Ženy v jedné malé vesnici uprostřed jihoamerických hor najednou zůstaly úplně samy bez mužů. Ti zmizeli do nějaké nesmyslné války a jediný chlapík, který ve vesnici zbyl, je otec Rafael. Ten se „obětuje“ ve jménu božího přikázání a poruší celibát, aby ženy mohly plodit mužské potomky. Jenže děti se nerodí a Rafael už jaksi nemůže ukojit všechny roztoužené ženštiny. Ženská vášeň graduje a Rafael radši bere nohy na ramena. Co jim teď zbývá? Vrhají se do náruče jedna druhé, z nevěstince udělají školu, vymyslí nové „ženské“ pojetí času a už nevěří, že by se nějaký muž mohl do vsi zatoulat. Až jednou…. Komedie usa o ženách a nejen pro ženy, ve které si hlavní roli zahrála slavná „zoufalá manželka“ eva Longoria. (oficiální text distributora)

ondey

To bylo asi točené pro negramotné dívky z jižní Ameriky jako návod na lepší život. A nebo je režisérka taková umělkyně, že nic přímočarejšího už jí nenapadlo. ()

kenny79

Eva (zoufalá manželka) Longoria a Christian Slater tvoří určitě zajimavou dvojici a k filmu jsem usedal do křesla s velkým očekáváním, jenže brzy jsem zjistil, že je něco špatně. U komedie bych se měl bavit a ne se nudit a odpad nedávám jen díky hezké tvářičce hlavní představitelky. ()

DrifterSoul

Myslím, že to nebylo tak děsivé, jak některé komentáře vyznívají. Tedy pokud to člověk předem přijme jako záměrnou parodii na jihoamerickou novelu, jako kašírovanou ironii, dělající si legraci jak s žen tak mužů. Jako záměrně "přiblblou" a velmi nadsazenou satyru na naše vzájemně rozdílné ("samčí & samičí") povahové vlastnosti a vzorce chování, včetně účelové přihlouplých a amatérských hereckých výkonů. Paralela s pradávnou polskou "Sexmisí", nebo divadelními kusy Járy Cimermana (podtrhuji - V DOBRÉM SLOVA SMYSLU) se docela nabízí. Pokud tedy dle mého názoru, divák zaujme toto rozpoložení, pak na tento barevný, papundeklový, mile legrační svět může koukat v docela dobrém rozmaru - pokud tedy nemá zrovna nic důležitějšího na práci. ()

macherano

taka blbost keby to bol lepsi scenar a vela inych veci tak by to mohol byt dobry namet jedna * za tie zeny a hlavne evu a novy objav ten azijsko spanielsky :) . A p.s. ze vobec eva do toho sla :DDDD ()

mikado007

Jako oddechová kulisa například k snídani se to určitě zkousnout dá. Žádnou velkou kvalitu od tohoto filmu však čekat nelze. Převážně velice jednoduchá komedie, která se místy zvrhává v lehce erotický film. Rozhodně mě film ničím neurazil, ale znova bych si ho nepustila a nikomu bych ho nedoporučila. Snad jen některé mužské v mém okolí by mohly potěšit vybrané lesbické scény. :) ()

ErzebethB odpad!

Jediné, co mě na tomhle filmu rozhodně nemrzí je, že jsem jej vypla cca po 20. minutě a tím jsem si ušetřila 60 minut života... NIKDY VÍC!!! Odpudivé herecké výkony, prapodivný příběh o ničem a urážející kravina o tom, jak jsme neschopné a nadržené blbky... Tohle cosi si nezaslouží ani jednu hvezdičku!!! ()

MoniqueM

Není to přímo komedie, není to přímo romantický film, ale je to vcelku dobré zamyšlení nad rozdíly mezi pohlavími, u kterého se člověk zasměje i rozněžní. Jestli to původně měla být parodie feminismu, tak se to zas tak moc nepovedlo, ale jako parodie vztahů muži x ženy je to celkem zdařilé. Navíc Eva Longorgia ukázala, že umí být i přirozeně krásná ženská, bez tuny make-upu a šatiček od Gucciho. Až jsem se taky chvílema málem "přeorientovala" :-D ()