Cyanide & Happiness

USA, 2005, 1–5 min

Režie:

Scénář:

Rob DenBleyker

Krátká animovaná, černohumorná videa původně ve formě komixů založená většinou na nečekané pointě.
Jednotlivé díly:
Sad Larry
Hopscotch
Superjerk Saves The Day
The Man Who Could Sit Anywhere
The Man Who Could Sit Anywhere - Alternate Cut!
The Race
Beer Run - Alternate Cut!
Barbershop Quartet Hits On A Girl From Taxi
Barbershop Quartet Hits On A Girl From Taxi - Alternate Cut!
Waiting For The Bus 2
Speed Racist
Barbershop Quartet Performs Surgery
Repulsel
Ted Bear
Sad, Sad Larry
Dogs (Vojife)

Lachtaan

Pro milovníky současných internetových memů, mezi které se hrdě řadím, naprostá povinnosti mezi kreslenými pořady na YouTube. ()

Kosmik 1

Tak to je masakr! Nejvíc asi Big sausage pizza, Sinking ship a Rascals. Prý Cholesterolls. :D Z toho jsem dlouho nemohl. Těším se na další díly, ikdyž na Happy Tree friends to nemá. Ale i tak to hodně pobaví. EDIT: Tak Fitness Buff absolutně nej! A paradoxně ty nejkratší díly jsou většinou nejlepší. 85% ()

Gogo333

Sem tam nějaký díl překvapí, ale vesměs to je průměr. Animace taková klasická, který se teď na YT vyrojilo spoustu. Vtipy většinou o ničem, zasmál jsem se asi jen u dvou epizod. 60% ()

Pablinho

Mezi genialitou a trapností/bláznovstvím není zas tak silná hranice. Tohle pro mě balancuje někde napomezí, ale pokaždý se dokážu zasmát, i když je to v podstatě naprostá kravina :) Hodně dělá animace, která je jednoduchá, ale v tom je nejspíš ta síla... ()

Tristaver

Černý humor je jako nohy - někdo je má, jiný ne. Regulérním seriálem se to asi nazvat nedá, ale radost, kterou mi každý nový díl přináší, je nezměrná. Kromě animací stojí za to i comic strips, které tvůrci mj. sdílejí na Facebooku. ()

canucks333

Niektoré vtipy sú plné najmä čierneho humoru a poriadne vás pobavia. Iné sú úchylnejšie a pobavia málokedy. Rozhodne sa však jedna o vcelku vydarený seriál založený na absurditách, ktorý k seriálom svojho druhu patrí k absolútnej špičke. Český dabing tiež podarený, ale niektoré diely sa mi vyslovene nepáčili takže niečo medzi 3 a 4 hveizdičkami, dávam 4 za poslednú epizódu s názvom Tank. Najlepšie epizódy: Uveznený, Šatník, Lano, Značka, Tank, Kniha, Kvartet 1,2 -----------------------------70% ()

Octane

Parádní animák s velkou dávkou černýho humoru. Viděl jsem snad všechny díly, některý jsou lepší, některý horší. Celkově je to ale hodně povedený! Podle mě nejlepší epizoda, jednoznačně Ted Bear Try to keep up ()

John8

V rámci desítek vteřin dokáže pobavit šokovat, ale i vyděsit. každý týden se nemohu dočkat nového sketche. ()

Luk Skywalker

Cyanide & Happiness to je někdy opravdu maras a pointa to zabíjí. Za mě jeden z nejlepší dílů je o synovi, který dává matce dort a ten u zubaře je taky drsný. Ať žije černý a nechutný humor. ()

Jazz06

Pro příznivce černého humoru povinnost.... Ne vždy se sice díl úplně zadaří, ale většinou jsem se hodně nasmál. Zvlášť doporučuji Dogs a Beer run. ()

maxmen

Dodnes sleduji C&H na youtube, a musím říct že jsou to určitě jedny z nejlepších animací s černým, morbidním či rasistyckým humorem. 95% ()

Scraffy

Humorný seriál, ktorý má super animáciu a celkovo má dobrú atmosféru. Niekedy dokonca dokáže aj dojať. Super. ()

MartinTerran

Vždy když se dívám na C&H tak si pokládám jen jednu otázku: "Jaký chorý mozek tohle vymýšlí?". Protože co se děje v tomto animáku rozumně myslící člověk prostě vymyslet nemůže. Humor je tu extrémní, ať už jde o černý, nechutný, násilný či jakýkoliv jiný, takže tento pořad rozhodně není pro každého. Vtipy tu balancují na hraně vkusnosti a někdy ji i překračují, ale mě tento styl extrémně sedí, takže za mě lepší 4*. Samozřejmě se někdy objeví i slabší díly, ale převažují dobré. Hodnocení: 84/100. ()

PK Ivanhoe

Opravdu vtipné , poutavé s dobře provedenou animací. Může stát že některý díl Vám nebude dávat smysl, nebo Vám pointa uteče, ale kouknete se na další dva a už je to zase skvělé. ()