Mladý manželský pár (Sarah Shahi, Milo Ventimiglia) má veľa problémov po strate ich syna. Aby to nestačilo, život im začne komplikovať aj záhadná návštevníčka. Je ňou vystrašené dievča, ktoré o sebe tvrdí, že prežilo autonehodu a teraz ju prenasledujú záhadní maskovaní muži. Tí krátko po jej príchode prichádzajú do domu a začína sa desivá hra na mačku a myš! (Kadas97)

rollman1

Od filmu jsem moc nečekal, už jen proto, že žánr Home invasion moc nevyhledávám. O to víc jsem překvapen, že jsem se ani chvíli nenudil a na konci byl spokojen. Pro fanoušky gore to bude asi zklamání, ale ten kdo má rád hru na kočku a myš, temnou atmosféru a zajímavou pointu, ten by neměl být zklamaný. Krátká stopáž, dobré herecké výkony a pro mě asi nejlepší konec, který mohl být dělá z filmu nadprůměrnou podívanou a tento snímek by určitě měl vidět každý hororový fanda. ()

TheEvilTwin odpad!

Tohle je tak mdlý, nudný, slabý a nevýrazný home invasion, až je mi s podivem, že má vůbec 55%. Průběh je drasticky pomalý, kamera má typický béčkový filtr, herci a jejich charaktery se chovají jako kreténi a finální wannabe zvrat v posledních 5 minutách je vyloženě směšný, bez pointy a zanechá v divákovi jen myšlenku ve stylu "a co jako?". Pí*ovina na entou a ztráta 80 minut mého života. ()

Pítrs85

Při pohledu na režijní filmografii Todda Levina zjistíme že Static je jeho prvotina a i když do ní dokázal nalákat minimálně dva známé a obstojné herce (Sara Paxton je v Westově The Innkeepers k sežrání, Milo Ventimiglia zas v Divide předvedl div ne oskarovej výkon), je to na výsledném filmu bohužel docela znát. Děj je nevyrovnanej, tam, kde měla atmosféra houstnout, malinko selhává a celkově tomu "něco" chybí. Přesto se nejedná o vůbec špatnej horůrek, jen ten profláklej konec malinko zavání. Tři hvězdy tedy hlavně za výše zmiňované herce. ()

JASON_X

Spousta lidí se u spousty podobných filmů vždycky otírá o ono oblíbené "nelogické chování postav". Tady bych to chování nazval spíš rovnou dementním, hlavně co se Jonathana týče. Ale na druhou stranu kdyby se ve filmu všichni nechovali dementně, žádný by ani nevznikl, nebo by se jeho děj ubíral úplně jiným směrem. Kdyby třeba manželé do baráku nepochopitelně nepustili tu nesympatickou blondsku. Nebo kdyby Jonathan baseballkou důkladně dorazil každého maskovance, který se už složil na zem. A umíte si představit, že byste zdrhali o život a přitom se drželi se svou polovičkou za ruce? Tohle filmové klišé je přímo megablbé. Atd atd. No. Ale tohle všehno je tentokrát úplně nepodstatné, hoďte to za hlavu. Proč? Vydržte do závěrečné pointy a uvidíte, jak si s váma rejža hezky vytře zadek. A úplně blbé to rozuzlení přitom není. ()

MáŠa

Zlý to není, jen je to takový z těch filmů, které z principu moc nemusím. A kdybych vysvětloval proč, tak bych spoileroval. Souvisí to s koncem. Ten je zde oproti jiných podobným filmům uvěřitelnější. A ani není tak překvapivý, po předešlých zkušenostech jsem si říkal, jestli nepřijde něco podobného. Ze začátku je to celkem nudný, pak místy i celkem napínavý. ()

Morholt

Po pravdě řečeno docela mě to štvalo. Ani náznakem jsem nevěděl z jakého důvodu, kdo a podobně. Jasně, že tohle nemohli vyslepičit v celé své nahotě, ale mírný náznak bych uvítal. Takhle jsem musel vzít zavděk jen slušnou kamerou. No a pak přišel ten konec a mě se rozsvítila nad hlavou ona pomyslná žárovka. Pak jsem musel uznat, že tady někdo přemýšlel, ač se nechal inspirovat u dvou mnohem slavnějších filmů. Přesto jsem toho názoru, že Static mohl být mnohem záživnější. I tak se ale jedná o nadprůměr. 60% ()

Astaroth12

Film si buduje akú takú atmosféru. Postavy sú znepokojené situáciou a tak herecky sú presvedčivý. Tento film hrá hlavne na atmosféru v ktorej nevie moc chodiť, ale tajomno okolo útočníkov je dobre rozvinuté. Masky útočníkov boli premakané. Len spracovanie je nezáživné a aj nudné. Film takmer bez napätia a pointa fúha totálne nepochopiteľná a nezmyselná. Tak sú tu klady, ale vyhrávajú i tak zápory. ()

kaylin

Americký snímek „Static“ je celkem povedenou, v tomhle případě průměrnou hororovou podívanou, která kalkuluje s rodinným a vztahovým dramatem, stejně jako s určitou nejistotou z toho, jak se to s jednotlivými postavami vlastně má. A ten dějový vývoj není vyloženě jednoduchý. Nakonec si uvědomíte, že není nijak skvěle promyšlený, ale i tak je to něco, co vás bude bavit. ()

stration

Celkem svižný příspěvek do kategorie snímků jako Ils. Je tady ale pointa, která vše obrací naruby a ačkoliv již mnohokrát viděná, tentokrát opravdu celkem překvapivá. Solidní jednohubka. ()

honajz2

Nějaká atmosféra tam je a i když to trvá moc dlouho, dívá se na to dobře. Jednou jsem se i lekl, sice fakt maličko, ale lekl. Problém je ale v tom, že závěrečný zvrat se dá odhadnout už od první minuty. Mě se to povedlo a spíš jsem doufal, že z toho nakonec vypadne něco jiného, ale bohužel se tak nestalo. Navíc ten zvrat je u hororů snad ten nejodhadnutelnější minimálně od roku (bacha, hodně malý spoiler) 1999. Kvůli tomu všemu Static prostě nemůžu hodnotit výš, než 2* ()

Caminzind

Docela předvídatelná noční honička, ve které se neprolévá krev, a jejíž mysteriózní pointa se dá taky dopředu vycítit. ()

peiton

A to som si vravela po celú dobu sledovania aké skvelé hodnotenie tomuto zavesím,lenže to by nesmel prísť ten nelogický a nezrozumiteľný záver a s ním rozuzlenie celej zápletky či vysvetlenie konania osôb,prečo robili to čo robili.Ako sa zvykne vravievať ,,v jednoduchosti býva krása".A aj v tomto prípade mohli nechať samotný záver uveriteľnejší a reálnejší namiesto tej zakomponovanej mysterioznej vsuvky.Nemám toto rada.Nebudem tu teraz porovnávať z The Strangers,pretože títo dvaja ,,príbuzní" majú toho veľa spoločného.Postavy sú desivé,vedia rozohrať slušnú dávku napätia.To napätie je tak neznesiteľné,že sa to miestami až nedá ustáť.A to mám rada.Další atmosférický thriller,kde sa menej reční,ale zato viac činí.Nebyť toho hlúpeho záveru,majú o hviezdu naviac.No v tomto žánri home invasion len čistý priemer. ()

Havaj8

Takle nějak by měl přesně vypadat správnej Home Invasion. Pohodová hlavní dvojka, mělo to v sobě hlubší pointu a i když měli pozemky rozdrbaný daleko od sebe a dost se běhalo tak to neztratilo na atmosféře a spoustu momentů to mělo těch pravejch, kdy čekáme v napětí co se stane. Pak přišel okamžik, kterej jsem doufal, že se nestal, ale náhle to přebili ještě něčím silnějším. I když ten projev se občas zdál takovej béčkovej, tak se mi to nakonec líbilo. ()

dubinak

Tohle je taková, vcelku jednoduchá chuťovka, kde to zprvu vypadá na naprosto nudný explo a vzdáleného příbuzného filmu The Strangers, Ils apod. a konečný závěr a díky bohu zase jednou trochu originální a jakž takž smyslná pointa vytáhne celý film alespoň o jeden stupeň výš. Vážně, kdyby se tak nestalo, dala bych bez mrknutí oka jen dvě hvězdy. Sara Paxton je pro mě ještě taková herečka, neherečka, ale kdyby ve Static nehrála, asi bych tomu těžko věnovala pozornost. Takže ho považuji za zajímavý, ale rozhodně průměrný snímek. ()

bourec

Prakticky hodinu Milo lítá vod hovna k hovnu,a já nevěděl která bije.A pointa.S tou běžte do háje,na tyhle konce jsem už povětšinou dost alergickej.40%. ()

Immortal17

Film obsahuje neuvěřitelnou pointu, kterou jsem vážně neočekávala, avšak se po celých 83 minut v podstatě nic neděje, proto jen 2/5, neočekávejte nijak velký krvák, ani obzvlášť napínavé scény, to je to, co mi po celou dobu chybělo, zachránil to pouze zajímavý a sympatický závěr příběhu. ()

Khumbac

Něco na tom zaujme, tmavé scény, strach z nevědomosti, dobré herecké výkony. Konec to ovšem zazdil. Je to o vzájemném pochopení a odpuštění. Ještě že to mělo přiměřenou stopáž. ()

ecceHOMMO

Prekvapivý koniec posúva celý príbeh do úplne inej roviny, čím sa Static stáva niečim iným než sa nám snaží počas takmer celej stopáže naznačovať. O to viac v závere diváka zamrazí....niekoho pozitívne niekoho negatívne. Ja som mal z konca síce rozporuplné pocity, ale dojem z videného som mal viac než dobrý. Z jeho atmosféry obzvlášť. ***/**** ()