Organizace, která se za každou cenu snaží přijít na to, čeho je člověk svědkem krátce před svou smrtí, násilně mučí své oběti. Jednoho dne se s dávkou štěstí podaří několika obětem z jejich zařízení uprchnout. O několik let později se mladá žena a její přítelkyně vydávají zpět na místo svého věznění, aby zde započaly krvavou cestu pomsty proti svým věznitelům, kteří je v dětství mučili. (PetriK12)

Martin29

Viděl jsem původní Martyrs (dokonce mám doma i originálku) a hodně se mě líbil přesto bych tento remake neodsuzoval. Srovnávat původní krvavý s touto předělávkou je asi tak jako srovnávat Rec s Quarantine.Uznávám, že to není tak krvavé což se dalo čekat přece jen Francie a Usa je v hororech někde jinde, ale nevadilo mě to. Hodně se mě líbil konec,který mě zde pasoval více než v původním filmu kde se ta ženská zastřelila a byl konec. Na to, že Goetzové mají za sebou jen 1 film to není tak špatné. Nejlepší komentář Mrs. Blue Je jasné, že kdo nemusí remaky dá tomu odpad nebo níže,ale já s němi problémy nemám takže nevidím důvod proč to hateovat ()

Deacon59

Půl filmu zkopírováno z originálu a půl filmu se tvůrci snažili o jakous takous invenci která stejně vyšla do ztracena. Naprosto zbytečný film. ()

Kaylar

K remakům se vždy snažím přistupovat nezaujatě a nesrovnávat je přespříliš s původním snímkem. Zde bohužel je mé hodnocení o hodně níže, než jak jsem ocenila francouzský originál. Víc než dvě hvězdičky dát nemůžu. Bilanci příliš nevylepšila ani miska zmrzliny, kterou jsem během filmu zkonzumovala, a to je co říct... Zdráhám se říkat o nějakém filmu, že je nudný, nicméně zde jsem postrádala jak atmosféru, tak napětí. ()

leafroller odpad!

Stejně jako Hostel, Podezření nula nebo Gothika ukazuje i tento film něco, co je podle mě v dnešním světě naprosto reálné. A podle mě by měl být zakázán stejně jako třeba podpora nacizmu. Úchylů a perverzních prasat je na světě už tak dost, proč je tedy inspirovat. ()