Chainsaw Maid

Scénář:

Kamera:

Hudba:

Takena Nagao

Japonský krátkometrážní film, který popisuje příběh tří lidí, na které zaútočí zombie. Celý film má dramatický, ale zároveň i komický nádech. (Listeroman)

Macejko

Ťažko tomu uveriť, ale okrem unesenia zo skvelo spracovaných a nápaditých plastelínových jatiek ma táto japonská úchylnosť aj pomerne desila. Či už štylizáciou figúrok, zvukmi alebo naopak ich až neprirodzenou a nepríjemnou absenciou. ()

fmash

Před pár lety pro mě byla Takenova hororová claymation zjevením nečekaného. Zaujme nejen explicitností, ale i tím, že to má svébytnou atmosféru. ()

Mefistofelle

Zapomeňte na to, že plastelína je jenom pro děcka. Jdou z ní totiž vytvořit nejen roztomilá zvířátka, ale i zombíci. A může to být docela i masakr, jak nám dokazuje Takena Nagao. Pro zombie žánr je to sice poněkud netradiční forma, ale gore efekty vypadají překvapivě dobře a služtička s motorovkou je vážně drsná. Po vizuální stránce je to perfektní, jen je trochu škoda, že zvukové pozadí je dost nedomakané. ()

Hafran

Parodie na hraně či spíše za hranou - špatná animace a zvuk mohou někomu připadat zajímavé, pro mě jsou to příliš důležité složky animovaného filmu abych to ocenil ()

DaUr

Ach jo. Přidat k tomu nějaký slušný hudební doprovod (s přihlédnutím k tomu, že se tam nemluví), a byl by zde náběh na ultimate-gore guilty pleasure. Takhle zůstává jen dokonale naanimovaná hříčka s lehce humorným podtextem, která může pro někoho být důkazem japonské zvrhlosti (naznačovaný sex se služkou, ultimátní násilí), a pro někoho naopak zajímavým tvůrčím nápadem, bohužel nedotaženým tak úplně do konce. ()

Jaro.Krafcik

Presne toto som pozeral asi tak pred 10 rokmi na základnej. Plastelínoví zombíci a slúžka s motorovkou, tá animácia vyzerá dobre aj dnes. A vďaka užívateľovi NorseSword24, ktorý ponúka kvalitne hodnotenia.. sa mi to podarilo znovu pozrieť a zároveň ohodnotiť, dokonca, trilógiu. Jednotka jednoznačne najlepšia. 4* ()

Forsberg11

Ako znie titulok na plagáte: She fights back! Je to poriadna rezba a krv.., pardon plastelína tu strieka na všetky steny a stropy. Japonci sa nikdy nezaprú... 60 %!! ()

matias32

Neuvidím, neuverím. Japonský animovaný teda plastelinový zombie horor s prvkami komédie a ľahkej erotiky s perfektnou hudbou :-). ()

TERRORDROME

Plastelínový zombie masaker, v ktorom musí inváziu pažravých nemŕtych bufeťákov zastaviť slúžka s motorovou pílou. Konská dávka absurdnej brutality a zvracania čriev ala Páter Thomas. Jediným nedostatkom je tu veľmi chudobný zvukový doprovod ktorý je oproti podarenej animácii vyslovene odfláknutý. ()

ac1976

Japonský psychoš+pár balení plastelíny+výber z mnohých zombíckych blbostí a je to. Ale nie ! Je to celkom milé, pozrite si to. ()