špatného CGI mě o tom přesvědčit nedokáže. ()

Nikolas__

8/10. Skvělý horor! Ne že by byl Drag Me To Hell nějak extra děsivý nebo jedinečný film, ale Raimi to prostě výborně zpracoval. Spoiler - bohužel jsem měl hlavní pár rád natolik, že jsem si přál happy end. Bohužel. ()

J.Mayen

Sam se zase vysvihnul a timhle snimkem si me naprosto ziskal. Alison je opravdu neobycejna herecka a tahle role, jeslti nebyla jeji zivotni tak dozajista ji musela nakopnout vpred v jeji herecke kariere. Ja byt nejsem fanousek hororovych komedii (kdo me zna jiste potvrdi) tak zde scena s kotatkem me dostala do kolen. Vlasne nejen tak, pristihl jsem se, ze jsem se musel chechtat jeste nekolikrat. Jde opravdu o vyjimecny snimek a pro me osobne asi i nejlepsi film pro rok 2009. ()

a0001 odpad!

Už ste videli ako niekto vygrcia mačku? Celú mačku.. Tak ja grciam na tento "film". Obsahovo úplne na h0vno, herecky úplne tragické, scény nezmyselné a megatupé. Takýto brak 67%? ()

Čtyřky útočí

Čtyřky útočí

17.03.2009

Raimi odstartuje další filmovou sérii

Raimi odstartuje další filmovou sérii

23.03.2008

Sam Raimi už další Spider-Many nenatočí. To je asi základní poznatek, který vyplývá ze zprávy o právě probíhajícím rokování režiséra se studiem Paramount Pictures. A čeho se ta jednání týkají? Agenta… (více)

Herecké posily 1: Krásky

Herecké posily 1: Krásky

06.03.2008

Už tradičně pro vás máme souhrn několika zajímavých castingových novinek k filmům, o nichž už jsme psali dříve. Dnes začneme těmi hezčími doplňky ;-). Start natáčení hororu (resp. nadpřirozeného… (více)

Ti dva jsou vlastně jeden

Ti dva jsou vlastně jeden

19.02.2008

O tom, že je Ellen Page po úspěchu Juno zasypaná nabídkami, jsme psali minulý týden v souvislosti s jejím účinkováním v Raimiho hororu Drag Me to Hell. A Ellen nelení, popadla příležitost za pačesy a… (více)