Skupince přátel se přihodí na opuštěné silnici autonehoda. Po probuzení zjistí, že jeden z nich beze stopy zmizel. Uprostřed ničeho, obklopeni pouze kukuřičnými lány se ostatní vydají skrze jeden z nich a na jeho konci dorazí k opuštěnému domu. Mladí přátelé však velmi brzy zjišťují, že se tu dějí nevysvětlitelné věci. (Bloody13)

Hapretor

Kupodivu dost záživný "ghost" horůrek. Konec sem sice moc nepobral, ale zabavilo a neurazilo. Typicky - zlatá střední cesta. P.S. popcorn fakt nemusim. ()

FilmWave

Není to klasický slasher. Snaží se to, a celkem úspěšně, o takovou okultní zápletku. Herci jsou v pohodě a není to tak předvídatelné, jak by člověk čekal. Dává příslib, že Simmonsův příští horor bude stát za to. ()

helraiser

Pro mě celkem překvapení a abych pravdu řekl tak se mi to celkem líbilo a docela jsem se u toho bavil. Strašáka jako hororové monstrum mám docela rád a ani tento strašák mě nezklamal, vypadal dost dobře. Film jako takový není vůbec špatný, ale moje oblíbený Scarecrows z 80. let nepřekoná- na to tam bylo málo brutality, málo gore a bralo se to moc vážně i když je pravda, že řebíky zatlučené v prstech byli fajn a měli své kouzlo, ale i tak na moje oblíbené strašáky to nemá. Co se mi, ale nelíbilo vůbec tak bylo odhalení strašákovi minulosti pomocí vidin, to bylo vážně hrozné, lépe by udělali kdyby minulost zůstala skryta. No tak abych to zbytečně neprotahoval tak Husk je přijemná strašácká oddechovka, která má sice své mouchy, ale kouká se na to opravdu pěkně, místy to má i docela slušnou atmosféru, nějaké to gore. Rozhodně slušná zábava a v porovnání s Prokletí domu slunečnic 2 výborné dílo. Celkově průměrnej až lehce nadprůměrnej strašáckej horor kterej rozhodně stojí alespoň za jedno zkouknutí. ()

tavlas

Slušný horror, který ani nenadchne ovšem ani nezklame, dostanete přesně to co se od takoveho filmu dá čekat. V dnešni záplavě slaboduchých staršidelnych filmů určitě vyčnívá svou přímočarostí a atmosférou, takže odpustíte i sem tam nějaké to nelogické chování postav. Rozhodně bych takovych snímků s radostí přivítal víc. ()

foundation

Banálny a otrepaný dej ktorý využíva klasické klišovité postupy ( tie flashbacky si niekto mohol odpustiť, osobne mám radšej tú variantu že hrdinovia sa dozvedia čo potrebujú, zo starých fotografií, zápisníku alebo whatever )ale všetko to je ešte v znesiteľnej miere takže nejaký extra problém v tom nevidím. Atmosféra funguje síce iba miestami, je tu iba jedna podarená ľakačka (aj to sa cení), ale zato odpadol problém s riešením nablblých dialógov kedže sa za tých 80 minút hovorí minimálne a celé sa to snaží prísť na koniec v dobrom rýchlom tempe. Husk si je skrátka vedomý toho že má chyby a že nie je ničím zvláštny takže stavil na to že nebude zbytočne zdržovať a ponúkne horrorovým priaznivcom nenáročnú jazdu ktorá má za úlohu hodinku a štvrť udržať tú divákovu pozornosť bez toho aby sa na konci cítil nejak moc znudene. V pohode stráviteľná záležitosť na vyplnenie dlhej chvíle. ()

maciii

Další z nudných hororů o postupné likvidaci opět nemožně uvažujících hlavních aktérů, tenhle navíc s uhozenou zápletkou a vážně "originální" pointou. Víc takových hororů a přestanu se na ně dívat úplně. ()

Nail

Nápad to byl vcelku dobré. Herecké výkony obstojné, ale celkově film zapadá do klasického průměru. Trocha víc tajemství a zvratů a mohlo to být mnohem lepší. ()

CharlieSs

Nejsou 4* hlavně proto, že jsem tak vysoce debilní, že jsem to v určitých momentech absolutně nepochopila. Není to chyba filmu, protože všechno bylo vysvětleno, ale moje demence je natolik vysoká, že to odmítla pochopit. Třeba konec a důvod proč se stala ta událost v minulosti. A kam se všichni z minulosti poděli? To mě fakt naštvalo. Jinak by to byly 4*, a hlavně cením originalitu filmu, nic takového jsem alespoň já nikdy neviděla. ()

vlado90

Na tento horor som sa dost tesil kedze ma horory so strasiakmi dost bavia no tu ma trosku zaskocilo hlupe chovanie postav a aj koniec mohol byt trosku jasnejsi ale inak sa my to pacilo. ()

cinemaboy7

Horor v hlavní roli s kukuřičným polem, které jako jediné přináší trochu té stísněné atmosféry. SPOILER: Neměl být náhodou ten strašák na závěr, co si jde lehnout k silnici teprve u šicího stroje, dělat si manikůru a sešívat svoji cool masku??? ()

TomStrom

Nic převratného to sice není, ale autoři se vyvarovali větších dějových lapsusů, což je u béčkového horroru velké plus, film se k tomu může pochlubit opravdu hutnou atmosférou a přesně tu mám u horrorů nejraději. ()

Jacques-ds

Celkem průměrná záležitost, ale pro milovníky hororu příjemná oddychová záležitost na pozdní večer. K tomu mísa pražené kukuřice a obrnit se trpělivostí. Film je sice lekavý, ale o strašidelnosti se tu nedá mluvit a hlavní hrdinové jsou idioti. Kdyby tam místo těch namydlenejch Američanů byli třeba Rusové, tak by se karta nejspíš obrátila. Ale na druhou stranu se u toho člověk odreaguje :) ()

Scharra

Film pro všechny, kdo mají husí kůži nebo aspoň nepříjemný pocit ze strašáků. Parta kamarádů havaruje, jedne z nich zmizí neznámo kam. Co naši chytrolíni udělají - správně, rozdělí se, přičemž jedna skupinka se snaží zpravit auto a druhá najít zmizelého. Člověk si až říká, jestli se nikdy v životě nepodívali na nějaký horor, že se chovají takhle a to je tepve začátek. Strašáci jsou opravdu strašidelní a jejich mytologie je tu pěkně vysvětlená i provedená. Dobrý námět bohužel sráží již zmíněná velká nelogičnost postav. ()

Slidger

Docela zajímavý. Některé věci jsou podobné jak v jiných filmech, ale pro mě to ušlo. Párkrát jsem se lekl, ale to bylo všechno. ()

Renci

Prekvapivo pozerateľná kukuričná vec s veľmi peknými momentami. Príbeh pre istotu nebudem komentovať, je rovnaký ako asi ďalších tisíc. Zaujímavo (resp. neskutočne hlúpo) je zobrazenie myšlienky, ako a prečo sa v kukuričnom poli dejú čudné veci (ehm flashbackmi). Herci sú prekvapivo pozerateľní a musím sa priznať že mi vačšina bola aj dosť sympatická. Škoda len tej stopáže, šlo to na úkor tempa( tvorcovia sa zjavne nechceli moc babrať s úvodom), a dosť imbecilnej kamery, vďaka ktorej bolo veľa scén neprehľadných a infantilných. Na druhej strane však musím dodať, že snímka si udržiava celkom vysokú mieru napatia a ani koniec nie je taký veselý, čo je u mňa rozhodne plus. Každopádne ak nečakáte niečo úplne prevratné, Husk by vás mohol celkom prekvapivo dobre pobaviť. U mňa to celkom fungovalo, a teším sa , čo Simmons vymyslí nabudúce... ()

Jack333

Krákající vrána na začátku mi naznačila, že to bude něco podobného jak Kukuřičné děti od S. Kinga, neboť všechno se to děje v kukuřičném poli a v jednom domku...kam se dostanou, díky nehodě, partička kamarádů...začně zabíjení atd. - hudba a efekty dokonalý...párkrát jsem se teda lek!...jeden z lepších hororů v poslední době :-). ()

datos

Kvalitních hororů ubejvá čím dál tim víc a víc. Neni se už téměř na co koukat. Ale u snímku Husk sem se bavil a to tím krásných strašidelným zaujetím. Bylo to hodně osvěžující, viděk konečně horor, který má tu správnou kvalitu. Atmosféra je tajemná, strašení je vždy skvěle načasovaný a kamera, která mi řpišla obzvlášť skvělá, dodávala filmu Husk tu pravou štávu. Jak už tu bylo řečeno, opravdu tam nemuseli být ty halucinace, ve kterých nám chtěli všechno vysvětlit. ()

markyzgero

klasickej příklad toho, jak něco, co trvá hodinu a půl můžete shrnout do dvou vět. příště nic netočte a rovnou mi to pošlete v sms. jo a ty kukuřičný pole jsou v horrorech proto, aby se díváci u svejch popcornů v kině alespoň trochu báli? ()

Knor

Husk je takový nenápadný snímek, který mě mile překvapil. Strašáci jsou dobrý, nejde tu o žádný velký masakr nebo ultrastrašidelnou pecku, ale bavil jsem se celý film. Film šlape nepřetržitě bez větších pauziček, starý dům uprostřed obrovského kukuřičnýho pole je už na první pohled v nepořádku, oběti jsou celkem sympatické a tajemství strašáků se mi jeví zcela v pořádku :-). Takže určitě to stají za kouknutí. ()