Šestice kamarádů si přijíždí užít volno a sníh na chatu daleko v horách. O víkendu ale udeří silná sněhová bouře, která skupinu mladých lidí úplně odřízne od světa. Nikdo z nich nemá ani tušení, že chata stojí na místě, kde v roce 1846 nejničivější blizzard v historii uvěznil na cestě do Kalifornie několik osadníků, vedených bratry Donnerovými. Členové této výpravy postupně přicházeli o rozum a nakonec se v beznadějném boji o holý život začali navzájem pojídat. Novým zajatcům hor se postupně začnou zjevovat duchové zemřelých osadníků a jejich realita se pomalu začíná rozpadat. Jsou to skuteční démoni, nebo jen atmosféra místa, která probouzí hluboko skrytý strach a paranoidní představy? Co vede dřívější přátele ke vzájemné nenávisti? Pozvolna nade všemi přebírá vládu šílenství a na vlastní kůži prožíjí hrůzný konec Donnerových lidí. Snímek Krvavý sníh, ve kterém si zahrál James Kyson (seriál Hrdinové), George Stults (seriál Sedmé nebe), hudební idol Tiffany (I Think We’re Alone Now) a Michael Berryman (The Hills Have Eyes), je víc než jen strhujícím filmem o smrti, odvaze a přežití. (oficiální text distributora)

lennyd

Měla to být báječnej oddych, daleko od civilizace, v dřevěné chatě uprostřed panenské přírody, plný lyžování, alkoholu a žhavého sexu. S touto představou vyráží šestice odrůstajících teenagerů na chatu jednoho z nich, kterou nedávno koupil. Nikdo z nich ale netuší, že chata stojí na místě, kde před několika staletími došlo k velké tragédii, kdy skupina osadníků uvězněna sněhovou bouří z nedostatku potravy začala bláznit, a poté se pojídat navzájem. Sotva se šestice ubytuje, přichází sněhová bouře... bude se historie opakovat? ... Když jsem si četl text distributora, začal jsem se tetelit blahem (zvlášť při vzpomínce na mé oblíbené Dravce). Myslím že ale můžu všechny směle uklidnit, z výše zmíněným filmem nemá Krvavý sníh lautr vůbec nic společného. O tom že se naši teenageři začnou postupně likvidovat nepochybuje nikdo, ale i to dokázali autoři tohoto filmu pěkně zpackat (již zpočátku malé osazenstvo se ještě zmenší když dvojice odjede pro pomoc a vzápětí se objeví u chaty zmrzlá). Atmosféra veškerá žádná (a už vůbec ne hororová), a jediný vizuální efekt, na kterém se autoři mohli vyřádit, a to sněhová bouře, mi svoji kvalitou velmi připomínala jeden postarší český film o nebeském představiteli na dovolené ... ()

zdenny

Upozornění: Tento komentář bude shodný i k filmu "Mrtvý sníh". Věci společné: Parta zamilovaných párů se vydá na chatu do hor. Hned po příjezdu začínají prohánět sněhové skútry. Lokace chaty je opředena děsivou legendou. Rozdíly: V "Mrtvém sněhu" jde o klasickou vyvražďovačku, která je ale ke konci vyvedena ad absurdum. V "Krvavém sněhu" se spíš jedná o psychologický horror, kde zešílí jediný člen party. V "Mrtvém sněhu" jsou zombie německých vojáků slušně vyvedeny. V "Krvavém sněhu" je celkem strašidelná monotónní hudba protkaná hlasy dětí. Oba filmy mají slibné úvody, závěry ale slušné dojmy jen pokazí. Co se týče prostředků filmů (hlavních nosných linií), dech dochází dříve "Krvavému sněhu". ()

mira007

Horor o partě přátel, kteří tráví víkend na horské chatě. Nejedná se o nic přelomového a všechny motivy už někde někdo zfilmoval. Dvě hvězdy dávám za moji oblíbenkyni Danielle de Luca a za docela pěkný mrazivý konec. ()

Teardown odpad!

Ukázková skládka klišé, kýče, braku, neherectví a amaterismu. No a ten dabing? To snad nemysleli vážně!?:o/ ()

Deratizer

Tak hrozný to není, jak se tu odpadově hodnotí. Film má málo děje a hororových scén, je to slabý, vždy nějakej náběh a nijak více se to nerozvine, je to takový odvarový, ale nijak extra to nenudí . Záběry zasněžené krajiny mají svoje kouzlo a hezky se mi na takový záběry dívá. Zajímavý, že chlap z vesnice jim přišel na pomoc a sám tvrdí, že se odtamtud nemají šanci dostat. Tak jak se tam dostal on a jak by se dostal zpátky? To měl v plánu tam zařvat s nimi? Nebo to byl taky duch? No, zkouknout se to dá, takže za dvě hvězdičky. ()

mala_kea odpad!

Říkám si, že někdy není na škodu si pustit něco népřiliš dobře hodnoceného. Doufal jsem, že alespon to nic mě dokáže něčím zaujmout. Ne, nestalo se tak a nadruhou stránku za to ještě děkuju, třeba by se mi z toho také ozývaly hlasy, abych to tady vyvraždil. ()

Katsuragi odpad!

Tento film je parodie snad na všechny horory, které jsem viděl. Střih je opravdu tragický. Scénář napsal někdo kdo asi není psychicky zcela v pořádku. Doporučuji jen těm, kteří potřebují usnout večer u TV nebo u PC. ()

Pitryx odpad!

No tak ještě že se tam sem tam objevila maska ducha, jinak bych se užral nudou. Tak jsem se sice nudil také, ale dobře mi tak, měl jsem to vypnout a bylo by. Klišovitá ptákovina bez ambicí. Mně potěšil v miniroli Michael Berryman, ale za to nemohu nic dát. 031220116912/7357 ()

moviefan4 odpad!

Ako toto nie! Čakal som niečo na štýl zombies, čakal som krvavý sneh, čakal som vela krvy a vela gore. A čo som dostal? Ani jednu vec z toho iba partiu ,,hercov" ktorý robia hocičo len nie to čo by ma bavilo. Prostredie boli vybraté fajn, a zasnežená chata je už klišé ake ak ho človek dobre podá velmi milo prekvapý, žial tu tomu tak ani nahodou nebolo. Jediné začo pri filme dakujem je krátka stopáž lebo ak by toto natiahli na dáku hodinu a pol/ + - viac tak by som to asi nezvládol a spravil to čo pri filme nerád robim a to je to že by som ho vypol od nudy. Naozaj neodporučujem. ()

Veto_01

Takhle to dopadne, když omylem místo na Krvavý sníh z roku 2008, koukáte na Krvavý sníh 2009. Naprostá nezáživná kravina. Dávám jednu hvězdu za snahu všech zůčastněných a za kozi tý brunety. ()