Po jednom mejdanu se Joe Doucett probouzí v neznámém pokoji a vedle kocoviny má mnohem závažnější problém. Neví kde je, nemá své osobní věci a hlavně - nemůže ven. V televizi navíc hlásí, že jeho žena byla zavražděna a on je hlavním podezřelým, po masakru v jeho domě zůstala naživu malá dcerka. A tak to zůstane na dlouhých 20 let. V Bílém domě se střídají prezidenti a on stále neví, kde je, kdo ho vězní, na jak dlouho a proč. Den za dnem v jedné malé místnosti. 20 let. Zničehonic se probouzí venku na svobodě. Jediné, na co od té chvíle myslí, je pomsta, za kterou jde nelítostně a brutálně. Brzy navíc v telefonu uslyší: „Jestli chceš vidět svou dceru ještě někdy živou, odpověz na dvě otázky. Proč jsem tě nechal uvěznit? A proč jsem tě teď pustil ven?" (Bontonfilm)

misiaq

Samuel L Jackson vo velmi slabom vykone zato Sharlto Copley opat odohral to svoje a velmi mu sadla rola psycho-magora. Josh Brolin miestami super a miestami slabsie. Celkovo pozeratlena akcna drama, kde hlavna myslienka a pointa je starostlivo rozvinuta az na samom konci. ()

SelfishMan

Pominu-li fakt, že Josh alias Joe po 20 letech co stravil zašitý v tom svém kumbále vypadá pořád stejně (možná i líp), jak když tam řekněme v nějakých 45 lezl, tak to bylo více než hodně obstojné instruktážní video pro kutily jak správně zacházet s kladivem. Taky bych chtěl být pak v 65 tak nadupanej drsoň, jestli k tomu stačí 20 let nevylejzat z domu a navazovat intimní vztah tak akorát s myškama. Hlavně v první půlce na mě pár scén působilo trošku nechtěně komicky a postava S L. Jacksona byla docela mírně řečeno mimo, ale druhá půle kdy to dostalo řádný spád a závěr už vyvolal naprostou spokojenost. ()

Goumen

Celkový dojem sráží pár nelogičností a celkově trochu ujetý děj. Na druhou stranu jsem téměř do konce filmu netušil, proč a kdo ho uvěznil. Celou dobu to bylo dost napínavé, role drsného mstitele Brolinovi perfektně sedla a souboje byly dynamický a dost brutální ()

Tomko87

Originál som síce nevidel, tak nemôžem porovnávať. Ale mne sa film veľmi páčil. Ako hereckým obsadením tak réžiou. Josh ako vždy super, Sharltlo zahral parádneho slizáka a na počudovanie, mladá Olsenka vie hrať !. Ani na minútu som sa pri filme nenudil. Dosť ma vyviedlo z mieri finále a koniec. ()

kolodej1

nebylo to špatné, ale od Spike Leeho bych čekal ještě vyšší kvalitu. Především je tu otázka, proč tento remake vznikl? Aby to mělo své opodstatnění, měl by přinést něco navíc, co v původní verzi nebylo, jakousi přidanou hodnotu. Tu jsem ale marně hledal. A jenom proto, že někdo usoudil, že by se na tom dalo vydělat, vnímám jako celkem chabý důvod. Film samotný pak nebyl špatně natočen, měl své správné tempo i napětí, bohužel mu škodily akční scény, které by měly být ve filmu stěžejní. Joe nejdříve hladce vybouchá několik desítek lidí, kteří vždy poslušně čekají a dlouhý čas si krátí poskakováním, až na ně dojde řada, aby taky dostaly svou ránu. O chvíli nato se Joe nechá seřezat jednou holkou. Zkrátka, Joe má silu, jen když se to zrovna hodí, jindy je slabý jako dítě, když se to hodí. Je to až příliš okaté a to by se ve filmu, který se bere smrtelně vážně, stávat nemělo. 50% ()

Kozlowski8

Po proflámované noci se Joe probouzí zavřený v neznámém bytě. Ke všemu se ze zpráv dozví, že je hledaným vrahem své ženy a že jeho dcerku vychovávají cizí lidé. Po dvaceti letech uvěznění v onom bytě se najednou probouzí na svobodě a je rozhodnut najít svou dceru a pomstít se těm, kteří ho věznili...Skvěle natočený thriller s výborným, charismatickým Joshem Brolinem v hlavní roli. Závěr mi ale připadl příliš přehraný až hloupý a citově přepálený do neadekvátních dimenzí. 70%. ()

bonovox

Remake, ktorý je pre mňa lepší ako originál. Brolin je v hlavnej úlohe skvelý a pointa v závere je dostatočne podaná a prekvapivá. ()

LadyRainier

Originál neznám, nikdy ho nepoznám (protože asijskou produkci nežeru) a ani mi to nějak zvlášť nevadí. Josh to tu tříská hlava nehlava, scény s kladívkem k nezaplacení, perfektně mi sem sedí a trošku z toho na mě dýchl starej dobrej Seagal :-D Takže za mě dobrý ... ()

hony23

Na rozdíl od většiny zdejších uživatelů jsem originál neviděl, tudíž jsem si to užil i tou naprosto dokonalou pointou. Vlastně mám jen dvě výhrady: skvělý Samuel L. Jackson dostal zbytečně malou roli a pak mi vadila i ta nesmyslná proměna hlavního hrdiny. Nebo mi chce někdo namluvit, že když se budu 20 let dívat na kung-fu filmy, stane se ze mně mistr bojových umění? ()

brasek

Film spĺňa všetky aspekty žánrov, ku ktorým je zaradený. Ja však s ním mám problém a to problém s dôveryhodnosťou. Josh Brolin svoju postavu hraje viac ako dobre, ale predsa mu neverím že za 20 rokov sa z televízie naučil bojové umenia a vytrieskal kopu chlapov. Celá zápletka a pointa snímku je taká malina na jedno pozretie bez hlbšieho zamyslenia. ()

veverysiak

Pokus o noir, ktorý sa nevydaril, Josh je síce skoro ideálny predstaviteľ nepoddajného ničiteľa, ale okrem svojej relatívne statickej polohy potrebuje aj dobrý námet a scenár, tu sa dal nahovoriť na dosť otrepanú sračku, ktorú nevytiahla z hlbokého podpriemeru ani spoľahlivá Betka, takže 25%. ()

Isobel

Všechno, co bylo dobré na původním filmu, je tady vykucháno. Hrdina je zase hrdina bez chyby, nikdy nedostane na kokos a závěr je taky vyloženě "správňáckej". Chybí černý humor a šokující momenty. ()

cooper7

Wau!!! Brutální.. Kontroverzní.. Šokující.. Perfektně zakončený.. Jen nevím proč jsem si to pustila až teď??!! Ale každopádně jsem nutně potřebovala takhle skvělý film.. Originál jsem neviděla, ani nechci a to z úplně prostých až blbých důvodů.. Já v tom korejský herectví nevidím vůbec žádné umění, pár filmů jsem viděla a neříkám, že to vždycky byla úplná katastrofa, ale já mám problém se v těch hercích vyznat (většinou mi všichni přijdou stejní), natož si zapamatovat jména postav který mi bývají extrémně nesympatický a nějak si k nim neumím najít cestu. Zatím co v tomto remaku či co to je se nejen bez problémů v hercích vyznám, ale ještě se sešli úžasní herci. Já jsem spokojená a nemám důvod dát méně než 5*. ()

JimWalker007

Našťastie som oslobodený od ťarchy poznania kórejského originálu, takže som neprišiel o napätie z dosť vykonštruovaného, no pútavého príbehu a vývoja hlavnej postavy. Trocha mi vadil ku koncu prehnaný supermanovský bitúnok, keď sa od kladiva prešlo ku katane či mačete. To už trocha pripomínalo Kuriéra. Pointa pomsty sa dala tušiť, ale záverečná očista hlavného hrdinu bola skutočne skvelá a nečakaná. Záporáka som spoznal až so záverečnými titulkami. Som rád, že sme sa na ten piaty lístok v prázdnom kine zložili. ()

Mukade

No to som presne vedel, že tu bude plno "expertov" čo z čistej lásky k originálu dajú tomuto 2 a menej hviezd :)) .Nie nadarmo je to príslovie - láska je slepá :))................Mne tam vadili akurát viaceré dosť veľké iracionálnosti , ale celková atmosféra ich viac než vykompenzovala, takže spokojnosť..........Zaujímavé, že viacerým vadí vo filmoch umelá, digitálna krv a zranenia aj keď sú uveriteľne urobené, nostalgicky spomínajúc na "kečupovú krv" a nejaké z "plasteliny" vytvorené rany, akoby tie boli prirodzené :-> ................................... update 14.2.'24: Scarlet Witch a Thanos (: ()

gooner0321

Dlho som nevidel film, ktorý by ma dokázal takto prekvapiť. Už len po prečítaní obsahu som sa na to tešil a veru nesklamalo. Naozaj super thriller s drsným chlapíkom, ktorý ide bezhlavo za svojou pomstou. Koniec je vyšperkovaný a priznám sa, že som na to pozeral s padnutou sánkou. Jediné slová, na ktoré som sa zmohol boli: „Ty kokso!“. Nemôžem hodnotiť inak ako 5/5 a pridávam do zoznamu obľúbených. ()

Je rozhodnuto, Kick-Ass se přidá k Avengers

Je rozhodnuto, Kick-Ass se přidá k Avengers