Přemluv bábu

všechny plakáty
Krátkometrážní / Publicistický / Dokumentární
Česko, 2010, 4 min

"Zajeďte za bábou a dědou a přemluvte je, aby volili pravici."
Jiří Mádl a Martha Issová se videem obsahujícím tuto výzvu rozhodli apelovat na mladé lidi. Vyzývají je, aby se pokusili zvrátit výsledky nadcházejících parlamentních voleb svým vlivem na prarodiče. (oficiální text distributora)

JackieBliz

Jestli zvítězí levice, budou za to moct starý lidi z vesnice! Panebože! Já hned asi pojedu za babčou a asi jí naflákám! (prostě pražáci, kteří ještě nezjistili, že na vesnicích máme taky elektřinu!) ()

Templář odpad!

O politice se dá mluvit velmi dlouze a kdybych tu měl vyjádřit vše, co si myslím, zabral by příspěvek minimálně 5 stránek. Takže nebudu zabíhat do podrobností a zkrátím to. Video je ubohé, nudné, nevtipné, nevkusné, urážející a já nevím, co ještě. Hnus! Fuj! (youtube/2D/česky) ()

mokrasek odpad!

Mizerný výsledek voleb pravice v roce 2014 bude jarním dárkem protagonistům této reklamy od báby s dědkem..aneb volební masáž zaplacená na objednávku v trapném podání dvou usmrkanců, kteří vědí o životě h*v*n0. ()

FILMOVKA odpad!

Je to do jisté míry selhání těch herců, když se k něčemu takovému propůjčí. Co se týče samotného nápadu, někoho přemlouvat, notabene i se zmiňovaným názvem "Přemluv bábu", zní poněkud nevybíravě a dostatečně inteligentní člověk by se k takovému přemlouvání neuchýlil. ()

charlee.dog odpad!

Důkaz toho, že herci jsou prodejní děvky. Přitom ať vyhraje volby pravice nebo levice Mádl bude natahovat ruce pro dotace na ty svoje hrůzy pořád. ()

Spacedan odpad!

Z nějakého důvodu jsem rád, že to někdo natočil. Konečně se ukazuje, kdo jak smyšlí v téhle zemi. Komunita lidí na internetu se rozdělila na dvě skupiny - na znechucené a nadšené. V ČR poslední dobou máme pocit, že před volbami můžeme používat zbraně jaké chceme, ale opak je pravdou. Tohle překročilo hranici, která by se v Demokratických zemích překročit neměla. Pravice (pokud není extremní) klade důraz na individualitu a svobodu. A Jirka Mádl (jako zastánce stran, jež jsou demokratické a svobodomyslne) mě bude přesvědčovat, abych dělal na někoho nátlak, kvůli tomu, že má na věc odlišný názor? Toto video nechtěně paraduje samo sebe, jelikož varuje před levicí ve spojitosti s komunisty a zároveň používá totalitní metody přesvědčování. Pane Zelenko, jako demokrat byste se měl vzdát sobeckosti a respektovat jinakost. ()

Jeer odpad!

Obecně nemám nic proti recesi a nadsázce, ale zesměšňování starých lidí mi tak vtipné nepřipadá. Tento klip je esencí omezenosti, vulgarity, bezohlednosti... Snaží se apelovat na mladé lidi (o kterých autoři předpokládají, že je stejně hloupí, manipulovatelní a sobečtí), aby volila pravici a pomocí citového vydírání donutila své prarodiče, aby ji volili také. Velmi demokratické.... ()

Houbos odpad!

Přestřelená nadsázka a navíc ještě sprostá kopie amerického The Great Schlep. Česká média, včetně veřejnoprávních, se spotu chytla a víme, co zase jednou vykonstruovala. O důvod víc, proč se štítit českých televizních a rozhlasových stanic. Ještě dlouho mi budou tyto 2 duté „kvazicelebritky“ ležet v žaludku. Dramaturg je mi lhostejný. USA verze The Great Schlep vs. CZ verze Přemluv bábu. ()

Horácius

Člověk žasne ne nad ubohostí klipu, ale nad neskonalou naiviou zdejších diskutujících. Nemyslím si, že se tenhle národ probere dříve, než budeme nezvratně v řiti. ()

TVManiac

Nechápu proč je tady internetový video uvedený jako video film. No, možná že Pavlík Bémů bude pražanům rozdávat zdarma DVD k jeho OpenKrad kartě, nevim. Video Přemluv bábu ( časem na IMDB jako: Talk to Granny :) ) je krásná ukázka toho jak rozdělit společnost na dva tábory - na ty, co volí levici a pravici. Jenže jsou tu ještě takoví, kteří nevolí (poněvadž vědí, že ti jež řídí tuhle takzvanou demokratickou republiku jsou jen banda zkorumpovanejch kreténů a pseudo-mafiánů, kteří si volební hlasy stejně kupujou a ústavičně mažou lidem med kolem huby a přitom hovno na hovno.) takže to hodnotit nebudu. Pane Zelenko, až opět natočíte nějaký předvolební spot už se pod něj prosím nepodepisujte, klesáte tak v očích svých fanoušků. P.S.: Nemám rád "umělce" a tzv. "celebrity" co se serou do politiky. ()

enyvan odpad!

Občas mi to přišlo i vtipný, politika mě ale vůbec nezajímá a myslím si, že taková videa by vznikat vůbec nemusela... Nebo možná ani neměla. ()

severus odpad!

Jsem poněkud překvapen, že je zde možnost hodnotit tuhle hovadinu. Ale budiž. Vadí mi, že pod odpad nejde jít. I Adolfova Leni uměla dělat propagandu na odpornost s grácií. Z tohohle se mi jen zvedl kufr a snad poprvé se mi i zatla pěst. Mokrým hadrem po hubě!!! Až pravice stopne dotace divadlům, doufám, že budou přemlouvat bábu ať jim dá nažrat a ona nedá. ()