Honza je normální devatenáctiletý kluk z Ústí nad Labem po uši zamilovaný do své přítelkyně studentky a fotografky Terezky. Honza, po tragické smrti svého otce - vášnivého golfisty, vyrůstá jenom s maminkou a malým bráškou Lukáškem. Rodina se smrtí otce těžce vyrovnává, navíc se na ní řítí i existenční problémy v podobě exekutorů vymáhajících pohledávky za lichvářskou půjčku na byt.

Honza se k celé vzniklé situaci staví čelem. Nechce nechat všechny starosti na mamince, a tak místo plánovaných romantických prázdnin s Terezkou ve Francii nastupuje na brigádu do luxusního hotelu v Karlových Varech, kde pracuje jeho strýc Maxmilián. Právě probíhá Mezinárodní filmový festival a Honza má jedinečnou možnost „vychutnat si“ velký svět z jeho odvrácené stránky – jako myč nádobí a příležitostný číšník v jedné osobě . Pracuje celé dny a noci a všechen výdělek posílá rodině. Na večírku, kde Honza zaskakuje jako číšník se nechtěně dostane do sporu s hlavou partičky zlaté mládeže – golfistou Reném. Strýc Maxmilián zařídí Honzovi brigádu v golfovém klubu, kde se seznámí s krásnou PR manažerkou Alicí, která ho pozve na firemní golfový turnaj. V noci po směně najde Honza na odpališti pohozenou hůl a několikrát zkouší dávno zapomenutý švih. Staré instinkty se vrací. Golfový trenér Karel okamžitě rozpozná velký talent a nabídne mu pomoc. Svůj první turnaj Honza vyhrává. Otevírá se mu cesta do náručí P.R. manažerky Alice, a s ní i cesta do světa malého českého šoubyznysu. Honza brzy začne při své strmé cestě za úspěchem ztrácet půdu pod nohama. Přichází nejen o vztah s Terezkou, důvěru mladšího brášky Lukáška, ale nakonec i přátelství trenéra Karla. Alice ho zavaluje prací v reklamě a bez skrupulí na něm vydělává. Honza přestává mít čas na trénink a poslední kapkou je vážné zranění při tréninku na juniorském mistrovství republiky.. V nemocnici s ním Alice rázně ukončí smlouvu i vztah. A tady teprve Honzův příběh začíná. (oficiální text distributora)

froid odpad!

Tento film je jedno velké klišé. Přemýšlet co je na tomto filmu špatné je jednodušší říct co je dobré skoro nic. Opět vyhozené peníze které se mohli dát do nejakého lepšího filmu . Jediné co je na tomto filmu dobré jsou prsa Jitky Kocurové a Bohouš Klepl. ()

Elegnor

Plynulo to docela dobře, když vezmu v potaz, že se tam prakticky nic nedělo. Začátek byl idilicky příjemnej, ale to možná takovejch prvních 10,15 minut; pak to z mýho pohledu bylo tak strašně zahnaný do extrému, jen aby zas mohli udělat hezkej konec.. Líbí se mi tady to zařazení komedie/sportovní/romantický, osobně nevim co za žánr bych přiřadil já, protože jsem se moc nenasmál, nedojal a toho sportu tam taky moc neni.. 1.5* ()

Mara12 odpad!

Údajně romantická komedie o chudým klukovi, který si plní svůj golfový sen. Ve skutečnosti blog reklamních spotů. Herecké kvality zde předvedené ničemu jinému neodpovídají. Plus milostná scéna mezi Tomsou a Kocurovou, čistá hrůza, kde byl proboha v té chvíli režisér, vážně netuším. ()

nula87

Poměrně dost přetažený reklamní blok. První cca polovina se jeví pouze jako relativně neškodná blbost, ovšem čím blíž konci, tím stupidita filmu nabírá na síle, a vrcholí výtryskem prvotřídní zhovadilosti. Jedna * snad za Boba Klepla... 20% ()

Gord

Byl jsem varován, a tak jsem hodnou dobu otálel, než jsem tento snímek shlédnul. Nutkání přepnout na jiný kanál, mě však provázelo celou dobu, co jsem se na film díval. Ale tak nějak jsem si říkal, že bych si měl rozšiřovat obzory. Takže jsem to vydržel až do konce. Musím však doznat, že jsem se pozastavil pouze na třech věcech. 1. Jitka Kucurová a jeji lechtiva scéna s Filipem Tomsou. 2. Vystoupení Walda Gangu a 3.na titulky. Opravdu je mému trápení konec?. Běžně vidím investice, které se míjejí učinkem, ale vždy má alespoň někdo z toho užitek.. Veni vidi vici je výjimka potvrzujíci toto pravidlo. Škoda. ()

Tominni

Přišel, viděl, ale nezvítězil......Golf mám rád, ale tady se oslava golfu moc nekoná. Jednoduchý příběh, žádná velká zábava, přesto několik maličkostí potěší, třeba mini koncert Walda Gangu. ()

Mitchy1

Film není kvalitní, jak by mohl být... Ale pokud chcete pustit nějakej film k relaxaci, tak si pusťte tenhle... Prostě se rozvalte na gauč a koukejte... ()

MyrnaAlec

Sportovní komedie ?!?! To se asi někdo zbláznil. Je teda fakt, že jsem vydržela do 3/4 filmu, ale to jen proto, že jsem nevěřila vlastním očím. Hlavní hrdina se vyskytoval ve dvou reinkarnacích : s účesem ala Kazisvět (to když byl hodný kluk) a pak s odvážně nagelovanou vlnou v případě světáka, který sešel na špatnou cestu, opustil svou hodnou dívku a lhal malému bráškovi. Všechny zápletky a kulisy jsou opravdu z jiného světa, odhadem z roku 1982. Takový Diskopříběh o golfu:) ()

ostravak30

Snímek Veni, vidi, vici je klasická pohádka pro dospělé, jak Honza ke štěstí přišel. Obyčejný kluk se stává slavným golfistou, začne si se zlatokopkou, takže přichází o lásku obyčejné holky, aby nakonec zjistil, že láska stojí za všechny úspěchy. Mě osobně se líbí výkon Filipa Tomsy, Sandry Novákové, Václava Postráneckého či Boba Klepla. Ty mě zaujaly nejvíc, hlavně proto, že to jsou zkrátka kvalitní herci. Bohužel v podprůměrném snímku. Vázne scénář, na pochybách jsem s hudbou a celý snímek, jehož konec je dost odhadnutelný, a leckdy i průběh, je spíše nuda, protože jen čekáte na to, co stejně záhy přijde. Honza porazí svého soka a dostává zpět ztracenou lásku. Opět film, který vám stačí zhlédnout jednou. Není to vyloženě špatný snímek. Je to snímek neutrál, který dost lehce dostanete z hlavy. ()

Titleist odpad!

Snaha znovu shodit golf co nejníž to jde. Hnuj lidičky. Noska nesnášim, na golfu se pohybuju od svých 7mi let a kdyby se kě mě nějakej debil choval takhle arogantně jako při polejvací scéně, ujišťuju vás že bych ho tim tácem seřezal. Kocurová hraje? Doprdele to si ze mě děláte srandu ne? U nás prostě nehrajou herci, ale zpěvací a bejvalý MISSky, že se nestyděj něco takovýho pustit do kin. Sám hraju v čechách extraligu a můžu s klidem říct, že kdyby obsadili do hlavní role mě, byl bych mnohem větším přínosem pro film, než Tomsa, jehož švih je jeden z nejhorších co jsem kdy viděl. 0% P.S.: Pro ty, kteří jsou stále naočkovaní Socialismem, golf neni hra pro snoby, nejezdí se tam v autíčkách(v turnaji by vás diskvalifikovali), neni to žádnej odpočinek. Na golf choděj lidi jako vy a já, lidi co jezděj v octávii, od rána do večera jsou v práci nebo ve škole, v pátek choděj zakalit a tak dál a tak dál, žádný 60ti letý pánové co si podpalujou doutníky a baví se o svým majetku v královskym křesle...tohle českej národ pořád nedokáže pochopit a už to serou i do filmů. ()

Toumyk

Přišel sem, uviděl sem a byl sem rád že koberec nepoblil sem....mistr Tomsa je na můj vkus moc velkej vůl... ()

kenny79

Ach ty české filmy. V tomto připadě tvůrci vsadili na české hvězdy ve vedlejších rolích, ale to samo o sobě kvalitní film nedělá. 2* ()

Saljack

Cože co to je? Za tohle chtěli platit, vždyť je tam víc reklamy než v televizi. Navíc skoky v ději, kdy člověk vůbec neví co se stalo, kde chybí jakákoliv návaznost. Otřesní herci s otřesným dějem to opravdu není dobrá kombinace. Navíc, to z poloviny vůbec nedávalo smysl. Co mě ale vyloženě sralo, byla muzika, která byla minimálně 2x hlasitější než ostatní zvuk a navíc byla otřesná. Od odpadu ho zachránilo jenom to, že když si vzpomenu na jiné české krávoviny, tak na tohle aspoň šlo koukat. Navíc jsem nepochopil žánr romantická komedie, co na tam byla komedie? Vrchol celému filmu ale nasadili trosky typu Karel Gott, Roman Skamene a hlavně Jitka Kocurová, ta ať jde raději točit porno, protože herečka to rozhodně není. ()