Přemluv bábu

všechny plakáty
Krátkometrážní / Publicistický / Dokumentární
Česko, 2010, 4 min

"Zajeďte za bábou a dědou a přemluvte je, aby volili pravici."
Jiří Mádl a Martha Issová se videem obsahujícím tuto výzvu rozhodli apelovat na mladé lidi. Vyzývají je, aby se pokusili zvrátit výsledky nadcházejících parlamentních voleb svým vlivem na prarodiče. (oficiální text distributora)

Darriel odpad!

Ubohost, bylo mi z toho seriózně blivno. Ještě že je to tak krátkometrážní, protože vtipný to nebylo. Duchaplný už vůbec. Být to placená volební kampaň, tak se zřeknu svého hlasu pravici. ()

Kajuga odpad!

Mluvit o Kunderovi a ukazovat přitom jakoby omylem ženské genitálie, to je fakt ubohost a primitivismus. Jestli si myslí, že tím zabodují u náctiletých, tak jsou úplně mimo. Ztotožňovat levici a její vítězství automaticky za totalitu je blbost - vždyť levicové vlády byly nebo jsou všude možně (např. SRN, Francie) a nikoho to nepohoršuje. To je jako kdyby někdo dělal z vítězství pravice automaticky hrozbu fašismu. Hrozná slátanina. ()

shakeXL odpad!

Na tohle video by lidi neměli zapomínat! Kreatůry jako Mádl a Issová ze sebe něco trapně hrkají a přitom ani neví co. Rád bych věděl, zdali budou přemlouvat dědu a bábu i v dalších volbách. Po naprosté tragikomedii TOP 09,ODS, a VV (nebo LIDEM nebo co to je za TRAPAS) a Kalouskově ekonomické destabilizaci a morálním společenským i politickým úpadkem se tady vy rádoby mladí pravičáčci nedivte že lidé stále volí komunisty.(já je nevolím) Tihle nefachčenka a rádoby inteligence společnosti neznají reálný svět (nutno podotknout, že ne všichni, ale tihle dva bezesporu ano) a systém, který propagují je jen jejich voda na mlýn. Z toho videa je mi na bliti a vždy když sem viděl v kinosálu tu trapnou reklamu s Issovou, jak ji slili tou barvou, v koutku duše jsem doufal, že to byl pořádný rychleschnoucí balakryl který smývala měsíc. ()

bobeczech odpad!

Mádl a Issová ukázali, jak si utírat pr*el. Teď je načase ukázat, jak utírat ty lejna, který jim vycházejí z úst. Jsem pravičák, ale z tohohle se mi zvedl kufr. Chtěl bych vidět prarodiče těhle dvou trapáků, ti už se asi obracej v hrobě... Teda pokud měli to štěstí. ()

JARDAHONDA odpad!

Tento krátkotonážní film hodním, jako špinavost a neúctu vůči starším lidem,, i když se patrně jednalo jen o recesi.. 0 % ()

Profík

Nedávno jsem četl jeden hejt na herce, zpěváky, atd, kteří scpou lidem své politické názory a podporují silou své popularity různé politické strany. Tohle je nepovedený plagiát z USA, který je svým vyzněním spíš na nakopání zadků dvojice protagonistů. A těžko říct, zda měla nějaký pozitivní dopad pro kohokoliv, já myslím, že ani ne. Hnus, 10%. ()

pantokrator odpad!

Nemám rád nefér propagaci něčeho, čemu jinak sám věřím. A jako zatvrzelému pravičákovi je mi z tohohle paskvilu skutečně blivno. Nenadávejte na Ameriku. Toto sraní do vlastních bot je ryze české (stejně jako vražda knížete Václava, kolaborace s nacisty nebo estébácká mafie). ()

Megan odpad!

Totálna spodina! ...a to hneď z niekoľkých dôvodov. Ako prvý spomeniem fakt, že sa jedná o obyčajný plagiát podobnej Americkej kampane (vlastne ak sa tak zamyslím, tá bola robená možno aj o čosi miernejšie). Horšie však je, že tento propagandistický rádoby-zábavný odpad doslova pľuje na princípy demokracie ako takej. Mladí politicky podkutí herci prezentujú svoj subjektívny názor ako jedinú a samozrejmú pravdu (nepripomína Vám to niečo?) a zosmiešňujú všetkých, ktorým ich názor (prezentovaný ako platná dogma) nieje vlastný. Ako čerešničku na torte si za objekt svojho posmechu vybrali staršiu generáciu (všetci vieme, že majú chyby, ALE.....) z ktorej robia s úsmevom na tvári menejcenné bytosti. Obávam sa, že k takejto odpornej forme propagandy by sa neznížila ani hocijaká totalita. ()

DarkSikorski odpad!

Aneb když se herci a herečky se.ou do politiky. Jo je to hnus, ale co? Když tak dobře platí, tak proč nezaprodat i sám sebe že? Ubohé!!! ()

Aladiel odpad!

Jak lze ve 4 minutách totálně podělat úplně všechno, včetně výkonů obou herců Marthy Issové a Jiřího Mádla. Výtvor je natolik ubohý, že ani po tolika letech od jeho zveřejnění si všechny tři (Zelenku, Issovou, Mádla) nemohu vybavit jinak, než v souvislosti s tímhle odpadem. Když vidím Issovou v reklamě na eon nebo Mádla v reklamě na brambůrky, kam odjel přemlouvat bábu, odpor k výkonu obou herců v Přemluv bábu se ve mně přenáší v odpor ke značce, kterou propagují. Nemohu si pomoci, všichni tři jsou navždy pevně spojeni s Přemluv bábu. Zase je pro ně dobrá zpráva, že níže už klesnout nemohou a všechny jejich filmy už mohou být jen lepší. ()

Azitras odpad!

Teď by to chtělo přemlouvat ty, kteří tehdy přemlouvali. Aby už konečně přestali volit strany, které jsou myšlenkama zaseknuté někdy v divokých českých devadesátkách. Kdy přitom už v Británii viděli, do jakých sraček je dohnala thatcherovská politika, co se u nás snažili v devadesátkách replikovat pravičáci v čele s Klausem. Zajímalo by mě, jak se Mádl s Issovou zpětně tváří na svoji snahu vykreslovat pravici jako tu cool politickou sílu, když přitom momentálně slouží jako pátá kolona katolických fanatiků, co se snaží blokovat civilní sňatky stejnopohlavních párů a úmluvu proti násilí na ženách. ()