Kill Bean

• Česko Zabiják Bean (více)
Animovaný / Akční / Krimi / Mysteriózní
USA, 2009, 85 min

Režie:

Scénář:

Kamera:

Hudba:

Jeff Lew

Jdou mu po krku... ale on všechny sejme! Největší drsňák ve městě! Kill Bean je nájemný vrah, který opravdu nemá rád, když ho někdo ruší. Jedné noci jej tedy velice nemile překvapí hlučná mafiánská party. Jeho žádost o trochu klidu se nesetká s úspěchem, a tak musí ke slovu přijít zbraně! Místní boss Cappuccino začne zbrojit na odvetu, Kill Bean ale nedá svou kůži lacino! (oficiální text distributora)

figliar

Scenár ako keby bol odkopírovaný z Hitmana, bojove scénky ako z Matrixu a koniec filmu ako každý druhý hollywoodsky trhák, ale aj tak ma film pobavil. Veľmi podarený český dabing sa postaral o kopec dobrých hlášok a dej svižne odsýpal. ()

drankeryth

Mna tento animak dost pobavil, aj ked animacia nehyri skvelou grafikou, ale to vobec nevadi, pretoze film je prespikovany mnohopocetnymi akciami, kde sa vystrielalo obrovske kvantum nabojov. V animaku sa vystriedalo velke mnozstvo zbrani a to od pistoli az po bazuku:) Sem tam sa aj dostavilo na kontaktne boje, ktore boli okorenene takym spomalenym modom podobajucim sa na Matrix:) Aj v strelbe ho pouzili, kde to fajn zapasovalo. Odteraz sa budem bat jest fazule, co ked medzi nimi bude Zabijak Bean?:))))))))))) ()

Wallis3

Kávové prdelky ozbrojenější víc než komando. Škoda, že to nemělo větší grádý a masakroidní zjev. Mohla z nich stříkat horká káva a nějaký to střevo ;) ()

dessa

Celovečerák s Killer Beanem se mimořádně povedl, už to sice není jenom proud akce jako v sedmiminutovém předchůdci, občas je to ale proloženo vtipem (Sorry, it was a double-flusher). Pokud máte rádi akční filmy a animáky, tohle je oddechovka "na vyčištění hlavy" přesně pro vás... ()

zberatel

Byt v hranej verzii s o nieco lepsim scenarom idem za pet, ale akcia kombinujuca sejmi je vsechny a matrixu ma naozaj dostala, plus velmi dobry hudobny doprovod. ()

darthvader77

Já vám dám ničím zajimavý animák. Vždyť scenář je perfektně originální. Parkrát jsem se i zasmál a konec byl úžasný. Dávám 80% ()

BisiJoker

Docela příjemný Akční animák který je sice bez nádechu nějakého smysluplného děje ale pár scén opravdu stojí za to. ()

simoneo

Podľa mňa ide o dobrú rozprávku, preto sa celkom čudujem tomu malému percentu. Film som videl s českým dabingom a spojenie tých hlášok spolu s živými fazulami mi prišlo originálne a zábavné. ()

BlondJames

Viděla jsem celou dobu žalud a tím opravdu nemyslím rostlinu, holý zadek, který vyčuhoval zpoza oblečení a po deseti minutách už jsem z toho všeho byla tak znechucená, že jsem to radši vypnula..A že jsem člověk, který zkousne prakticky všechno...Tohle bylo nechutné a ještě si to říká fazole... Kill Dick by se to mělo jmenovat. ()

Plague.

Naši inteligentní překladatelé říkají kávovým zrnům fazole. A není jim divné, proč se mafián jmenuje Cappucino... ()

prezyvka

Pripadalo mi to, ako keby to bolo poskladané z videí akejsi počítačovej hry, ale aj napriek tomu som sa na tom celkom fajn pobavil ()