Jungle Jail

Krátkometrážní / Animovaný
Francie, 2007, 8 min

Muž jsi jde do vězení odsedět trest. Všichni ho mlátí, berou mu jídlo a dělají spoustu dalších věcí, z kterých hlavní hrdina určitě nemá radost. Jednou, když ho chce zrovna zmlátit jeden vězeň, si začne představovat, jaké by to bylo, kdyby se ho všichni báli. (Vojtino)

TheDarKnig

ta hudba a vyslovená karikaturnost mi trochu neseděly, ale jinak velmi dobrý nápad, komické postavičky, zábavně střihané scény, pěkná animace a závěrečné titulky vše vysvětlí ještě podrobněji a vtipně :-) ()

D.Moore

Na můj vkus až moc groteskně pojatý kraťas se závěrečnou ne zrovna překvapivou pointou. Pobaví pár slušnými fóry. ()

MikeCool

Krátkometrážní snímek. Zdánlivě fyzicky slabší muž ukáže své síly a podmaňí si nějvětšího "bouchače" ve věznici, ale poté otevře oči a zjistí, že to byl jen sen a že pravda je úplně jiná. Ke shlédnutí zde. ()

blackrain

Tvůrci animovaných filmů kreativitou opravdu nešetří a já se nestačím divit, čeho všeho jsou schopni. Tenhle kraťas je trošku šílený, ale jinak bezchybný. Úplně mě vyhodil ze sedla, až jsem skončila v kotrmelcích. ()

ABLABLABLA

Kraťasy se většinou povedou, už jen proto, že během 8 minut vás to nemůže unudit k smrti. Tenhle byl obzvlášť dobrý. Vtipný, jasný i beze slov, a ty karikaturní postavičky tam podle mě sedly. Jediné co mi se mi nezdálo, byla hudba. ()

easaque

no jo - hezké i veselé, ale vlastně o ničem. Bez pointy nemůžu dát víc než jen slabé 2 hvězdy [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

Estrellita

Brutální a hloupá story o životě jednoho slabocha a o jeho stejně sebestředné a sobecké fantazii. Tfuj. Jediným plusem je slušná animace. 25% ()

Dvoja

Pouze skupina vtipů, které si pamatuji z jiných shlédnutých filmů. Tento kraťoučký snímek se mi zdá okopírovaný z jiných komedií od začátku až do konce. Nic nového. ()

LencaN

A tohle bylo co? Ani jednou jsem se neusmála, přišlo mi to postavené na hlavu, animace mi neseděla. Prostě ne. Akorát to ve zkratce přiblíží, jak to může vypadat v lochu pro někoho, kdo není zrovna Rambo. ()