Jen nevinného člověka lze zahnat tak vysoko... Bývalý newyorský policista Nick Cassidy (Sam Worthington) odpykával tvrdý trest ve vězení za údajnou loupež diamantu v hodnotě desítek milionů dolarů. Zoufalý muž po zběsilém útěku z vězení nemá už co ztratit a odhodlá ke svému poslednímu činu. Pod fiktivním jménem Walker si pronajímá pokoj v 21. patře luxusního newyorského hotelu Roosevelt a vyleze beze slov na římsu, kterou odmítá opustit. Osud zdánlivého sebevraha přitáhne pozornost široké veřejnosti, která k němu s napětím vzhlíží k nebi. Všechny oči se upírají na neznámého muže, který se patrně chystá skočit dolů. Nick odmítá s newyorskými policisty komunikovat, na místě si ale vyžádá přítomnost vyjednavačky Lydie Mercerové (Elizabeth Banksová). Ta vzápětí pochopí, že záhadný muž má svůj motiv a nejedná se o obyčejného sebevraha. Co se na římse ten den odehrává, totiž vůbec není náhoda. (Česká televize)

kolodej1

film trochu trpěl ne nejlepším výkonem hlavního představitele. Taky člověk musel několikrát přivřít oči nad ne úplně logickým dějem, tak něco to do sebe mělo. Docela originálně vymyšlený příběh, který měl své světlé momenty, kdy byl dost napínavý a zajímavý, aby mě bavil ()

ludovit14

Muž na hrane je dosť slušný thriller,ktorý má dobrý príbeh ako aj kameru.Ale paradoxne tu škodia herecké výkony obidvoch hlavných postáv.Nickovi Cassidymu (Sam Worthington),som toho skokana vôbec neveril(strašný her.výkon) a vyjednávačke Lydii(Elizabeth Banks) herecký výkon bol veľmi chaoticky(asi ani vôbec nečítala scenár-rola vyjednávačky išla úplne mimo ňu).Aspoň,že na,,kozatú’’Kumar sa dalo pozerať-lebo určite mnohých iba ona zaujme čo sa týka hercov.HOD:60%.Jedno pozretie a dosť.,,B’’Film zato nijako neurazí. PS:lepšie herecké obsadenie-a bolo by to o LEVEL vyššie! ()

david666

Když člověk nebude brát v potaz logiku a nechá se filmem jen bavit, není to zas tak špatná podívaná. Děj pěkně odsýpá a neníí tu žádná vata. ()

Mr_Corny

Ako jednohubka fajn. Film dokáže udržať pozornosť diváka v stave bdenia, až miernej napätosti, no typická americká dokonalosť hlavných postáv to posúva do zradných vôd. ()

topvideo

Vlezie do tej vetračky, nevlezie? Bojí sa, nebojí sa? A tak sa na to pripravovali.... Ts, Ts, Ts...pár nelogických ťahov na šachovnici Asgera Letha. ()

TonoM

Kvalitní Thriller v režii Letha zajímavé obsazení. Trošku mi to připomínalo Telefonní budku. Docela by se mi sem hodil Liam Neeson, který se do takových filmů hodí. Slušné 3.hvězdy 60% ()

Saxos

Pár nesmyslů a nelogičností, ale koukatelné. Zápory: bez napětí; z amatérů kouzelným proutkem profi zloději. ()

xpavelo

Zápletka filmu vypadá lákavě. Ikdyž film začíná prakticky tím že hlavní hrdina chce skočit z věžáku a nevíme proč, tak díky flashbackům se divák od začátku orientuje, celé je to chytře vymyšlené, ale postupem času vše upadá. Navíc ten happyend, kdy během pár minut je zločinec volný, ihned oslava, poplácání jak všichni nebyli dobří, blééé... Pokud máte rádi Sama Worthingtona, který tu má dostatek prostoru na herecký projev, tak film potěší, v opačném případě nezaručuji že se film bude líbit. 60 % ()

Snakefinger

Napětím a atmosférou mi to připomnělo film Vyjednávač u kterého jsem si svého času v kině kousal prsty. Tady jsem si neukousnul sice nic ale i přesto jsem se slušně bavit a nezíval jsem nudou. Klasická popcornová zábava, kterou sice stačí vidět jenom jedinkrát ale ani vás neurazí, nezabije a neposílí. Bych řekl tak nějak v pohodě. ()

Kevin Smith a nejdivnější horor všech dob?

Kevin Smith a nejdivnější horor všech dob?

14.10.2013