The Raven

Antonio Perez

Hudba:

Angelo Milli

Antonio Perez

Los Angeles nedaleké budoucnosti. Chris "The Raven" Black se jeví jako obyčejný mladý muž. Vládne však mocnými nadpřirozenými silami, které jsou trnem v oku vládnoucí sféře. Jednoho rána se Chris probouzí do dne, kdy bude muset bojovat útěkem o holý život, neboť byl vystopován vládními roboty, kteří mají za úkol ho zneškodnit za jakoukoli cenu. Chrisovi nezbývá než spolehnout se na své schopnosti a pokusit se o zběsilý útěk plný akce a efektních honiček. (-Ravee-)

Ice123

Děj je sice na nic, ale u krátkometrážních snímků mi to vůbec nevadí.... Ale kamera a speciální efekty jsou naprosto úžasný vzhledem k rozpočtu, který určitě nebyl nijak velký.... ()

Sabrewulf

Když jsem kdysi viděl tenhle kraťas na youtube, říkal jsem si: "A jo, pohoda, nějaký týpek se domluvil s kámošema, natočil s nimi pár záběrů, efekty udělal v 3ds Maxu a AAE, sestříhal v nějakém Sony Vegas a vzniklo docela slušné amatérské sci-fi." Teď čtu v novinkách o nějakém kraťasu za 5000 doláčů, o který projevila zájem Hollywoodská studia. Pak mrknu na youtube, abych viděl, o co tedy jde a čumím: "WTF? To jako tohle?!!!!!!" Za prvé - rejža je nejspíš hlavním povoláním zedník -tunelář a staví hodně dlouhý tunel. Hodně dlouhý. A za druhé - ty žvásty o americkém snu, čili receptu na úspěch v Hollywoodu a telefonátu od Universal vám fakt NEŽERU! Až se mi chce z obou bodů blejt! ()

Radiq

Udělany celkem bře, ale přece jenom ty některy digi pohyby mě neuchvátily. Myšlenka hezká, ale takhle vytrženy z kontextu nijak neoslovilo. A taky to, že rotačním kulometům se dá uniknout parkourem... ()

Sfinkter

Žádné větší myšlenky jsem si nevšiml, ale akce obstojná. Byl bych zvědav, jaký příběh připraví režisér do celovečerního kousku. ()

ecceHOMMO

Vizuálne nesmierne pôsobivé (vzhľadom na rozpočet). Chýbala tomu snáď len väčšia domyselnosť a dôvtipnosť režiséra, pretože v tých šiestich minútach Havran riešil trikrát veľmi podobné situácie (a riešil ich dosť podobne). ()

ywo666

Nepresvedčilo ma to. Technická stránka super, ale ten námet. Má to šancu na vznik kvalitného filmu, ale skôr to vidím na skĺznutie do nejakej zlátaniny. Optimisticky ale dúfam v nového Blompkama. ()

hroubek

Opravdu jsem zvědavý jak bude vypadat celovečerák.I po druhém zhlédnutí jsem přesvědčený, že režisér je dost talentovaný a s trochu větším rozpočtem od něj můžeme čekat velký věci.Jen by se mohl pokusit méně opisovat a vytvořit si vlastní svět.Nic méně jsem hodně zvědavý jak se s filmem popere. ()

KASUGI

5000 dolarů? To už se tunelujou i krátkometrážáky? Csfd novinkáři evidentně milují sci-fi a pohádky, zejména tu, jak se stát slavným... Osvícený halyvůd je natolik jasnozřivým, že úplně cizímu člověku, na úkor JEDNOHO, navíc obsahově neoriginálního a tuctového krátkometrážáku, svěří několikamiliónový blockbuster, zatímco k zajetým profíkům, se po komerčně ne příliš úspěsném posledním kousku otočí zády? Či dnes už krátkometrážní profík Freddie Wong, který se od píky postupně vypracoval až ke spolupráci s Jonem Favreau, ještě celovečerák nemá? Nebo ten Alvaréz a Lesní duch... Natočí dva uruguayské filmečky v rodném jazyce a když se ozve halyvůd, tak najednou umí natolik perfektně anglicky, že si sbalí čisté spoďáry, kartáček na zuby a letí do jůesej točit áčkový biják? A já tam s nima taky byl, víno a medovinu pil a jestli nezemřeli, tak žijou dodnes. ()

bruceman7

Pohyby robotů mi přišly jak z nějakýho odpadovýho TV filmu, ale chápu - na 5k rozpočet se asi víc kvalitky vymáčknout nedá. Naopak, o to víc by se to asi mělo docenit. 6/10 ()

Hanys_

Nápad a hlavně zpracování vypadá zajímavě, ikdyž to není nic, co by tu ještě nebylo. Na možný celovečerák bych ale byl určitě zvědavý. 6/10 ()

Locksmith

Zajímavá akce, které chybí příběh. Nicméně povedlo se, snímek mne zaujal, a pojmeme-li ho jako takový trailer, není to vůbec špatné. Až (jestli?) podle toho natočí celovečerní film, pravděpodobně na něj půjdu. ()

Corpsegrinder

Jistě jistě pfff tuctovka srovnatelná s Babovřeskama za 5000 dolarů, samozřejmě že byste to zvládli lépe. Nicméně mám dojem že dát vám 5000 dolarů tak většinu prochlastáte a za zbytek zaplatíte poštovný do USA kam pošlete fotku sebe sama s robotem přimalovaným v Malování vy dementci :)) ()

Greny

e-e kopie všeho možného a to s jediným důvodem - Hollywoode! tady jsem ... docela je zarážející, že to jsou filmy, které jsou navoněné a plné efektů --- čistá komerce mi vadí ... ()

iampatrik

65% Po zajímavém začátku to vypadalo slibně, ale opakující se jedna scéna třikrát v bledě modrém?.. škoda, protože Havran by v sobě mohl skrývat i něco lepšího ()

Gerard Butler na útěku před roboty?

Gerard Butler na útěku před roboty?

19.05.2013

Chcete se prosadit v Hollywoodu? Stačí natočit parádní pětiminutový kraťas, který bude vypadat jak vytržený z drahého amerického blockbusteru, umístit jej na YouTube a získat zhruba půl milionu… (více)